Kot jest chory, ale nie wiadomo na co...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 28, 2022 21:43 Kot jest chory, ale nie wiadomo na co...

Hejka,

mam problem z moim mruczkiem i cholera wie co jest. Od paru dni coś jest z nim nie tak, ale trudno powiedzieć co się stało. Po prostu z dnia na dzień stał się osowiały, mniej skory do zabawy, nawet jednego dnia nie specjalnie do jedzenia mu się chciało wstać. W niedzielę partnerka pojechała do weta, który stwierdził, że ma jakieś boleści na kręgosłupie. Podali mu przeciwbólowe i kazali wrócić w poniedziałek. W poniedziałek wydawał się w lepszej formie, jadł normalnie, ale dalej nie to co zwykle. W poniedziałek wyszła mu gorączka, zrobiono RTG (nic nie wyszło), USG (nic tam nie widzieli), oraz badanie krwi. Babka mowila, ze moze FIP (na co moja już w ryk), ale wtorkowe wyniki z krwi na to nie wskazują. We wtorek nie wyszła mu też gorączka i obecnie podajemu mu Onsior 6mg.

Trudno powiedzieć, co mu jest. Podejrzewają jakiś uraz kręgosłupa, którego może się nabawił bo lata z 4 innymi kotami i się często wygłupia, ale sam już nie wiem. Na chwile obecną sporo śpi, niezbyt skory do wygłupów, ale je bez problemu (ma apetycik), jak przychodzę do domu to raczej stoi przy drzwiach i czeka, nie chowa się, nie miauczy itd. Nos mokry, choć raczej ciepławy.

Zastanawiam się czy po prostu czekać, czy może jeszcze można coś zrobić.

Graczdari

 
Posty: 5
Od: Śro sie 09, 2017 22:23

Post » Pt lip 29, 2022 7:49 Re: Kot jest chory, ale nie wiadomo na co...

W jakim wieku jest kot?
Jest wychodzący?
Możesz wkleić wyniki badań?
Coś się zmieniło w temacie kuwetowym?

Blue

 
Posty: 23494
Od: Pt lut 08, 2002 19:26




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 505 gości