JAKIE BADANIA NA ALERGIE

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 05, 2023 8:18 JAKIE BADANIA NA ALERGIE

hej opisywalam wam niedawno problem mojej kotki, ktorej wyszly nerki nadczynnosc tarczycy i problem z trzustka. teraz jednak mamy kolejny problem, zaczela sie drapac i ma cala czerwona skore, najpierw bylo same drapanie uszu wiec pierwsze co sprawdzilam stan, niby ok kilka brazowych zabrudzen, wet dal nam taki preparat przeciwswiezbowy zeby wyczyscic, a dzis zauwazylam ta skore, strasznie czerwona. juz wczesniej padala teza o alergii bo
ma strasznie wysokie eozynofile (a bylo badanie kalu i pasozytow nie ma) do tego sporadyczny kaszel (wczesniej łaczylismy go z tarczyca) ale teraz juz nic nie wiem. ostatnio zdarza jej sie tez lzawienie z oczu, a nawet burczy przez sen
mamy wizyte po weekendzie bo wet na urlopie i chce byc na nia dobrze przygotowana, jakie badania jej zrobic pod katem alergii? czy jest cos co moge zasugerowac wetowi, zeby jej dal napiszcie mi prosze;(
watpie ze to alergia pokarmowa (choc nie wykluczam) ale wyglada mi troche jak alergia na wiosne bo rok temu bylo podobnie chocby ze lzawieniem oczu i dzwiekami padaly rozne tezy, mimo badan nie wiedzielismy co to jest a problem sam zniknal. ale tym razem musimy to rozwiazac nie chce zeby co wiosne sie z tym meczyla:( blagam pomozcie

wiktoriawiktoria22

 
Posty: 34
Od: Czw kwi 13, 2023 14:29



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 177 gości