Weterynarz i akcesoria

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 19, 2022 17:13 Re: Weterynarz i akcesoria

dagidagi pisze:Tylko to 3 tysiące w zbiórce jest tylko kwotą, jak przez kilka miesięcy uzbieram 50 zł, to będę szczęśliwa, a po pierwszej wypłacie już nie będę potrzebowała pomocy. Ale zbiórka zawsze może być zabezpieczeniem na wypadek choroby kota. Ustawiłam tak wysoką kwotę, bo czas zbiórki jest bardzo długi, to wszystko. I rozumiem Wasze argumenty, jednak naprawdę przeraził mnie początkowy atak.


Ale wystarczyło to wszystko spokojnie napisać od razu. Chcesz nas namówić na wpłaty - a pojawiasz sie zupełnie nowa na Forum, piszesz jedno zdanie że potrzebujesz drobnego wsparcia a zbiórka jest na 3 tysiące :!: .
Większość z nas tutaj wspiera tak czy inaczej różne koty gdzie koszta ratowania życia idą czasem w tysiące, sami często mamy po kilka kotów, niektórzy nie tylko własne ale i tymczasy które zwykle generują ogromne koszta. Staramy się to ogarniać we własnym zakresie, na ile jest to możliwe, w sytuacjach podbramkowych prosimy o pomoc.
I nagle Ty pojawiasz sie z takim tekstem, przygarnęłaś kociaka, prosisz o drobne wsparcie bo potrzebujesz 3 tysiące na super jedzenie, drapak i siatki.
Mi też to bardzo zgrzytnęło.

Blue

 
Posty: 23418
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Pon wrz 19, 2022 17:27 Re: Weterynarz i akcesoria

Możesz wstawić - tu albo na zbiórkę - skany wypisów z tych kilku wizyt u weta? I tego ze szczepienia też.

megan72

 
Posty: 3473
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

Post » Pon wrz 19, 2022 18:08 Re: Weterynarz i akcesoria

Poważnie mamy ci wpłacać pieniądze "na wszelki wypadek"?

No przykro mi bardzo, ale na wszelki wypadek to ja mogę wpłacać ludziom, których znam i którym ufam, że pieniądze na 100% zostaną wykorzystane na zwierzaki. Na takie zaufanie trzeba sobie jednak zapracować.


Sama się zastanów czy zgodziłbyś się wpłacić mi teraz 10 tysięcy złotych, tak na wszelki wypadek... To nie dużo, bo przy tutejszych cenach to ledwie pokrycie morfologii rozszerzonej u wszystkich moich kotów :twisted: .

Nie wpłaciła byś ani ty, ani nikt inny (mimo, że na forum jestem od lat).

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Justinzewaw i 239 gości