Paraliż jelit.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 20, 2023 22:11 Re: Paraliż jelit.

Yocia pisze:A jak wyglądają wyniki badań krwi i USG?
Co to za zastrzyk na rozruszanie jelit 5dniowy bo nie kojarzę takiego? I jaki byłby sens podawania leku o tak długim działaniu?


Krew w porządku, USG nie było robione :| nazwy leku nie znam, wybaczcie ale stres i ogrom informacji jaki weterynarz mi przekazuje robi swoje. Wcześniejszy lek był podawany codziennie, myślę że weterynarz chciał zobaczyć inną terapię.

DreiKatze

 
Posty: 9
Od: Nie mar 19, 2023 11:37

Post » Pon mar 20, 2023 22:14 Re: Paraliż jelit.

Nie spojrzałam że źle napisałam. Dzisiaj był rentgen i jedzenie ruszyło w jelicie więc chcę wierzyć że wszystko wraca do normy :D

DreiKatze

 
Posty: 9
Od: Nie mar 19, 2023 11:37

Post » Wto mar 21, 2023 1:21 Re: Paraliż jelit.

Oby tak było, kciuki za kotka! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto mar 21, 2023 6:25 Re: Paraliż jelit.

DreiKatze pisze:
Yocia pisze:A jak wyglądają wyniki badań krwi i USG?
Co to za zastrzyk na rozruszanie jelit 5dniowy bo nie kojarzę takiego? I jaki byłby sens podawania leku o tak długim działaniu?


Krew w porządku, USG nie było robione :| nazwy leku nie znam, wybaczcie ale stres i ogrom informacji jaki weterynarz mi przekazuje robi swoje. Wcześniejszy lek był podawany codziennie, myślę że weterynarz chciał zobaczyć inną terapię.

DreiKatze, ale jeśli chcesz takiej rzeczowej porady- a piszą tu także osoby z doświadczeniem medycznym, weterynaryjnym, to bierz wypisy od lekarza- rozumiem, że możesz nie pamietać, ale po to są wypisy. Tu wszystko to trochę wróżenie z fusów- bo żadnych konkretnych danych nie podajesz- jakie wyniki krwi były robione, czy jest płynoterapia, jakie leki dostaje, jak na nie reaguje, na pytanie, czy je, w zasadzie nie odpowiadasz- bo to, ze sam nie je, nie pije, to nie wszystko, jeśli przyjmuje znosne dawki jedzenia i picia karmiony przez Ciebie- to wazna informacja. Proś o wydruki i wtedy będziesz wszystko wiedzieć i będziesz miała konkrety. Nie każdy musi korzystać z pomocy forumowej, ale skoro piszesz tu, znaczy, ze chcesz, tylko, zeby ona była efektywna, to informacje muszą byc konkretne. Uwierz- informacja, ze badanie krwi ok, nie jest żadną, skoro nawet nie wiadomo, jakie badania z tej krwi zostały zrobione plus ktoś mógl jakieś parametry zbagatelizować mówiąc, ze ogólny obraz jest ok, a coś może jednak być poza normą i moze to okazać się istotne.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 186 gości