zaginął kot w Swietoszowie POMOC pilnie potrzebna

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 02, 2022 16:44 zaginął kot w Swietoszowie POMOC pilnie potrzebna

Szukam kogoś ze Świętoszowa, kto wie, gdzie chowają się bezdomne koty.
Poszukuję zaginionego biało-czarnego kota, ze starą obrożą na szyi(chyba że ktoś już mu ściągnął), utyka na łapkę. Proszę o pomoc....
Widziałam go z 6 tygodni temu obok apteki, uciekł, a ja nie jestem ze Świętoszowa, nie wiem gdzie szukać....

Ramzesa

 
Posty: 3
Od: Pt gru 02, 2022 16:27

Post » Pt gru 02, 2022 20:56 Re: zaginął kot w Swietoszowie POMOC pilnie potrzebna

Zdalnie go nie znajdziesz, jeśli nie zdarzy się cud, i nie trafi się ktoś z forum, kto będzie stamtąd. Tak czy owak trzeba tam pojechać, przespacerować się w miejscach, gdzie był widziany, popatrzeć uważnie, czy gdzieś przy śmietnikach, okienkach piwnicznych, krzakach - nie stoją naczynia po jedzeniu dla kotów - wbrew pozorom sporo jest takich miejsc, natomiast karmicielki niekoniecznie korzystają z internetu. Dlatego w takich miejscach karmienia (w krzakach nieraz bywają też kocie budki), zostawia się ogłoszenie o kocie z telefonem i obietnicą nagrody.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Wto gru 06, 2022 20:48 Re: zaginął kot w Swietoszowie POMOC pilnie potrzebna

Tak, dzięki.
Ja już tam byłam kilka razy wcześniej...i o różnych porach .I nic... zapomnij, że zobaczysz jakieś miski, czy butki.
Każdy mówi; tu pełno bezdomnych kotów...
A co piąta spotykana osoba mówi po polsku... Ukraińcy i inni, jakby Hindusi. Myślałam o tym co piszesz ; o nagrodzie...Ale mam obawy, po prostu się boję...jestem sama.

Ramzesa

 
Posty: 3
Od: Pt gru 02, 2022 16:27

Post » Wto gru 13, 2022 11:23 Re: zaginął kot w Swietoszowie POMOC pilnie potrzebna

Pozostają ogłoszenia, jeśli masz zdjęcie kota - trzeba ich dużo, najlepiej wrzucać je bezpośrednio do skrzynek pocztowych. Niestety, tego też nie zrobisz na odległość.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59699
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 182 gości