[2]Olsztyn - Adas (*).. wiosna 2024.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 04, 2023 14:36 Re: [2]Olsztyn - Adas (*)- Tosiek- za chwilę powrót na dział

Z fb nie było żadnego odzewu?
Strasznie mi szkoda tego kota... :( :( :(
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60134
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 04, 2023 15:00 Re: [2]Olsztyn - Adas (*)- Tosiek- za chwilę powrót na dział

jolabuk5 pisze:Z fb nie było żadnego odzewu?
Strasznie mi szkoda tego kota... :( :( :(

Mnie też. :placz:
Gdzie się dało udostępniłam, poprosiłam wolontariuszkę z Jokota o pomoc ale one też zakocone po brzegi.
Taki słodki.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lut 04, 2023 15:02 Re: [2]Olsztyn - Adas (*)- Tosiek- za chwilę powrót na dział

Gosiu, może jakąś zrzutkę zrobić na tę lecznicę, żeby go jeszcze przetrzymali? Ja po dopiero emeryturze będę mogła coś wpłacić, ale wpłacę na pewno.
A może jednak spytać w schronisku?
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60134
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 04, 2023 15:19 Re: [2]Olsztyn - Adas (*)- Tosiek- za chwilę powrót na dział

jolabuk5 pisze:Gosiu, może jakąś zrzutkę zrobić na tę lecznicę, żeby go jeszcze przetrzymali? Ja po dopiero emeryturze będę mogła coś wpłacić, ale wpłacę na pewno.
A może jednak spytać w schronisku?

Niech Marzenka się wypowie, ja jestem na TAK

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lut 04, 2023 15:30 Re: [2]Olsztyn - Adas (*)- Tosiek- za chwilę powrót na dział

Ja też
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4368
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Sob lut 04, 2023 16:18 Re: [2]Olsztyn - Adas (*)- Tosiek- za chwilę powrót na dział

Moim zd. dla małego to masakra :(( po takim okresie w lecznicy jest zupełnie rozhartowany, a teraz zaczynają się mrozy, już dzisiaj było znacznie zimniej niż dzien, dwa temu, a ma być chyba coraz zimniej. Za chwilę całe leczenie pójdzie w piach :( do tego po miesiącu, stado go nie pamięta, może być odganiany :(
Lecznica chyba niewiele rozwiązuje :(( pomijając już to, że pewnie nawet na tydzien będzie trudno uzbierac, a Marzena ma do zapłacenia za miesiąc, to przy braku jakiegokowlek odzewu, ten tydzien nic w jego sytuacji nie zmieni :( serce mi rozdziera
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7101
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob lut 04, 2023 16:48 Re: [2]Olsztyn - Adas (*)- Tosiek- za chwilę powrót na dział

maczkowa pisze:Moim zd. dla małego to masakra :(( po takim okresie w lecznicy jest zupełnie rozhartowany, a teraz zaczynają się mrozy, już dzisiaj było znacznie zimniej niż dzien, dwa temu, a ma być chyba coraz zimniej. Za chwilę całe leczenie pójdzie w piach :( do tego po miesiącu, stado go nie pamięta, może być odganiany :(
Lecznica chyba niewiele rozwiązuje :(( pomijając już to, że pewnie nawet na tydzien będzie trudno uzbierac, a Marzena ma do zapłacenia za miesiąc, to przy braku jakiegokowlek odzewu, ten tydzien nic w jego sytuacji nie zmieni :( serce mi rozdziera

NIestety tak jak pisze maczkowa... tydzien w lecznicy nic nie zmieni. Do kosztó pobytu i leczenia dojdzie jeszcze koszt kastracji, była wczoraj.
Ja ciągle liczę na jakiś CUD.
Ja naprawdę szukam DT - nie poprzestanę na szukaniu stałego domu.. ech, już czuję jakąś totalną frustrację..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lut 04, 2023 16:56 Re: [2]Olsztyn - Adas (*)- Tosiek- za chwilę powrót na dział

Marzena, dorzucę 100 zł do tych kosztów lecznicowych na Tośka
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7101
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob lut 04, 2023 16:59 Re: [2]Olsztyn - Adas (*)- Tosiek- za chwilę powrót na dział

maczkowa pisze:Marzena, dorzucę 100 zł do tych kosztów lecznicowych na Tośka

Dziekuje bardzo :1luvu:
Teraz mi zaprzata glowe znalezienie lokum dla chlopaka :(
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lut 04, 2023 17:01 Re: [2]Olsztyn - Adas (*)- Tosiek- za chwilę powrót na dział

A ta dziewczyna, która Balbinie dała DT nie wchodzi w grę? Za zwrot kosztów, jeśli deklaracje dorzucenia się są aktualne? Wtedy jej tak ładnie poszło znalezienie domu dla malutkiej?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7101
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob lut 04, 2023 17:08 Re: [2]Olsztyn - Adas (*)- Tosiek- za chwilę powrót na dział

maczkowa pisze:A ta dziewczyna, która Balbinie dała DT nie wchodzi w grę? Za zwrot kosztów, jeśli deklaracje dorzucenia się są aktualne? Wtedy jej tak ładnie poszło znalezienie domu dla malutkiej?

Ma kota na dt.... jesteśmy w kontakcie..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lut 04, 2023 18:46 Re: [2]Olsztyn - Adas (*)- Tosiek- za chwilę powrót na dział

Marzenia11 pisze:
maczkowa pisze:A ta dziewczyna, która Balbinie dała DT nie wchodzi w grę? Za zwrot kosztów, jeśli deklaracje dorzucenia się są aktualne? Wtedy jej tak ładnie poszło znalezienie domu dla malutkiej?

Ma kota na dt.... jesteśmy w kontakcie..

Jak chodzi o mnie - deklaracja aktualna, ale dopiero po 24, jak dostanę emeryturę. Ale dołożę się na pewno.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60134
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 04, 2023 18:53 Re: [2]Olsztyn - Adas (*)- Tosiek- za chwilę powrót na dział

jolabuk5 pisze:
Marzenia11 pisze:
maczkowa pisze:A ta dziewczyna, która Balbinie dała DT nie wchodzi w grę? Za zwrot kosztów, jeśli deklaracje dorzucenia się są aktualne? Wtedy jej tak ładnie poszło znalezienie domu dla malutkiej?

Ma kota na dt.... jesteśmy w kontakcie..

Jak chodzi o mnie - deklaracja aktualna, ale dopiero po 24, jak dostanę emeryturę. Ale dołożę się na pewno.

Dziękuję jolabuk5 :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lut 04, 2023 18:57 Re: [2]Olsztyn - Adas (*)- Tosiek- za chwilę powrót na dział

Ja też się dołożę.
Bardzo bym go chciała wziąć, nawet po raz kolejny rozmawiałam z J., ale niestety dla niego jest za wcześnie i mowy nie ma. A nie mogę go zmuszać bo dopiero od kilku dni coś drgnęło i sam zaczyna się z trudem wygrzebywać z doła
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4368
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Nie lut 05, 2023 9:30 Re: [2]Olsztyn - Adas (*)- Tosiek- za chwilę powrót na dział

Nie martwcie się - jest szansa na domek dla Tośka. Tylko żeby lecznica zgodziła się go przetrzymać jeszcze tydzień, do następnego weekendu
Z nerwów straciłam część zołądka.. :roll:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia, magic99, Szymkowa, Zeeni i 142 gości