Robię co tylko mogę ........ Prosimy o wsparcie.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 27, 2024 9:15 Re: Robię co tylko mogę ........ Prosimy o wsparcie.

Dostałam od anonimowego darczyńcy 100 zł, więc zamówiłam worek Josery Catelux za 170 zł
Dostawa jutro (?)
Moje koty za TM: Gaja - 4 lata; 21.09.2009 Bobik - 8 lat; 16.08.2018 Myszka - 14,5 lat; 17.01.2020 Szymek - 19 lat; 07.05.2021 Kuba - 17 lat; 28.03.2022

Koty z Opola pod moją wirtualną opieką: Skarbinka - 16.02.2010 Maskotka - 22.10.2010 Fatimka - 01.11.2010 Irenka - 29.06.2012
Roki - 16.08.2012
Henio ze Szczecina - lipiec 2022
Bibi - 17.08.2022

Szymkowa

 
Posty: 4658
Od: Pon lis 21, 2005 17:06
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Post » Śro mar 27, 2024 10:10 Re: Robię co tylko mogę ........ Prosimy o wsparcie.

Damian- iza71koty pisze:Wczoraj Iza złapała kotkę na zabieg. Amelia pokazała się w sierpniu.
Już po zabiegu :ok:

Amelia
Obrazek



śliczna
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72827
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw mar 28, 2024 11:38 Re: Robię co tylko mogę ........ Prosimy o wsparcie.

Piekne te Wasze kotełki :1luvu:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35115
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Czw mar 28, 2024 13:03 Re: Robię co tylko mogę ........ Prosimy o wsparcie.

Iza masz pw :wink:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21541
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pt mar 29, 2024 20:57 Re: Robię co tylko mogę ........ Prosimy o wsparcie.

Dziękuję za wszystko.

Proszę o nieskładanie życzeń Świątecznych.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt mar 29, 2024 21:47 Re: Robię co tylko mogę ........ Prosimy o wsparcie.

Trzymajcie się kochani, mam nadzieję, że wsparcie dotarło.

aga66

 
Posty: 6138
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt mar 29, 2024 23:09 Re: Robię co tylko mogę ........ Prosimy o wsparcie.

Przelałam dla moich futerek :)
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35115
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Wto kwi 02, 2024 19:32 Re: Robię co tylko mogę ........ Prosimy o wsparcie.

Iza jak sobie radzicie?
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35115
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Śro kwi 03, 2024 13:18 Re: Robię co tylko mogę ........ Prosimy o wsparcie.

Co u Was? jak zdrowie?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72827
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw kwi 04, 2024 9:52 Re: Robię co tylko mogę ........ Prosimy o wsparcie.

LimLim pisze:Iza jak sobie radzicie?


mir.ka pisze:Co u Was? jak zdrowie?


Radzimy sobie średnio.
Z tych mniej poważnych problemów wokoło świąt, jakie nas spotkały:
W zeszłym tygodniu padł komputer( a właściwie to dysk twardy, więc miałem sporo roboty z komputerem).
W święta padła pralka( ale jakoś Arek ją uratował- cały dzień dłubał), 2 dni przed świętami pękła mi igła trzymająca tylne koło( wiec 2 dni chodziłem w najdłuższą trasę na piechotę), a gdy już to ogarnąłem to pękła mi w święta dętka w kole, ale Arek załatwił łatki i udało się to ogarnąć.

Z tych trochę gorszych przygód:
Ja nie wiadomo co miałem, ale w poniedziałek miałem takie zatrucie, że się nie da opisać( nic nie jadłem takiego po czym mogłoby to nastąpić, świątecznych potraw nie mieliśmy, a dzień wcześniej praktycznie nic nie zjadłem), a dzień później nic mi już nie było, po za okropnym osłabieniem, które nadal mnie trzyma.

Z najgorszych spraw- Iza przechodzi bardzo trudne załamanie nerwowe, skończyło się w szpitalu i propozycja przyjęcia na 5 dni na oddział, ale przez koty nie chciała/ nie mogła skorzystać. Na razie przepisali Izie antydepresanty.
Oprócz tego Iza miała robione badania krwi,ekg, cukier, prześwietlenie płuc( czeka na wyniki) i ma do zbadania mocz, robiła też badanie na toksoplazmozę.

Damian- iza71koty

 
Posty: 1622
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Czw kwi 04, 2024 10:10 Re: Robię co tylko mogę ........ Prosimy o wsparcie.

Damian- iza71koty pisze:
LimLim pisze:Iza jak sobie radzicie?


mir.ka pisze:Co u Was? jak zdrowie?


Radzimy sobie średnio.
Z tych mniej poważnych problemów wokoło świąt, jakie nas spotkały:
W zeszłym tygodniu padł komputer( a właściwie to dysk twardy, więc miałem sporo roboty z komputerem).
W święta padła pralka( ale jakoś Arek ją uratował- cały dzień dłubał), 2 dni przed świętami pękła mi igła trzymająca tylne koło( wiec 2 dni chodziłem w najdłuższą trasę na piechotę), a gdy już to ogarnąłem to pękła mi w święta dętka w kole, ale Arek załatwił łatki i udało się to ogarnąć.

Z tych trochę gorszych przygód:
Ja nie wiadomo co miałem, ale w poniedziałek miałem takie zatrucie, że się nie da opisać( nic nie jadłem takiego po czym mogłoby to nastąpić, świątecznych potraw nie mieliśmy, a dzień wcześniej praktycznie nic nie zjadłem), a dzień później nic mi już nie było, po za okropnym osłabieniem, które nadal mnie trzyma.

Z najgorszych spraw- Iza przechodzi bardzo trudne załamanie nerwowe, skończyło się w szpitalu i propozycja przyjęcia na 5 dni na oddział, ale przez koty nie chciała/ nie mogła skorzystać. Na razie przepisali Izie antydepresanty.
Oprócz tego Iza miała robione badania krwi,ekg, cukier, prześwietlenie płuc( czeka na wyniki) i ma do zbadania mocz, robiła też badanie na toksoplazmozę.


Strasznie dużo tych niepowodzeń na Was spadło :(

Może Iza jednak powinna skorzystać z propozycji, właśnie dla kotów jak nie dla siebie. Byc moze w warunkach szpitalnych łatwiej by jej pomogli. Ale to ona już powinna wiedzieć lepiej.

Trzymajcie się jakoś :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72827
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw kwi 04, 2024 12:27 Re: Robię co tylko mogę ........ Prosimy o wsparcie.

Przesyłam ciepłe myśli i trzymam za Was kciuki.

avinnion

 
Posty: 414
Od: Pon paź 23, 2023 10:49

Post » Czw kwi 04, 2024 16:03 Re: Robię co tylko mogę ........ Prosimy o wsparcie.

Damian- iza71koty pisze:
LimLim pisze:Iza jak sobie radzicie?


mir.ka pisze:Co u Was? jak zdrowie?


Radzimy sobie średnio.
Z tych mniej poważnych problemów wokoło świąt, jakie nas spotkały:
W zeszłym tygodniu padł komputer( a właściwie to dysk twardy, więc miałem sporo roboty z komputerem).
W święta padła pralka( ale jakoś Arek ją uratował- cały dzień dłubał), 2 dni przed świętami pękła mi igła trzymająca tylne koło( wiec 2 dni chodziłem w najdłuższą trasę na piechotę), a gdy już to ogarnąłem to pękła mi w święta dętka w kole, ale Arek załatwił łatki i udało się to ogarnąć.

Z tych trochę gorszych przygód:
Ja nie wiadomo co miałem, ale w poniedziałek miałem takie zatrucie, że się nie da opisać( nic nie jadłem takiego po czym mogłoby to nastąpić, świątecznych potraw nie mieliśmy, a dzień wcześniej praktycznie nic nie zjadłem), a dzień później nic mi już nie było, po za okropnym osłabieniem, które nadal mnie trzyma.

Z najgorszych spraw- Iza przechodzi bardzo trudne załamanie nerwowe, skończyło się w szpitalu i propozycja przyjęcia na 5 dni na oddział, ale przez koty nie chciała/ nie mogła skorzystać. Na razie przepisali Izie antydepresanty.
Oprócz tego Iza miała robione badania krwi,ekg, cukier, prześwietlenie płuc( czeka na wyniki) i ma do zbadania mocz, robiła też badanie na toksoplazmozę.

Przykro mi że tak dużo na was spadło :(
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4846
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Czw kwi 04, 2024 16:46 Re: Robię co tylko mogę ........ Prosimy o wsparcie.

Niedobrze, za dużo tego na Was spadło. Przykro mi bardzo :(
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35115
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Czw kwi 04, 2024 18:55 Re: Robię co tylko mogę ........ Prosimy o wsparcie.

Najważniejsze zdrowie Izy, za co trzymam kciuki wielkie. Ja też biorę antydepresant od października i poza tym, że trochę przytyłam to jest mi o niebo lepiej. I jelito drażliwe i tężyczka sie wyciszyły także jak trzeba to trzeba.

aga66

 
Posty: 6138
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, ewar, marta_kociara i 522 gości