Kotka z chłoniakiem, triaditis, problemami z przyswajaniem

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 24, 2022 18:16 Re: Kotka z chłoniakiem, triaditis, problemami z przyswajani

Żegnaj koteczko[*]

Tam już nic nie boli. Biegasz szczęśliwa i dalej rządzisz...

makrzy

 
Posty: 959
Od: Sob sie 04, 2018 14:23
Lokalizacja: śląsk

Post » Śro maja 03, 2023 17:12 Re: Kotka z chłoniakiem, triaditis, problemami z przyswajani

Bardzo współczuję , przeczytałam cały wątek z zapartym tchem. Mam nadzieje, że po pół roku czas wygoił trochę Twoje rany. Walczę teraz o kotka i szukam wszystkich możliwych informacji. Jeśli jesteś w stanie opisać co ostatecznie dolegało kici? Czy może sprawdziłaś mimo wszystko te wyniki testów? Będę wdzięczna za informację wszelką! Z twoich postów widać ile miłości okazałaś i jak bardzo szczęśliwe i wolne życie ten kot miał. Warto pozostawić w tym wątku informacje, które być może pomogą uratować inne kotki jeśli jest lub w przyszłości be∂zie taka możliwość.
Felutku ... <3 przepraszam Cię

dino&felek

Avatar użytkownika
 
Posty: 109
Od: Śro maja 05, 2021 12:41

Post » Nie maja 07, 2023 14:28 Re: Kotka z chłoniakiem, triaditis, problemami z przyswajani

Nie dobiłaś. Nie opowiadaj takich rzeczy. Ona już umierała. Według mnie bunandol (też daję podskórnie gdy koty są w ciężkim stanie) tylko złagodził jej cierpienie. Zbiegły się okoliczności. Ale bunandol nie "dobił" kota.
Współczuję.
Każdy z nas stracił bliskiego zwierzaka.
Przytulam.
[*]
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Mojo97, polalala i 204 gości