Automatyczne podajniki do karm-opinie, doświadczenia, modele

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon gru 05, 2022 16:08 Automatyczne podajniki do karm-opinie, doświadczenia, modele

Chcę zebrać opinie o automatycznych podajnikach do karm mokrych- po analizie potrzeb moich futer, moich doszłam do wniosku, że potrzebne są mi karmy z dość dużymi przegródkami, raczej z wkładem chłodzącym, a przynajmniej część takich i takie, w których pojemnik pozostanie otwarty po uruchomieniu. No i oczywiście możliwość ustawienia timera, 48h byłby najlepszy, ale 24 też ok, bo chyba będę musiała i tak zrobić kombinację kilku.

Poczytałam już o cat mate 401 ( czyli chyba C200- na zdjeciach i w opisach te modele wyglądają identycznie i nie wiem, skąd różnica w nazwie ) i cat mate C100.
Dość często w opiniach na amazonie pojawia się kwestia problemu z timerem, że nie działa, że przestaje działać po jakimś czasie, że niby chodzi, a jak dojdzie do wyznaczonego czasu, to pojemnik się nie otwiera. %% tych negatywnych opinii jest znacznie mniej niż dobrych, ale są, a koty nie mogą zostać głodne, gdy wyjade 250 km dalej bo ..no, nie mogą.
Aktualnie są one dostępne na amazonie tylko ( na allegro jedynie od prywatnej osoby ) i proces zwrotu w razie czego może być długi, dlatego chcę najpierw zasięgnąć wieści.
Macie jakieś doświadczenia z tymi modelami? a może jakieś inne spełniające w/wym kryteria?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto gru 06, 2022 12:16 Re: Automatyczne podajniki do karm-opinie, doświadczenia, mo

Mam taki, na dwa posiłki(ok.1/2 kg każdy) , timer można ustawić na 48 godzin. Ma wkład chłodzący. Działa na baterię-paluszka. Zostawiłam u Reni w pokoju, do którego koty nie miały wstępu, nastawiłam i sprawdzę potem, czy się otworzyły pokrywy. Nowy, w pudełku, ale kupiony oczywiście w szmateksie. Przeznaczony na rynek angielski, zwykle to jest dobra jakość, ale głowy nie dam.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto gru 06, 2022 16:42 Re: Automatyczne podajniki do karm-opinie, doświadczenia, mo

nie taki przypadkiem?
https://www.amazon.pl/Cat-Mate-401-Auto ... B08B6G8PKZ
właśnie o nim myślę, ale tam pojawiały się informacje, że się nie otwiera czasami. Z drugiej strony, zdecydowanie więcej zadowolonych.
A chcesz sobie zostawić, czy sprzedać? Zrobisz zdjecie przy okazji?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto gru 06, 2022 16:54 Re: Automatyczne podajniki do karm-opinie, doświadczenia, mo

Podobny, ale nie taki sam. Zdjęcie zrobię, oczywiście. Nastawiłam, ale nie otworzyły się pokrywy, bo nie zauważyłam, że na spodzie jest przełącznik "start" :oops: Wieczorem będę u Frodo to zobaczę, czy działa. Klapki się otwierały, kiedy nastawiłam na zero, ale czy timer zadziała? Nie wiem, napiszę po powrocie.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro gru 07, 2022 10:42 Re: Automatyczne podajniki do karm-opinie, doświadczenia, mo

Jeszcze raz wczoraj wieczorem nastawiłam na ok.10 godzin i rano klapki były otwarte. Chyba więc działa.
Oto zdjęcia
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro gru 07, 2022 16:32 Re: Automatyczne podajniki do karm-opinie, doświadczenia, mo

ok, czyli to ta sama firma chyba, a sądząc z oznaczenia i wyglądu, jakiś starszy model.
To powróćmy do pytania na początku ;)- chciałabyś to sprzedać? No i pomyśl, za ile.
Poszukam opinii i różnic w modelach, bo się w tych C100 i C200 obczytałam i da mi to pojęcie, czy tu jest coś, co przy moich potrzebach może się nie sprawdzić
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro gru 07, 2022 17:38 Re: Automatyczne podajniki do karm-opinie, doświadczenia, mo

Kupiłam to z myślą o bazarku, ale zupełnie nie mam czasu go zrobić :oops:
maczkowa pisze:Poszukam opinii i różnic w modelach, bo się w tych C100 i C200 obczytałam i da mi to pojęcie, czy tu jest coś, co przy moich potrzebach może się nie sprawdzić

Jasne.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro gru 07, 2022 17:46 Re: Automatyczne podajniki do karm-opinie, doświadczenia, mo

Napisz mi, plis- na pw, czy jak tam chcesz, o jakiej cenie myslałaś, ja poszukam w takim razie tych informacji ( nie moglam sie zebrać, dopóki nie wiedziałam, czy sprzedajesz )
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro gru 07, 2022 17:48 Re: Automatyczne podajniki do karm-opinie, doświadczenia, mo

Połowa ceny sklepowej.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Doris2, Gosiagosia, kicalka, Majestic-12 [Bot], skaz, wicherek i 234 gości