Mac's i granatapet - czy też zauważacie zmiany?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 30, 2023 10:44 Mac's i granatapet - czy też zauważacie zmiany?

Kilka tygodni temu moje koty zastrajkowały i nie chcą jeść mokrego Mac's. Nie wiem, kiedy to się stało, ale puszki dojadł z trudem największy żarłoczek.
W przypadku granatapet po prostu otworzyłam nową dostawę ze sklepu i koty nawet nie chcą jej powąchać. Otworzyłam dzień po dniu trzy kolejne smaki, dotąd bardzo lubiane - i wszystkie wylądowały w koszu.
Czy ktoś tu karmi tymi puszkami?
Wasze koty też mają ich dosyć?
Przecież to były bardzo dobre puszki, mój brytek jadł je jeszcze w hodowli i cieszyłam się, że nie muszę nic zmieniać. A tu nagle przestał, mając 7 miesięcy, reszta kotów tak samo, a ja nie mam pomysłu, co im podawać.

Alcina

Avatar użytkownika
 
Posty: 111
Od: Sob gru 01, 2018 14:50

Post » Nie lip 30, 2023 11:50 Re: Mac's i granatapet - czy też zauważacie zmiany?

Niestety tak się dzieje ze wszystkimi markami. Raz dobra seria, raz pokarm dla wron. Choć czasem, kiedy taka puszka poleży z miesiąc, to nagle znowu zaczyna się podobać.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14701
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Nie lip 30, 2023 12:13 Re: Mac's i granatapet - czy też zauważacie zmiany?

mziel52 pisze:Niestety tak się dzieje ze wszystkimi markami. Raz dobra seria, raz pokarm dla wron. Choć czasem, kiedy taka puszka poleży z miesiąc, to nagle znowu zaczyna się podobać.


Robię zwrot części. 5 zostawiam, bo mi nie pasują do zakupionych "kompletów". Zobaczymy za jakiś czas...

Alcina

Avatar użytkownika
 
Posty: 111
Od: Sob gru 01, 2018 14:50

Post » Nie lip 30, 2023 12:45 Re: Mac's i granatapet - czy też zauważacie zmiany?

ha - u mnie w jednej karmie tak jakby na odwrót. Nigdy nie chciały feringi, ale - akurat po zmianie skladu - skuszona wielką promocją kupiłam pakiet próbny. No i żrą, obie, bez wybrzydzania i skutków ubocznych :wink:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15076
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie lip 30, 2023 13:37 Re: Mac's i granatapet - czy też zauważacie zmiany?

To może i ja się skuszę na feringe, dotąd pogardzaną. Za kotami nie nadążysz. :mrgreen:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14701
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Nie lip 30, 2023 14:13 Re: Mac's i granatapet - czy też zauważacie zmiany?

Ja dziczka pod domem karmię Grau, bo domowe wzgardziły :( dziczek nie wybrzydza, choć czasem kręci nosem na suchą Joserę i znów nie wiem, co im kupić, bo żadna z wymienionych im nie pasuje. Dranie jedne, pomyśleć że kiedyś to były bezdomniaki które żarły wszystko z suchym chlebem włącznie :evil:

aania

 
Posty: 2810
Od: Pt lis 11, 2005 22:48

Post » Nie lip 30, 2023 14:32 Re: Mac's i granatapet - czy też zauważacie zmiany?

Co to ten małż zielony w Granata Pet?
https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_ ... kra/580495
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14701
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Nie lip 30, 2023 21:28 Re: Mac's i granatapet - czy też zauważacie zmiany?

Moje jadły granatapet delicatessen z łososiem i kurczakiem, smakowała im, po jakimś czasie zamówiłam znów i przyszły saszetki z zawartością o innej konsystencji i kolorze koty nie chcą jej jeść. Kaczka z drobiem smakowała przez chwilę. Kupiłam power of nature z królikiem pierwsza partia - miski wypisywane do czysta, druga znowu inny kolor i Stefek od biedy zje, a Tośka ruszyć nie chce. Po Mac’s super food dostały rozwolnienia. W domu pełno żarcia a koty nie mają co jeść ;)

ruda_maupa

 
Posty: 27
Od: Pt sty 13, 2023 23:37

Post » Pon lip 31, 2023 8:24 Re: Mac's i granatapet - czy też zauważacie zmiany?

Alcina pisze:(...)Otworzyłam dzień po dniu trzy kolejne smaki, dotąd bardzo lubiane - i wszystkie wylądowały w koszu.
(...)

Nie wyrzucaj do kosza! Na pewno są w Twojej okolicy głodne, bezdomne koty ,wystarczy się rozejrzeć.... Albo dać pokarm karmicielom. Nawet otwarte puszki (można zbierać i zamrozić w słoiku,a potem przekazać).
Ostatecznie dać ptakom.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob sie 05, 2023 16:34 Re: Mac's i granatapet - czy też zauważacie zmiany?

tabo10 pisze:
Alcina pisze:(...)Otworzyłam dzień po dniu trzy kolejne smaki, dotąd bardzo lubiane - i wszystkie wylądowały w koszu.
(...)

Nie wyrzucaj do kosza! Na pewno są w Twojej okolicy głodne, bezdomne koty ,wystarczy się rozejrzeć.... Albo dać pokarm karmicielom. Nawet otwarte puszki (można zbierać i zamrozić w słoiku,a potem przekazać).
Ostatecznie dać ptakom.


Oddaję do fundacji, ale jeśli puszka jest otwarta w upale parę godzin, 4 koty nią ewidentnie gardzą to znaczy, że coś jest bardzo nie tak i raczej nikomu tego nie zaniosę. Zresztą, sama też dokarmiałam, gdy była taka potrzeba.


ruda_maupa pisze:W domu pełno żarcia a koty nie mają co jeść ;)

Otóż to. Koniec końców - wróciliśmy do bozity i myślę, co dalej.

mziel52 pisze:Co to ten małż zielony w Granata Pet?
https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_ ... kra/580495

Pojęcia nie mam, ale wg. mnie to chyba te podroby powodują rozwolnienia u Lesia.
Ja gołym okiem widzę, że jest ich za dużo.
Po bozicie sensacje ustały.

Alcina

Avatar użytkownika
 
Posty: 111
Od: Sob gru 01, 2018 14:50

Post » Nie sie 06, 2023 22:34 Re: Mac's i granatapet - czy też zauważacie zmiany?

Alcina pisze:Kilka tygodni temu moje koty zastrajkowały i nie chcą jeść mokrego Mac's. Nie wiem, kiedy to się stało, ale puszki dojadł z trudem największy żarłoczek.
Czy ktoś tu karmi tymi puszkami?.

Tak, jeden z mojej dwójki nie chce jeść puszek z nowej partii Mac's już od czerwca, smak kurczak. Nawet nie tknie, drugi kot je normalnie. Coś musieli zmienić w składzie, bo smak indyk jedzą oba bez problemu.

Samira33

 
Posty: 216
Od: Pon sty 05, 2009 23:10
Lokalizacja: KRK




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: 3 x, Google [Bot], kasiek1510 i 499 gości