Warszawa | Czy ktoś ma klatkę opadającą? | Nieaktualne :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 24, 2023 23:02 Warszawa | Czy ktoś ma klatkę opadającą? | Nieaktualne :)

Jak w temacie, czy ktoś z Warszawy ma może opadającą klatkę-łapkę i mógłby pożyczyć jak najszybciej, pewnie dosłownie na jeden dzień?
Mam delikwentkę w ciąży :? Dziś cały dzień krążyła wokół zwykłej ze świeżą wołowiną i nic - pewnie dlatego, że nie tak dawno temu się do niej złapała przy okazji łapania innego kota, ale została wypuszczona, bo przez nacięte ucho (pewnie jednak naderwane) byłam przekonana, że jest wysterylizowana :( a tu klops.
Z opadającą pewnie nie trwałoby to długo, bo dziewczyna przychodzi na jedzenie co najmniej raz dziennie, czasem nawet siedzi blisko przez dłuższy czas. Ale też nie jest na tyle oswojona, żeby dało się ją złapać "ręcznie" (pojawiła się dosyć niedawno).
Ostatnio edytowano Czw maja 11, 2023 12:39 przez naelienn, łącznie edytowano 1 raz

naelienn

 
Posty: 59
Od: Pon wrz 06, 2010 10:07

Post » Wto kwi 25, 2023 6:55 Re: Warszawa (Włochy) | Czy ktoś ma klatkę opadającą?

Mają w fundacjach, chyba koty spod mostu lub koty z grochowa.
Dołóż też do łapania coś b.pachnącego. Tuńczyk,makrela wędzona lub jakaś puszka pachnaca, pasztet z kurcząt Podlaski, wątróbka krwista. Kotki w ciąży są b. ostrożne (plus może pamiętać łapanie:(,ale też b.głodne non stop. Oby się udało!
ps. napisz do dorcia44, też jest z Wloch i ostatnio gdzieś wspominała o klatce opadającej,tzn.że ma kogoś,kto ma taką klatkę.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw maja 11, 2023 12:38 Re: Warszawa (Włochy) | Czy ktoś ma klatkę opadającą?

@tabo10, dzięki za pomoc! Trochę późno piszę, ale w sumie głównie po to, żeby powiedzieć - w razie gdyby ktoś kiedyś tu trafił w poszukiwaniu czegoś - że pytałam i Koty z Grochowa nie wypożyczają sprzętu. Do Kotów spod Mostu nie znalazłam kontaktu poza stroną na FB.
Na szczęście z pomocą znajomej udało się znaleźć kogoś z klatką opadającą i choć nawet z nią nie było łatwo (3 dni czekania, 4 rodzaje karmy i inne kombinacje), to wreszcie się udało, zdążyłyśmy na czas, dziewczyna pojechała na sterylkę ~tydzień temu :)

naelienn

 
Posty: 59
Od: Pon wrz 06, 2010 10:07

Post » Czw maja 11, 2023 12:42 Re: Warszawa | Czy ktoś ma klatkę opadającą? | Nieaktualne :

Gratulacje!
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14224
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Czw maja 11, 2023 13:14 Re: Warszawa | Czy ktoś ma klatkę opadającą? | Nieaktualne :

:ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Fatka, Google [Bot] i 200 gości