FIV pozytywny

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 28, 2022 21:42 FIV pozytywny

Witam wszystkich. To mój pierwszy wpis mimo iż forum czytam od 2 miesięcy. 26.07 przybłąkały się do mnie 2 malutkie kociaki , które jak się później okazało, straciły mamę i po 2 dniach głodu zaczęły szukać pomocy . Przygarnęłam, nauczyłam jeść i od tamtej pory leczę i leczę. Koci katar nie chciał odejść. Jak trochę odpuścił, to dostały szczepionkę i wszystko wróciło . Do dziś nie mogę sobie darować, że pozwoliłam je szczepić . Drugiej dawki już nie miały. Noski do tej pory są zapchane, oczka łzawe. Teraz mają po pół roku i wyszło, że chorują na FIV. Kociaki są kochane, energiczne, mają apetyt. Dlatego mam nadzieję, że z tą diagnozą będą mogły normalnie i długo żyć. Wiem, że będą szczególnej troski, nie mogą wychodzić i muszą mieć ciągle wspierany układ immunologiczny. Szukam osób opiekujących się takimi kotami. Może coś mi podpowiedzą, może można coś zrobić, jakoś dodatkowo zabezpieczyć kociaki.

Dorota3

 
Posty: 30
Od: Śro gru 21, 2022 13:14

Post » Śro gru 28, 2022 22:09 Re: FIV pozytywny

Cześć
Dobrze ze kociaki mają Ciebie.
Mam kota fiv plus i nie wymaga on specjalnego traktowania poza szybkim reagowaniem na infekcje. Poza tym nic mu nie jest.
I oby tak u Was było.

Ja koty fiv plus szczepie, ale oczywiście bez aktywnej infekcji.

Zdrowia i witaj.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro gru 28, 2022 23:35 Re: FIV pozytywny

Tu pozyteczny link o terapiach dla fivkow
https://www-fivtherapy-com.translate.go ... _tr_pto=sc
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Wto sty 03, 2023 8:34 Re: FIV pozytywny

Kotki mają po 6 miesięcy i ciągle zapchane noski. Niedługo powinnam sterylizować kociczkę ale czekam aż będzie lepiej oddychać. Chciałabym jakoś im pomóc. Bo na razie poza tymi noskami nie jest źle. Okulista powiedział, że jest lepiej niz się spodziewał. Początkowo oczka były prawie zaklejone ale walczyliśmy mocno.

Dorota3

 
Posty: 30
Od: Śro gru 21, 2022 13:14




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], skaz i 247 gości