Szczepionka na alergie dla kota

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sie 04, 2023 14:14 Szczepionka na alergie dla kota

Dzien dobry wszystkim. Chcialabym poznac wasze opinie na temat szczepionki dla kota alergika. Czy ma ktos jakies doswiadczenie z nia ? U mojego kota stwierdzono alergie, pokarmowa i srodowiskowa. Zaproponowano mi szczepionke ktora jest tworzona specjalnie na te konkretne alergeny, kot mialby przyjmowac ja raz w miesiacu, koszt 500zl. Cena przeraża ale udzwigne finansowo jesli faktycznie warto i jest bezpieczna ? Dodam ze to kot trzustkowo-nerkowy. Najwiekszy problem z alergia srodowiskowa byl w okresie wiosenno-letnim. Jesli chodzi o pokarmowa to dla mnie duze zaskoczenie bo przez caly czas kot byl na karmie na ktora jak sie teraz okazuje jest uczulony. Jednak bardzo dobrze na niej funkcjonowal, wyniki ok, zadnych wymiotow. Alergia nie sprawia wiekszych problemow, objawia sie łupiezem i swedzaca, lekko zaczerwieniona skora. Czy takie szczepionki znaczaco wplywaja na choroby narzadow ? Bede wdzieczna za wasze opinie :-)

kochamzwierzaki11

 
Posty: 14
Od: Pt sie 04, 2023 13:50



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bbeata, Blue, Google [Bot], imatotachi, Zeeni i 520 gości