Robię co tylko mogę ........ Prosimy o wsparcie.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 06, 2023 12:43 Re: Robię co tylko mogę i wciąż za mało........

Już miałam pytać czy moje nie doszło i przypomniałam sobie :oops: , że przelew poszedł bezpośrednio na konto Izy :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21541
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pon mar 06, 2023 19:14 Re: Robię co tylko mogę i wciąż za mało........

ametyst55 pisze:Już miałam pytać czy moje nie doszło i przypomniałam sobie :oops: , że przelew poszedł bezpośrednio na konto Izy :ok:

:D
Ja bym zawału dostała :wink:
Już w jedną niedzielę sprawdzałam konto tysiąc razy po powinno coś "przyjść", myślałam, że zły nr konta podałam, i za tysiąc pierwszym razem dotarło, że to nie poniedziałek :evil:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto mar 07, 2023 9:23 Re: Robię co tylko mogę i wciąż za mało........

ametyst55 pisze:Już miałam pytać czy moje nie doszło i przypomniałam sobie :oops: , że przelew poszedł bezpośrednio na konto Izy :ok:



Tak dotarł do mnie. :D :201494 Ale nadal mamy bardzo złą sytuację.Dziewczyna mi pisała w piątek na Bazarku ze zapłaciła za kosmetyki a przelew wczoraj nie dotarł. :( Powinien być.Nie wiem co sie stało.Pisałam do Niej wczoraj.Ktos inny kupił dosć drogie perfumy co mnie bardzo ucieszyło a pw wisi i podejrzewam ze będzie wisieć nadal.Choc pisze na Bazarku ze Pilne. :| Nie wiem-mam wrażenie ze ludzie nie do konca zdają sobie sprawę z mojej sytuacji. :oops: :(
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto mar 07, 2023 9:25 Re: Robię co tylko mogę i wciąż za mało........

ewkkrem pisze:Skarpeta została dzisiaj zasilona kwotą 150,00 zł. :1luvu:
Gosiagosia - 50,00 zł. :1luvu:
Szymkowa - 50,00 zł. :1luvu:
JózefK - 50,00 zł. :1luvu:



Dziękujemy Dziewczyny :201494 :201494 :201494


Nie wiem Ewa chyba muszę Cie poprosić o przelew. :oops:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto mar 07, 2023 9:30 Re: Robię co tylko mogę i wciąż za mało........

Przymroziło u nas ostatnio przez kilka nocy a teraz jeszcze gorzej.Spadł śnieg.Nie wiem czy ta wiosna wogóle przyjdzie. :( Męczy mnie ta sytuacja- ta pogoda.To -ze ciągle jestem przeziębiona.Ze nie mam sił tyle co trzeba a muszę robić. :(


Pięknie dziękujemy :1luvu: Anonimowemu Darczyńcy. :1luvu: Wczoraj dotarły do nas 2 worki po 10 kg Josery Culinesse :201494 :201461
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto mar 07, 2023 9:44 Re: Robię co tylko mogę i wciąż za mało........

Lecę robić przelew. :D
Pozdrawiam.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto mar 07, 2023 10:11 Re: Robię co tylko mogę i wciąż za mało........

Przelew zrobiłam. :D
Izo, poproszę o potwierdzenie jak już dostaniesz.


Kochani, mamy zero a koty wciąż chcą jeść :mrgreen:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto mar 07, 2023 10:20 Re: Robię co tylko mogę i wciąż za mało........

ewkkrem pisze:Przelew zrobiłam. :D
Izo, poproszę o potwierdzenie jak już dostaniesz.


Kochani, mamy zero a koty wciąż chcą jeść :mrgreen:



Dziękuję. :1luvu: :201494 Dam znać jak dotrze.Mam dzisiaj pilną robotę z budkami.Nie mam wyjścia.Noce są bardzo zimne.Przedwczoraj dotarły mi 3 koce z olx które zakupiłam w pakiecie z przesyłką za 5 zł.Bardzo ich potrzebowałam.Wszystko kosztuje.Niestety. :|
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto mar 07, 2023 10:38 Re: Robię co tylko mogę i wciąż za mało........

ewkkrem pisze:
Kochani, mamy zero a koty wciąż chcą jeść :mrgreen:


W tym miejscu, na długości całej alei karmimy codziennie 19 kotów, a w terenie tych działek łącznie 34 koty.

Koty z filmiku mogą liczyć tylko na nas, bo nikt już im nic nie zostawia.





Damian- iza71koty

 
Posty: 1620
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Wto mar 07, 2023 11:18 Re: Robię co tylko mogę i wciąż za mało........

Koty powyżej -to drugie przygarnięte przez nas stado.Te koty są przez nas karmione już ponad dwa lata.Zostały wysterylizowane w biegu wiosną dwa lata temu.Teraz są dobrze odkarmione :201461 ale nie zmienia to faktu ze wszyscy inni nawet ci co nosili coś sporadycznie-je po prostu porzucili. :evil:


To jest bardzo nie w porządku sytuacja.Przyszliśmy tam- bo sie dowiedzieliśmy zimą -ze dzieje sie zle.Odkarmiliśmy koty -do wczesnej wiosny.Potem kupa roboty z łapaniem -wożeniem -zabiegami i przetrzymywaniem po zabiegach.Wszystkie dzikusy.Były łapane na pułapkę.Ogromnie stresowały i siebie i nas.Po zabiegach często odmawiały jedzenia albo wyły w kenelu.Non stop.To był koszmar ale musieliśmy jakoś to wytrwać.


Nikt nam nawet słowa nie napomknął.Nie podziękował.A to nawet nie są moje działki.U siebie zrobiłam porządek bardzo szybko po zakupieniu działki.

Te koty nigdy nie wyglądały tak ładnie.Były chude i brudne.Przerażone.A w podzięce za nasz trud i zrobienie im porządku- nie rodzą im się maluchy z którymi róźne rzeczy się działy-oni je porzucili.Widać uznali że nasza opieka....kotom lepiej służy...... :(
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto mar 07, 2023 11:27 Re: Robię co tylko mogę i wciąż za mało........

Jak nietrudno policzyć pierwsze nasze przygarnięte stado z ilości 74 sztuki 4 lata temu ma obecnie 31 sztuk.Mniej niż połowa.Duży sukces -uważam.Drugie stado 34 dorosłe koty.Zatem 65 kotów to koty przygarnięte przez nas dodatkowo.Jedne 4 lata temu drugie 2 lata temu.Pozostaje nam policzyć obecny stan naszych kotów ze stada pierwotnego.Na pewno mamy dwa nowe kocurki w stadzie.Jeden od lata ub.roku.Drugi jakoś od prawie miesiąca.Jeden maści krówka-drugi czarny.


To u nas niezwykła rzadkość kiedy pojawia się nowy kot.Bardzo sporadyczna sytuacja.Kiedyś ciągle jakieś koty napływały.Często kociaki.Teraz Bogu dzięki - nie.Lata sterylizacji w terenie jak widać dają dobre efekty.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto mar 07, 2023 11:39 Re: Robię co tylko mogę i wciąż za mało........

iza71koty pisze:...Na pewno mamy dwa nowe kocurki w stadzie.Jeden od lata ub.roku.Drugi jakoś od prawie miesiąca.Jeden maści krówka-drugi czarny.


To u nas niezwykła rzadkość kiedy pojawia się nowy kot.Bardzo sporadyczna sytuacja.Kiedyś ciągle jakieś koty napływały.Często kociaki.Teraz Bogu dzięki - nie.Lata sterylizacji w terenie jak widać dają dobre efekty.


Tutaj jest Misia i nowy kocurek za ogrodzeniem. Na początku biegał z daleka, tylko ogonek migał. Pierwszy raz widziałem go kątem oka w grudniu, potem zanim wycięli nam drzewa przychodził czasami pomiędzy chaszczami do Izy, tam gdzie Iza karmi Lizę, Józia i inne.
3 dni temu nie uciekł, tylko siedział dokładnie w tym miejscu, co na filmiku,a od około miesiąca widujemy go prawie codziennie czającego się przy stołówkach.

Damian- iza71koty

 
Posty: 1620
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Śro mar 08, 2023 8:46 Re: Robię co tylko mogę i wciąż za mało........

ewkkrem pisze:Przelew zrobiłam. :D
Izo, poproszę o potwierdzenie jak już dostaniesz.


Kochani, mamy zero a koty wciąż chcą jeść :mrgreen:


Ewuś dotarło wczoraj :1luvu: :201494


Dziewczyny wszystkiego najlepszego :1luvu: z okazji :D Dnia Kobiet :D


Wieczorem wczoraj zrobiliśmy bazarek z perfumami. :201461 Zapraszam. :ok:
viewtopic.php?f=20&t=215620
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro mar 08, 2023 8:52 Re: Robię co tylko mogę i wciąż za mało........

Nie pisałam juz wczoraj -bo siły mi opadły. :oops: Ale plan wykonałam. :D Zrobiłam 4 budki -w tym jedna drewniana piętrowa i 3 styropianowe.Dałam wszystko świeżutkie.Z kocy które przyszły -jeden cieńszy zostawiłam do domu.Dwa pozostałe pokroiłam na 4 czesci.Jeden grubszy a drugi super mięsisty mega cieplutki typu elway.Prawie nówka.Chyba nawet nie prany -bo mechaty ogromnie.Mam nadzieję ze udało mi sie wczoraj uszczęśliwić któregoś z tych kotów. :roll: :201461 Robiłam dla Bazia. Murzynka. Trzykrotki i Foczki.


Na spód poszedł gorszy kocyk a na to na wierzch ten gruby mięsisty.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro mar 08, 2023 19:30 Re: Robię co tylko mogę i wciąż za mało........

A tak z ciekawości.Misia to nasza najstarsza kotka w stadzie.Na filmiku powyżej - z przodu ją widać.Zgadniecie ile lat już ją karmię? :roll:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 493 gości