ZBIÓRKA NA PRALKĘ DLA ANNA61, sukces! Do zamknięcia

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 18, 2023 11:44 Re: ZBIÓRKA NA PRALKĘ DLA ANNA61

FuterNiemyty pisze:Warto rozejrzec sie za opcja outlet, taniej, ale nadal z opcja transportu i podlaczenia czy przedluzonej gwarancji.
Na allegro tez takie sie pojawiaja.

Tak, ale najpierw musimy wiedzieć czym dysponujemy, no i kilka osób musiałoby się zaangażować w szukanie odpowiedniego sprzętu. Nie ukrywam, że nie jestem mistrzem okazji
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4495
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Śro sty 18, 2023 11:45 Re: ZBIÓRKA NA PRALKĘ DLA ANNA61

meggi 2 pisze:Poprosze tez dane do przelewu.

Już wysyłam :1luvu:
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4495
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Śro sty 18, 2023 13:57 Re: ZBIÓRKA NA PRALKĘ DLA ANNA61

Ja też poproszę nr konta.

waderka

 
Posty: 936
Od: Nie lip 30, 2017 11:26

Post » Śro sty 18, 2023 15:44 Re: ZBIÓRKA NA PRALKĘ DLA ANNA61

waderka pisze:Ja też poproszę nr konta.

Proszę bardzo :)
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4495
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Śro sty 18, 2023 16:07 Re: ZBIÓRKA NA PRALKĘ DLA ANNA61

Katarzynka01 pisze:
waderka pisze:Ja też poproszę nr konta.

Proszę bardzo :)

waderka nie odbierze PW. Ma 3 posty.
Waderka, napisz jeszcze 2 posty. Możesz tutaj :mrgreen:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7994
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro sty 18, 2023 16:24 Re: ZBIÓRKA NA PRALKĘ DLA ANNA61

Udało się, mam numer konta. Dziękuję.

waderka

 
Posty: 936
Od: Nie lip 30, 2017 11:26

Post » Śro sty 18, 2023 18:54 Re: ZBIÓRKA NA PRALKĘ DLA ANNA61

FuterNiemyty pisze:Warto rozejrzec sie za opcja outlet, taniej, ale nadal z opcja transportu i podlaczenia czy przedluzonej gwarancji.
Na allegro tez takie sie pojawiaja.

Rozejrzę się u nas po sklepach, dzięki.

meggi 2 pisze:Poprosze tez dane do przelewu.

Dziękuję :1luvu:
waderka pisze:Ja też poproszę nr konta.

Dziękuję :1luvu:

Dzisiaj od rana znowu przymusowe pranie, bo któryś z kotów nasikał suni w posłanko, które leży na męża łóżku. Mąż zmieniał wszystko na kolanach ale poradził sobie. Poprałam najpierw męża kołdrę aby wyschła do wieczora i żeby miał pod czym spać i potem posłanko suni i na kaloryfer. Teraz już jak widać na zdjęciu Niunia u siebie.
Czyli reasumując wszystko było niepotrzebne, praca, woda, prąd, środki do prania i wysiłek męża, itd.
Pralka wyje, łożyska trzeszczą, z bębna kapie.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sty 19, 2023 13:04 Re: ZBIÓRKA NA PRALKĘ DLA ANNA61

Katarzynka01 pisze:
FuterNiemyty pisze:Warto rozejrzec sie za opcja outlet, taniej, ale nadal z opcja transportu i podlaczenia czy przedluzonej gwarancji.
Na allegro tez takie sie pojawiaja.

Tak, ale najpierw musimy wiedzieć czym dysponujemy, no i kilka osób musiałoby się zaangażować w szukanie odpowiedniego sprzętu. Nie ukrywam, że nie jestem mistrzem okazji

Mogę poszperać :mrgreen: jak będzie wiadomo co i jak.
I czasami można ponegocjować cenę :evil: :twisted: ja w media markt utargowałam kartę na 100 :ryk: :ryk:
Aniu zerknij w internety-czasami jest taniej niż w sklepie.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19639
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Czw sty 19, 2023 13:19 Re: ZBIÓRKA NA PRALKĘ DLA ANNA61

Katarzynka01 pisze:
FuterNiemyty pisze:Warto rozejrzec sie za opcja outlet, taniej, ale nadal z opcja transportu i podlaczenia czy przedluzonej gwarancji.
Na allegro tez takie sie pojawiaja.

Tak, ale najpierw musimy wiedzieć czym dysponujemy, no i kilka osób musiałoby się zaangażować w szukanie odpowiedniego sprzętu. Nie ukrywam, że nie jestem mistrzem okazji


Mogę pomóc w szukaniu; jeśli się przydam.
Tylko, oprócz oczywiście ceny, dobrze byłoby się zastanowić co tej w pralce jest najważniejsze/ a co mniej ważne; czyli jakiego modelu szukać.
na pewno w cenie 1500 zł nie da sie znależć pralki, która będzie miała wszystko super; wiec warto pomysleć co jest najważniejsze, a co mniej.

Wsad - 7 kg/ nie mniej. - to rozumiem, że jest bardzo ważne
sa pralki z wsadem i do 10 kg

zużycie energii – najlepsza byłaby A /
ale czy ma znaczenie jakie będą programy? i ile?
większość pralek te podstawowe programy ma takie same; ale czy szukać też czegoś dodatkowego?

- prędkość wirowania – czy ma znaczenie?
to znaczy wystarczy 1000-1400 obrotów na minutę? czy raczej szukać czegoś mocniej wirującego?
Tak naprawdę dla szybkości wirowania istotne jest czy jest gdzie powiesić pranie i czy ono ma bardzo szybko wyschnąć czy nie ma to znaczenia.
Przykładowo ja wieszam całe pranie na strychu; więc zazwyczaj (99 %) wiruję na najniższych obrotach/ najsłabsze wirowanie -wtedy pranie jest dość mokre, ale nie cieknie oczywiście. I tak wyschnie na strychu, wczesnej czy później, a mniej się pralka zużywa i mniej hałasuje i mniej sie pranie wygniecie.
jesli ktoś wiesza pranie w mieszkaniu/ ma mało miejsca do wieszania /spieszy mu się z wyschnięciem/ lepsze byłyby wyzsze obroty.


- głośność pracy? wiadomo, że lepsza cichsza, ale czy ma to duże znaczenie (bo sąsiedzi) czy nie.

- dodatkowe funkcje czy są potrzebne?
np. samoczynne czyszczenie bębna, autodozowanie detergentów, automatyka wagowa, możliwość dołożenia wsadu w trakcie cyklu itd
może cos konkretnego jest potrzebne?

wymiary? jest ograniczone miejsce na pralkę?

czy pralka ma mieć wymienne łożyska?

w mojej pralce tylko jeden program kończy się i pralka nie piszczy, że skończyła 8) strasznie nie lubię tego piszczenia, więc zasadniczio piorę tylko w tym programie. Na szczęście mogę sama dobierać temperaturę i inne opcje do tego programu.
czy takie piszczenie ma znaczenie? pewnie są pralki bez niego/ ja nie wpadłam na to kupując i wybierając pralkę, że to jest takie wkurzające.

tutaj o nowych etykietach energetycznych pralki po zmianach z 2021 r https://www.prorankingi.pl/blog/etykiet ... marca-2021

https://www.prorankingi.pl/blog/nowe-et ... arca-2021/
Ostatnio edytowano Czw sty 19, 2023 13:56 przez Patmol, łącznie edytowano 1 raz

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27175
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw sty 19, 2023 13:56 Re: ZBIÓRKA NA PRALKĘ DLA ANNA61

Są pralki, które nie piszczą, a grają melodyjkę :)
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10932
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw sty 19, 2023 13:59 Re: ZBIÓRKA NA PRALKĘ DLA ANNA61

Mnie się marzy pralka, która nie wydaje żadnych dźwięków.
U mnie jest program tzw. nocny; nie tylko pralka na nim nie piszczy na koniec; to nie świeci ostro wyświetlaczem. Po prostu sama się wyłącza na koniec. I to mnie ratuje przed nerwicą 8) Chociaż poza tym jestem ze swojej pralki bardzo zadowolona.

pewnie Anna61 tez ma coś co jest dla niej w praniu ważne -jest taki wybór pralek i opcji, ze można poszukać pralki pod jej potrzeby dokładnie.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27175
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw sty 19, 2023 14:10 Re: ZBIÓRKA NA PRALKĘ DLA ANNA61

Uzupełniłam drugi post, aktualnie mam już na koncie 645 zł :1luvu:
+ deklaracje + moja wpłata
To jest ogromny sukces i ogromna wdzięczność za chęć wspierania w potrzebie :1luvu:

Dziewczyny, bardzo dziękuję za uwagi dotyczące zakupu pralki. Teraz nie mogę, później napiszę i odpiszę :)
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4495
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Czw sty 19, 2023 15:56 Re: ZBIÓRKA NA PRALKĘ DLA ANNA61

Jarka pisze:Są pralki, które nie piszczą, a grają melodyjkę :)

Mam Samsunga Eco Bubble na koniec ma melodyjkę taka przyjemna. Jestem z niej bardzo zadowolona chociaż niektorych programów nie używam :mrgreen:
Jest energo oszczędna i cicha.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25563
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 19, 2023 16:54 Re: ZBIÓRKA NA PRALKĘ DLA ANNA61

Dziewczyny, odpowiem zbiorczo, bo nie mam siły bawić się dzisiaj w cytaty, sorry

Celujemy w taką pralkę
https://www.euro.com.pl/pralki/samsung- ... aw.ds#opis
jest w promocji (do 25 stycznia), ma dobre parametry zużycia prądu i wody, wsad maks. 9 kg., maksymalne obroty 1400. Te dwa ostatnie parametry są istotne przy kołdrach czy posłankach, które u Ani są prane bardzo często. Raz, że bezproblemowo pralka to "udźwignie", dwa, że wirowane na maksymalnych obrotach rzeczy wyjmuje się prawie suche.
Ma dobre opinie użytkowników 5/5. Ja co prawda nie wystawiłam opinii (może to błąd?), ale też mam taką i jestem bardzo zadowolona.
Przejrzałam sporo pralek w internecie, a Ania odwiedziła dzisiaj dwa sklepy stacjonarne w Pabianicach. Pralki o zbliżonych parametrach często są znacznie droższe, ta wydaje się być dobrym wyborem.

I co myślicie?
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4495
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Czw sty 19, 2023 17:15 Re: ZBIÓRKA NA PRALKĘ DLA ANNA61

Dla mnie i tak najważniejsze są obroty wirowania i krótki program.
Cena bardzo przystępna.

florka

 
Posty: 165
Od: Śro kwi 11, 2007 12:13
Lokalizacja: Połchowo, mała wieś na Kaszubach

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 474 gości