[2]Olsztyn - Adas (*).. wiosna 2024.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 23, 2022 17:15 Re: [2]Olsztyn - Adaś (*) - Wituś szuka domu!.. robi się cię

Dzisiaj na dzialce..
ObrazekObrazekObrazekObrazek
W poprzednim tygodniu, od niedzieli fo niedzieli zjedli 7 pojemnikow chrupek. W tym tygodniu od niedzieli do srody juz 5. Zimno, snieg, zero ludzi, wiec pewnie schodzi sie wiecej kotow do jedzenia.. myslalam ze zrobilam zapas ale chyba jeszcze musze dokupic, zeby byc spokojna.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lis 23, 2022 17:20 Re: [2]Olsztyn - Adaś (*) - Wituś szuka domu!.. robi się cię

Marzenia11 pisze:Dzisiaj na dzialce..
ObrazekObrazekObrazekObrazek
W poprzednim tygodniu, od niedzieli fo niedzieli zjedli 7 pojemnikow chrupek. W tym tygodniu od niedzieli do srody juz 5. Zimno, snieg, zero ludzi, wiec pewnie schodzi sie wiecej kotow do jedzenia.. myslalam ze zrobilam zapas ale chyba jeszcze musze dokupic, zeby byc spokojna.


to taki worek na ile mają?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lis 23, 2022 17:35 Re: [2]Olsztyn - Adaś (*) - Wituś szuka domu!.. robi się cię

Dotad byl na 3 tygodnie.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lis 28, 2022 18:42 Re: [2]Olsztyn - Adaś (*) - Wituś szuka domu!.. robi się cię

Wczoraj dostałam zdjecia kotów i Buba ma bardzo niefajny wyciek z obu oczek. Na szczęscie oczka nie uszkodzone, poza nimi wszystko oki, nosek ok, apetyt i aktywność ok no ale się martwię - musiała się wychłodzić i wirus się uaktywnił. Już nie wiem co mam zrobić, aby było im ciepło. Z budki pod foliakiem wyskoczył jak torpeda Fiodor. Albo spał tam jednorazowo, albo spi regularnie, a wtedy małe nie mają do niej dostępu. Ale jest jeszcze jedna fest i jedna mniej fest i stryszek - ze stryszku ostatnio schodzi Baśka, wcześniej tam spała Lodzia.
Oby było dobrze, ale jakoś się denerwuję.. ostatnio same złe wiadomości na forum, mnie to przerasta..
Bardzo dziękuję maczkowa za wpłatę 50zł na karmę :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Chciałabym uzbierac na kolejny worek, a moze dwa na raz, wtedy cena jest trochę niższa.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lis 30, 2022 16:38 Re: [2]Olsztyn - Adaś (*) - Wituś szuka domu!.. zima..

Dzisiaj oczka Buby dużo lepiej - nie ma wycieku. Kociaki grube i zadowolone.
Tak jak dotąd starczało 3,5 kg karmy na tydzień tak teraz w niedzielę i w środę jest wsypywanych 3kg suchej karmy i zjadana jest do ostatniej chrupki.
Załamka... nie żałuję kotom, ale wizja straszna. Nie ma ludzi to przychodza biedaki do dobrej jakościowo karmy...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw gru 01, 2022 8:59 Re: [2]Olsztyn - Adaś (*) - Wituś szuka domu!.. zima..

Dzialkowce wczoraj-na pierwszym planie Bazyl
Obrazek
Kocurek, jeszcze bez imienia, dorosly, trzeba wykastrowac, bo poluje na wszystkie kotki..
Obrazek
Obrazek
A tu maluch Nosi, na dzialkach dwie alejki dalej. Tez dokarmiany. To jest koteczka, bez imienia jeszcze.
Obrazek
Tyle dostają karmy... 8 pojemnikow=4kg
ObrazekObrazek
Moze macie pomysly na imiona? :)
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw gru 01, 2022 11:41 Re: [2]Olsztyn - Adaś (*) - Wituś szuka domu!.. zima..

Koteczka - Pisia (od pingwinki)
Kocurek -Donuś (od Don Juana, skoro tak się rwie do kotek)
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59704
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw gru 08, 2022 23:59 Re: [2]Olsztyn - Adaś (*) - Wituś szuka domu!.. zima..

jolabuk5 pisze:Koteczka - Pisia (od pingwinki)
Kocurek -Donuś (od Don Juana, skoro tak się rwie do kotek)

:D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt gru 09, 2022 0:00 Re: [2]Olsztyn - Adaś (*) - Wituś szuka domu!.. zima..

Prognozy pogody sa przerażające, nie tylko pewnie mnie. Od niedzieli cała Polska zasypana śniegiem... Jak te biedne futerka mają chodzić na jedzenie? A na działkach od 11go w nocy od minus 6 do minus 11...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt gru 09, 2022 0:17 Re: [2]Olsztyn - Adaś (*) - Wituś szuka domu!.. zima..

Biedaki... żeby się choć wszystkie chowały... I miały co jeść...
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59704
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 13, 2022 19:35 Re: [2]Olsztyn - Adaś (*) - Wituś szuka domu!.. zima..

Bardzo zimno. Działki zasypane. Trudno kotom chodzić. Widać, ze im zimno mimo wypełnionych budek.
ale to nic wobec wiadomości, ze jakieś 2 tygodnie temu jakis "człowiek" otruł 13 kotów i ich ciałka ułozył obok siebie na działce...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto gru 13, 2022 20:42 Re: [2]Olsztyn - Adaś (*) - Wituś szuka domu!.. zima..

O rany, co za potwór :(

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto gru 13, 2022 20:43 Re: [2]Olsztyn - Adaś (*) - Wituś szuka domu!.. zima..

Marzenia11 pisze:Bardzo zimno. Działki zasypane. Trudno kotom chodzić. Widać, ze im zimno mimo wypełnionych budek.
ale to nic wobec wiadomości, ze jakieś 2 tygodnie temu jakis "człowiek" otruł 13 kotów i ich ciałka ułozył obok siebie na działce...

Żeby też się struł, bandyta, morderca :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59704
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 13, 2022 20:47 Re: [2]Olsztyn - Adaś (*) - Wituś szuka domu!.. zima..

rany :( ale na swojej? na czyjąś zniósł?
któreś z Twoich?- wiadomo cos wiecej? zgłosił ktoś na policję?

miałabym trochę puszek dla Ciebie tj dla działkowców- pomysl, jak najlepiej je przekazac. na działce troche chyba za zimno, zeby tam trzymac, moze tej dziewczynie wysle, która koty dokarmia?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto gru 13, 2022 21:00 Re: [2]Olsztyn - Adaś (*) - Wituś szuka domu!.. zima..

Na szczescie (?) nie na mojej, tuz przy wjezdzie przy glownej bramie, przy smietnikach.. bylo to ok 2 tyg temu, a p ola sie teraz dowiedziala. Ulozyl ba cudzej dzialce, nie na swojej, jest podejrzana osoba tylko co mozna zrobic nie majac twardych dowodow?
maczkowa wysle Ci dane do paczkomatu do p oli..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 211 gości