Kuwetowe bomby biologiczne narazie bez diagnozy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lis 12, 2022 8:05 Re: Kuwetowe bomby biologiczne narazie bez diagnozy

Kochani kociarze, rozmawiałam w czwartek z wetką odnośnie kocura, powiedziała że nie widzi w wynikach niczego niepokojącego, podwyższone leciutko albuminy ze względu prawdopodobnie na stan zapalny, powiedziałam o karmie monobiałkowej więc kazała na spokojnie podać karmę, dać mu spokój i obserwować dalej kupy, bo jeśli to nietolerancja to poprawa może być za kilka tygodni/miesięcy, więc pytanie do Was - kupię Catz Finefood kangur, bo tego mięsa jeszcze nie jadł, tylko jak go przestawić? Odstawić zupełnie starą karmę i zamiast jej podać nową? Czy na początku mieszać? Pytam bo on jest bardzo wrażliwy, w piątek porwał trochę wątróbki ale raczej mu nie posłużyła, bo później zwymiotował. Doradźcie, bo nie wiem co zrobić żeby nie podrażniać dalej żołądka. Podaję mu bioprotect, czy jeszcze coś mogę mu dać żeby osłonić żołądek? kleik z siemienia lnianego?

Skylark91

 
Posty: 49
Od: Pt paź 28, 2022 15:10

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kicalka, Majestic-12 [Bot] i 180 gości