swierzb uszny i oridermyl

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sie 04, 2023 10:59 swierzb uszny i oridermyl

dzien dobry
jak prawidlowo zaaplikowac tak gesta masc jaka jest oridermyl? w opakowaniu dodano plastikowe lejki dla lepszej precyzji podczas podawania preparatu. preparat ma tak zwarta konsystencje,ze przez te dozowniczki zlatywalby prawdopodobnke pol nocy. moze umiescic krople na samym koncu tych lejkow? jesli chce podac medykament stosując inna metode to moje pytanie brzmi-na aplilacje do jedneho uszka uzyc kropli-tak jak podano w ulotce? Czy masc mam rozsmarowac po uszku wewnetrznym czy podac w sam kanal? czym czyscicie uszko przed podaniem? uzywam oliwki i chetnie poznam inne metody. bardzo dziekuje za odpowiedzi.

malmal

 
Posty: 4
Od: Pt sie 04, 2023 10:50

Post » Pt sie 04, 2023 16:25 Re: swierzb uszny i oridermyl

mam jeszcze jedno pytanie-moja kotka ludwisia ma bardzo czerwone uszka w srodku.. Dzisiaj drapiac sie az pisnela. Jak jej ulzyc, jaka masc podac? Moze borasol lub tribiotic oprocz oridermu?

malmal

 
Posty: 4
Od: Pt sie 04, 2023 10:50

Post » Pt sie 04, 2023 18:40 Re: swierzb uszny i oridermyl

NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14701
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Pt sie 04, 2023 21:34 Re: swierzb uszny i oridermyl

Orimderyl zwarty? wielokrotnie, z różnych tubek miałam i orimderyl imho jest wręcz zbyt płynny, trudno go mało dozować, bo przy każdym naduszeniu dużo go wycieka, może trzymasz w jakimś bardzo zimnym miejscu?
Jeśli muszę czyścić uszy kota, to używam najczęsciej do tego oliwki, oliwy, zeby było delikatnie. to z takich rzeczy zawsze pod ręką, a taki specjalistyczny płyn, który rozpuszcza jakieś złogi nadmierna woskowinę, dobry jest cerum aural
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7118
Od: Pon gru 03, 2018 16:47




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510, starabrocha, Zeeni i 501 gości