Kocio-rower.Pilna sprawa.Dziękujemy!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lut 23, 2023 11:25 Re: Kocio-rower.Pilna sprawa.Pomóżcie.

egwusia pisze:
Zabezpieczenie przeciw kradzieży już kupiłam, macie jeden problem mniej.
Takie
Obrazek
-"ABUS U-lock Zabezpieczenie rowerowe 420/150
Używane, przybrudzone, sprawne
W zestawie 2 kluczki
Opakowanie foliowe zastępcze"

Podajcie mi tylko na pw adres do wysyłki.


Zabezpieczenie dotarło i jest bardzo, bardzo porządne.

Dla skali puszka 330ml

Obrazek


Bardzo dziękuję :1luvu: :1luvu:

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Czw lut 23, 2023 11:47 Re: Kocio-rower.Pilna sprawa.Pomóżcie.

Jestem mega zadowolony. Rowerem przejechałem ponad 30km od wczoraj.

Jest bardzo duży, bardzo szybki( tylko przetestowałem :twisted: ) dobrze wybiera nierówności- (tez tylko przetestowałem :twisted: ). Do tego mimo kosza i bagażnika nadal jest lekki.

Bardzo dziękuję wszystkim Osobom, które się na rower złożyły. :1luvu: :1luvu:

JózefK. - 100,00 zł. :1luvu:
Szymkowa - 100,00 zł. :1luvu:
mds712 - 100,00 zł. + 50,00 zł. = 150,00zł. :1luvu:
włóczka - 100,00 zł. :1luvu:
Gutek - 100,00 zł. + 100,00 zł = 200,00 zł. :1luvu:
makrzy - 50,00 zł. :1luvu:
jolabuk5 - 30,00 zł. :1luvu:
maczkowa - 50,00 zł. :1luvu:
milu - 55,00 zł :1luvu:
aga66 - 50,00 zł :1luvu:
fili - 70,00 zł :1luvu:
ametyst55 - 50,00 zł :1luvu:
ANONIM - 65,00 zł :1luvu:

Razem: 1070,00 zł :1luvu:


Bardzo dziękuję egwusia :1luvu: za bardzo porządne zapięcie.


Bardzo dziękuję za wszystkie rady dotyczące zakupu, formalności oraz osprzętu :1luvu: :1luvu:

Bardzo dziękuję ewkkrem :1luvu: za poprowadzenie zbiórki :201494



W rowerze jest do wymiany kilka rzeczy. Z kwoty zebranej starczy na dobre aluminiowe antypoślizgowe platformy.
Zostaną do wymiany tylko opony i oświetlenie. Obecne opony są o rozmiarze 29x 2.35( w przyszłości zdecydowanie węższe 29x 2.00)


Myślę, że na te kilka rzeczy o kwocie ok. 200zł( które teraz jeszcze trochę posłużą) zarobię sam :ok:

Natomiast... Iza jest bez tylnego koła i potrzebuje 150zł na naprawę tylnego koła- wolnobieg oraz łańcuch. Więc jeśli Ktoś chciałby jeszcze nas wesprzeć, bo u nas jest naprawdę kryzysowo teraz :( :( to będziemy bardzo wdzięczni. Iza teraz jeździ na moim starym kole, które tez ma niesprawny wolnobieg( działa 1 zębatka- ciężka) , ma inną obręcz( więc Iza ma prawie brak hamulców) oraz oponę, która nie nadaje się do Izy rower- jest za szeroka i trze o ramę.

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Czw lut 23, 2023 13:47 Re: Kocio-rower.Pilna sprawa.Pomóżcie.

Damian- iza71koty pisze:(...)

Zabezpieczenie dotarło i jest bardzo, bardzo porządne.

Dla skali puszka 330ml

Obrazek


Bardzo dziękuję :1luvu: :1luvu:


Fajnie,
Miało być porządne :ok:
Taki miało jeszcze obrazek
Obrazek
, tylko czy linki na ten rower starczy?

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3587
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Pt lut 24, 2023 7:22 Re: Kocio-rower.Pilna sprawa.Pomóżcie.

Damian- iza71koty pisze:Natomiast... Iza jest bez tylnego koła i potrzebuje 150zł na naprawę tylnego koła- wolnobieg oraz łańcuch. Więc jeśli Ktoś chciałby jeszcze nas wesprzeć, bo u nas jest naprawdę kryzysowo teraz :( :( to będziemy bardzo wdzięczni. Iza teraz jeździ na moim starym kole, które tez ma niesprawny wolnobieg( działa 1 zębatka- ciężka) , ma inną obręcz( więc Iza ma prawie brak hamulców) oraz oponę, która nie nadaje się do Izy rower- jest za szeroka i trze o ramę.

Super rower:) Dołożę się 50 zł, ale dopiero w marcu, wcześniej nie da rady:(
:20141

JózefK.

 
Posty: 215
Od: Sob wrz 28, 2019 19:28

Post » Pt lut 24, 2023 13:17 Re: Kocio-rower.Pilna sprawa.Pomóżcie.

JózefK. pisze:
Damian- iza71koty pisze:Natomiast... Iza jest bez tylnego koła i potrzebuje 150zł na naprawę tylnego koła- wolnobieg oraz łańcuch. Więc jeśli Ktoś chciałby jeszcze nas wesprzeć, bo u nas jest naprawdę kryzysowo teraz :( :( to będziemy bardzo wdzięczni. Iza teraz jeździ na moim starym kole, które tez ma niesprawny wolnobieg( działa 1 zębatka- ciężka) , ma inną obręcz( więc Iza ma prawie brak hamulców) oraz oponę, która nie nadaje się do Izy rower- jest za szeroka i trze o ramę.

Super rower:) Dołożę się 50 zł, ale dopiero w marcu, wcześniej nie da rady:(



Tak piękny jest :1luvu:


Dziękuję Ala. :1luvu: Nic na razie nie moge zrobic. :( Nie mam wolnych środków - które mogę na to przeznaczyc.Juz ponad 3 tygodnie sie męczę.Kręgosłup mnie boli jak diabli.Rower mi słuzy do targania głównie kocich zakupów ze sklepu.Bo koty karmię na nogach.Ale jest mega ważny. :oops:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw mar 02, 2023 19:00 Re: Kocio-rower.Pilna sprawa.Pomóżcie.

iza71koty pisze:
JózefK. pisze:
Damian- iza71koty pisze:Natomiast... Iza jest bez tylnego koła i potrzebuje 150zł na naprawę tylnego koła- wolnobieg oraz łańcuch. Więc jeśli Ktoś chciałby jeszcze nas wesprzeć, bo u nas jest naprawdę kryzysowo teraz :( :( to będziemy bardzo wdzięczni. Iza teraz jeździ na moim starym kole, które tez ma niesprawny wolnobieg( działa 1 zębatka- ciężka) , ma inną obręcz( więc Iza ma prawie brak hamulców) oraz oponę, która nie nadaje się do Izy rower- jest za szeroka i trze o ramę.

Super rower:) Dołożę się 50 zł, ale dopiero w marcu, wcześniej nie da rady:(



Tak piękny jest :1luvu:


Dziękuję Ala. :1luvu: Nic na razie nie moge zrobic. :( Nie mam wolnych środków - które mogę na to przeznaczyc.Juz ponad 3 tygodnie sie męczę.Kręgosłup mnie boli jak diabli.Rower mi słuzy do targania głównie kocich zakupów ze sklepu.Bo koty karmię na nogach.Ale jest mega ważny. :oops:

Przelałam 50 zł:)
:20141

JózefK.

 
Posty: 215
Od: Sob wrz 28, 2019 19:28

Post » Pt mar 03, 2023 16:00 Re: Kocio-rower.Pilna sprawa.Pomóżcie.

JózefK. pisze:
iza71koty pisze:
JózefK. pisze:
Damian- iza71koty pisze:Natomiast... Iza jest bez tylnego koła i potrzebuje 150zł na naprawę tylnego koła- wolnobieg oraz łańcuch. Więc jeśli Ktoś chciałby jeszcze nas wesprzeć, bo u nas jest naprawdę kryzysowo teraz :( :( to będziemy bardzo wdzięczni. Iza teraz jeździ na moim starym kole, które tez ma niesprawny wolnobieg( działa 1 zębatka- ciężka) , ma inną obręcz( więc Iza ma prawie brak hamulców) oraz oponę, która nie nadaje się do Izy rower- jest za szeroka i trze o ramę.

Super rower:) Dołożę się 50 zł, ale dopiero w marcu, wcześniej nie da rady:(



Tak piękny jest :1luvu:


Dziękuję Ala. :1luvu: Nic na razie nie moge zrobic. :( Nie mam wolnych środków - które mogę na to przeznaczyc.Juz ponad 3 tygodnie sie męczę.Kręgosłup mnie boli jak diabli.Rower mi słuzy do targania głównie kocich zakupów ze sklepu.Bo koty karmię na nogach.Ale jest mega ważny. :oops:

Przelałam 50 zł:)



Ślicznie dziękujemy. :201494 Dotarło. :1luvu:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 282 gości