Klatka łapka z ELKOM TRADE

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 27, 2023 11:09 Klatka łapka z ELKOM TRADE

Niedawno szukałam po sklepach klatki łapki.
Takiej: https://elkomtrade.eu/produkt/klatka-pu ... -h-280-mm/ , była niedostępna.
Udało mi się zakupić używaną, ale jakby ktoś był w potrzebie, to wczoraj dostałam takiego maila (dopisuję: właściwie to 2 maile; doklejam pierwszego):

"Dzień dobry,

Będziemy wprowadzać do produkcji 100 klatek łapek zgodnie z ofertą na naszej stronie internetowej.
Cena 1sztuki klatki łapki jest 480zł.
Proszę o informację czy jesteście Państwo zainteresowani zakupem.
Realizacja zamówienia sierpień/wrzesień.

Z pozdrowieniami

Kind Regards / Avec mes meilleurs sentiments

Jolanta Rozwadowska
Tel. mob.: + 48 887 422 222
KOORDYNATOR ZESPOŁU WSPARCIA SPRZEDAŻY/ SALES SUPPORT TEAM COORDINATOR"

i drugi:

"Dzień dobry,
Drodzy Państwo,

Pragnę poinformować że cena jaka podałam to była cena netto z transportem.
Cena brutto z transportem to 585zł za 1 szt klatki zastrzaskowej, czyli nie na pilota.
Proszę o informację czy jesteście Państwo zdecydowani w tej cenie taką klatkę zakupić.
Cena wynika z faktu, że zmieniliśmy maszyny i teraz produkcję tych klatek musimy dostosować do nowych maszyn.

Z pozdrowieniami

Kind Regards / Avec mes meilleurs sentiments

Jolanta Rozwadowska
Tel. mob.: + 48 887 422 222
KOORDYNATOR ZESPOŁU WSPARCIA SPRZEDAŻY/ SALES SUPPORT TEAM COORDINATOR"

megan72

 
Posty: 3476
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

Post » Pt lip 14, 2023 6:14 Re: Klatka łapka z ELKOM TRADE

Jakaś MASAKRA
Klatkę za taką cenę to niech sobie wsadzą tam gdzie nocą czarny kot nie dochodzi....
Od dawna już zastanawiam się nad klatką, przejrzałem mnóstwo modeli i idealny dla mnie okazał się kosztować około 120-150zł.
Ale może w tej klatce OD NICH jest od razu złoty kibel, jak u Putina w rezydencji, to by tłumaczyło taką cenę. XD
A ten bezczelny tekst z ostatniego maila że niby zmienili maszyny i muszą zakladać burdel od nowa, już totalnie rozwala. Odpisz im, że trzeba było nie zmieniać maszyn tylko dolać trochę oleju do głowy. :P

SALES SUPPORT TEAM COORDINATOR
:ryk: :ryk: :ryk:
Najlepiej ogarniam tematy: Behawiorystyka(kot-kot + kot-ludź), FIP(leczenie + lekarstwa), Transfuzje(oznaczanie grupy krwi + banki krwi), grafika komputerowa, strony internetowe, html, css, php, bazy danych, meble ogrodowe xD

Krzesimir

Avatar użytkownika
 
Posty: 48
Od: Czw maja 25, 2023 4:02

Post » Śro lip 19, 2023 13:57 Re: Klatka łapka z ELKOM TRADE

Krzesimir pisze:Jakaś MASAKRA
Klatkę za taką cenę to niech sobie wsadzą tam gdzie nocą czarny kot nie dochodzi....
Od dawna już zastanawiam się nad klatką, przejrzałem mnóstwo modeli i idealny dla mnie okazał się kosztować około 120-150zł.
Ale może w tej klatce OD NICH jest od razu złoty kibel, jak u Putina w rezydencji, to by tłumaczyło taką cenę. XD
A ten bezczelny tekst z ostatniego maila że niby zmienili maszyny i muszą zakladać burdel od nowa, już totalnie rozwala. Odpisz im, że trzeba było nie zmieniać maszyn tylko dolać trochę oleju do głowy. :P

SALES SUPPORT TEAM COORDINATOR
:ryk: :ryk: :ryk:


Jak dużo kotów już złapałeś?
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14235
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Czw lip 20, 2023 0:30 Re: Klatka łapka z ELKOM TRADE

No więc ja też uważam że jest fajna, ale nie za tą cenę. W zasadzie największą zaletą jest bezpieczeństwo przy małych kotach jak jest grupa (w sensie kociaki) i to, że jest lekka.
Za to otwieranie klapki na zewnątrz uniemożliwia przystawienie do np okienka.
kontakt telefoniczny: 786 116 007 Obrazek

Jeśli komuś coś zalegam (bazarek itp) proszę o kontakt- skleroza ;)

ulvhedinn

 
Posty: 4214
Od: Śro wrz 13, 2006 19:09
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 20, 2023 12:11 Re: Klatka łapka z ELKOM TRADE

Przyznam, że nie wierzę w dobrą klatkę za 150 złotych.
Sporo ich wypróbowałam i w większości były zawodne, niewygodne, a nawet niebezpieczne w użyciu, w odróżnieniu od klasycznej klatki zametowskiej (lub od mercedesa od Broka).
Przystawiałam ją do okienek piwnicznych, bokiem.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14235
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pon lip 24, 2023 0:11 Re: Klatka łapka z ELKOM TRADE

Krzesimir - nie obraź się, ale po wzmiankach z poradników, o których tu wspominałeś: viewtopic.php?f=1&t=215774&p=12734322#p12734322
wnoszę, że nie masz dostatecznego doświadczenia, aby oceniać użyteczność klatki z Elkom Trade. Ich klatki są od dawna polecane przez łapaczy.
Inna rzecz, że obecna cena jest już wygórowana. W 2016 r. klatki kosztowały ok. 300 zł i to była rozsądniejsza kwota.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10686
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pon lip 24, 2023 8:04 Re: Klatka łapka z ELKOM TRADE

Nie wiem, czy ta cena w stosunku do kosztów materiału i produkcji (a nie jest to chyba jakaś masowa produkcja) jest normalna czy zbójecka.
Natomiast wobec obecnych cen w Polsce nie wydaje mi się ona wygórowana.
To jest przecież urządzenie na lata.
Nie łapię już kotów, ale gdybym to robiła, to z całą pewnością zbierałabym na taką klatkę.

Wczoraj rozmawiałam z koleżanką, która się szarpnęła na fryzjera JLD: strzyżenie z farbowaniem.
Zapłaciła 540 złotych.
I to mnie dopiero szokuje.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14235
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], makrzy, Zeeni i 524 gości