[2]Olsztyn - Adas (*).. wiosna 2024.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 30, 2023 15:20 Re: [2]Olsztyn - Adas (*).. Kosiniak... (*)(*)(*)..

Marzenia11 pisze:
iza71koty pisze:Rzadko kiedy cokolwiek widać-jeśli kot był otruty.Nie trzeba podawać trutki na szczury-bo tylko ta -dałaby widoczne objawy.Jeśli był wychudzony-musiał nie jeść już długo.Może miał problem z zębami.Zaglądałaś mu do pyszczka?A pod ogonek-czy nie biegunkował?

Myślę że koty nie jedzą sannabelle -bo mogą po niej biegunkować.Moje biegunkowały.Dlatego też Twoje koty schudły.Są odwodnione.Mają duży zapas świeżej wody?No i nie bez znaczenia jest też to-jak często mogą liczyć na jedzenie.

Mysle ze nie masz racji.


A w czym nie mam racji?
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto maja 30, 2023 15:31 Re: [2]Olsztyn - Adas (*).. Kosiniak... (*)(*)(*)..

iza71koty pisze:
Marzenia11 pisze:
iza71koty pisze:Rzadko kiedy cokolwiek widać-jeśli kot był otruty.Nie trzeba podawać trutki na szczury-bo tylko ta -dałaby widoczne objawy.Jeśli był wychudzony-musiał nie jeść już długo.Może miał problem z zębami.Zaglądałaś mu do pyszczka?A pod ogonek-czy nie biegunkował?

Myślę że koty nie jedzą sannabelle -bo mogą po niej biegunkować.Moje biegunkowały.Dlatego też Twoje koty schudły.Są odwodnione.Mają duży zapas świeżej wody?No i nie bez znaczenia jest też to-jak często mogą liczyć na jedzenie.

Mysle ze nie masz racji.


A w czym nie mam racji?

Np w tym, ze moje koty biegunkuja po sanabelle i dlatego schudly i ze sa odwodnione.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 30, 2023 15:39 Re: [2]Olsztyn - Adas (*).. Kosiniak... (*)(*)(*)..

A skąd masz pewność że nie biegunkują?
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto maja 30, 2023 15:41 Re: [2]Olsztyn - Adas (*).. Kosiniak... (*)(*)(*)..

iza71koty pisze:A skąd masz pewność że nie biegunkują?

1. Nieraz widze jakie robia qpy i sa ok.
2 jak chodza z ogonami w gorze pupy sa ok , czyste.
3. Jedza sanabelle od października, gdyby mialy ponad pol roku biegunke by ich juz prawdopodobnie nie bylo na tym świecie.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 30, 2023 15:51 Re: [2]Olsztyn - Adas (*).. Kosiniak... (*)(*)(*)..

Jakiś powód jest- że teraz nie chcą jej tknąć.Jak i powód tego że schudły.Kosiniak[*] też był tyle czasu na Sanabelle?

Koty to czyste stworzenia.Nawet kiedy biegunkują-starają się utrzymać w czystości.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto maja 30, 2023 16:39 Re: [2]Olsztyn - Adas (*).. Kosiniak... (*)(*)(*)..

Marzena, jeśli nadal masz opory przed zaglądaniem na konto, to powiem, że też kilka dni temu parę groszy przelałam, tylko tyle teraz mogę- 30 zł. Bez szczególnego wskazania, na co trzeba.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto maja 30, 2023 19:30 Re: [2]Olsztyn - Adas (*).. Kosiniak... (*)(*)(*)..

iza71koty pisze:Jakiś powód jest- że teraz nie chcą jej tknąć.Jak i powód tego że schudły.Kosiniak[*] też był tyle czasu na Sanabelle?

Koty to czyste stworzenia.Nawet kiedy biegunkują-starają się utrzymać w czystości.

Prawda, gdyby mialy biegunke co wymaga czyszczenia czesciej pupy moglyby miec zaczerwieniony odbyt z powodu czestego mycia, czy wylizane lub zmienione futerko wokol pupy itp.
Iza, tak jak napisalam, od października koty ktore przychodza do mnie na dzialke jesc dostaja sanabelle. Jesli Kosiniak przychodzil na suche to jadl sanabelle.
Jedzac sanabelle od października svhudly teraz, wiosna.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 30, 2023 19:35 Re: [2]Olsztyn - Adas (*).. Kosiniak... (*)(*)(*)..

maczkowa pisze:Marzena, jeśli nadal masz opory przed zaglądaniem na konto, to powiem, że też kilka dni temu parę groszy przelałam, tylko tyle teraz mogę- 30 zł. Bez szczególnego wskazania, na co trzeba.

Super, bardzo dziękuję! Jutro zamowie josere.
Mysle ze koty schudly bo przestały jesc sicha karme i.opieraja sie na tym co dostaja od innych dzialkowcow. Pewnie dostaja mniej lub duzo ale rzadziej a nie mając dodatkowo suchego chudną.
Obawiam sie, ze promocyjna cena na sanabelle w listopadzie i grudniu byla zwiazana z obniżeniem jakosci tej karmy. I dlateho koty przestaly ja lubic. Gdyby nie lubily jej od poczatku bądź jadly ją niechetnie przeciez bym nie robila zapasu.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 30, 2023 19:36 Re: [2]Olsztyn - Adas (*).. Kosiniak... (*)(*)(*)..

Mogło tak być.
Fajnie, że dostaną coś smaczniejszego! :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60178
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro maja 31, 2023 8:45 Re: [2]Olsztyn - Adas (*).. Kosiniak... (*)(*)(*)..

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 31, 2023 10:44 Re: [2]Olsztyn - Adas (*).. Kosiniak... (*)(*)(*)..

Josera zamówiona - dziękuję !!! :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro maja 31, 2023 12:50 Re: [2]Olsztyn - Adas (*).. Kosiniak... (*)(*)(*)..

Świetnie! :ok: :201461
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60178
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw cze 01, 2023 9:45 Re: [2]Olsztyn - Adas (*).. Kosiniak... (*)(*)(*)..

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 13, 2023 7:03 Re: [2]Olsztyn - Adas (*).. Kosiniak... (*)(*)(*)..

Marzena, na zooplusie jest kod, który wchodzi na joserę suchą, jak dojdzie własny plan wychodzi worek po 145 zł, przy zakupie 2szt, jeszcze taniej, ale to już trzeba mieć więcej kasy na zapasie
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto cze 13, 2023 7:54 Re: [2]Olsztyn - Adas (*).. Kosiniak... (*)(*)(*)..

maczkowa pisze:Marzena, na zooplusie jest kod, który wchodzi na joserę suchą, jak dojdzie własny plan wychodzi worek po 145 zł, przy zakupie 2szt, jeszcze taniej, ale to już trzeba mieć więcej kasy na zapasie

maczkowa, a gdzie jest ten kupon? Bo ja nie widzę na stronie głównej i nie mam w swoim profilu.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 278 gości