kot niewychodzący a ogródek w domku jednorodzinnym

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 06, 2023 19:32 kot niewychodzący a ogródek w domku jednorodzinnym

Witam

Chciałbym zapytać o grono kociarzy mieszkający w domkach jednorodzinnych jak rozwiązujecie wychodzenie
podopiecznych do ogródka przy założeniu że kot jest niewychodzący czyli nie puszczany w samopas.

Obecnie mieszkam w bloku i moje stado wychodzi na balkon który jest osiatkowany.
Domyślam się że w ogródku przy domku można postawić wolierę nawet ewentualnie w wejsciem dla nich przez okno
ale jak sami przypuśćmy wychodzicie na balkon potraficie ustrzec się że któryś da dyla przez drzwi balkonowe?

Jak to rozwiązujecie u siebie?

murmandamus

 
Posty: 1
Od: Czw lip 06, 2023 19:16

Post » Pt lip 07, 2023 11:53 Re: kot niewychodzący a ogródek w domku jednorodzinnym

Kota nie powinno być w pobliżu, kiedy wychodzi się na zewnątrz lub na niezabezpieczony balkon. Rozwiązanie zależy od rodzaju pomieszczenia, w którym jest wyjście. Ja mam mały wąski przedpokój i zastawiam od strony mieszkania płytą pilśniową, koty nie wchodzą do tej części. Przy otwieraniu balkonu czy okna zamykam drzwi od tego pokoju. Kiedy jest upał wstawiam metalowe grube kraty w jedno okno i w drzwi od balkonu, żeby siedziały na powietrzu.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14703
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 489 gości