12-letni kocur a częstotliwość karmienia i wielkość porcji

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 19, 2022 20:00 Re: 12-letni kocur a częstotliwość karmienia i wielkość porc

Renya88 pisze:A propos karmy RC, powiem Wam, że moja kotka nawet nie chce tego jeść. Ja mam powiem szczerze inny problem. Z tym, że moja kotka jest dużo młodsza, bo ona ma dopiero 3 lata. Z braku niewiedzy podawałam jej mleko.... i ona tak to mleko polubiła, że chce je pić ... Potem dopiero sie doweidziałam, ze kot nie trawi laktozy. Jak ją oduczyć ? Wodę też pije.

A ma biegunkę po mleku?
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60210
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 19, 2022 22:01 Re: 12-letni kocur a częstotliwość karmienia i wielkość porc

rj1307 pisze:
FuterNiemyty pisze: Mieso wbrew pozorom nie psuje sie za szybko, wytrzymuje w dobrym stanie, zjadliwe, przez pare godzin.
Dla uzupelnienia, przy wiekszym zapotrzebowaniu dostaja na noc dodatkowa miske z wysokomiesna karma.

BARF czy czyste mięso?


Dostaja mieso z dodatkiem suplementow, np. fellini complete. Suplementy zmieniamy, by uniknac niedoborow.
Do tego zoltko, twarog, jogurt, czasem mleko kozie, rozne miesa, podroby (w niewielkich ilosciach), roznego rodzaju oleje i tluszcze, ryba (podduszona badz podpieczona z odrobina masla), krewetki, czasem jako dodatek ryba puszkowa.
Karmy tez zmieniamy.

FuterNiemyty

 
Posty: 3602
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

Post » Wto wrz 20, 2022 1:24 Re: 12-letni kocur a częstotliwość karmienia i wielkość porc

jolabuk5 pisze:
Renya88 pisze:A propos karmy RC, powiem Wam, że moja kotka nawet nie chce tego jeść. Ja mam powiem szczerze inny problem. Z tym, że moja kotka jest dużo młodsza, bo ona ma dopiero 3 lata. Z braku niewiedzy podawałam jej mleko.... i ona tak to mleko polubiła, że chce je pić ... Potem dopiero sie doweidziałam, ze kot nie trawi laktozy. Jak ją oduczyć ? Wodę też pije.

A ma biegunkę po mleku?

U mnie koty lata były na mleku i było ok
Chyba ze ma biegunki

anka1515

 
Posty: 4091
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Wto wrz 20, 2022 4:08 Re: 12-letni kocur a częstotliwość karmienia i wielkość porc

anka1515 pisze:
jolabuk5 pisze:
Renya88 pisze:A propos karmy RC, powiem Wam, że moja kotka nawet nie chce tego jeść. Ja mam powiem szczerze inny problem. Z tym, że moja kotka jest dużo młodsza, bo ona ma dopiero 3 lata. Z braku niewiedzy podawałam jej mleko.... i ona tak to mleko polubiła, że chce je pić ... Potem dopiero sie doweidziałam, ze kot nie trawi laktozy. Jak ją oduczyć ? Wodę też pije.

A ma biegunkę po mleku?

U mnie koty lata były na mleku i było ok
Chyba ze ma biegunki

No właśnie, u mnie też koty w większości nie mają problemów z mlekiem (chociaż rzadko dostają).
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60210
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 20, 2022 8:13 Re: 12-letni kocur a częstotliwość karmienia i wielkość porc

jolabuk5 pisze:
Renya88 pisze:A propos karmy RC, powiem Wam, że moja kotka nawet nie chce tego jeść. Ja mam powiem szczerze inny problem. Z tym, że moja kotka jest dużo młodsza, bo ona ma dopiero 3 lata. Z braku niewiedzy podawałam jej mleko.... i ona tak to mleko polubiła, że chce je pić ... Potem dopiero sie doweidziałam, ze kot nie trawi laktozy. Jak ją oduczyć ? Wodę też pije.

A ma biegunkę po mleku?


No właśnie nie ma. Jak mleko widzi to uszy jej sie aż trzęsą.

Renya88

 
Posty: 21
Od: Pon wrz 12, 2022 8:14

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Goldberg, Google [Bot], kasiek1510 i 405 gości