[*]Ropień,martwica -16-letnia kotka w stanie ciężkim POMOCY

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 08, 2022 17:41 Re: [*]Ropień,martwica -16-letnia kotka w stanie ciężkim POM

Myszorek pisze:Tabo wiedzisz, ja nie musze sie przechwalać jak ty , bo nie mam takiej potrzeby

Przede wszystkim nie masz czym. Oddanie chorego kota na pewną śmierć do schronu chlubą nie jest,więc lepiej zamilcz,zamiast się pogrążać podbijając ten martwy wątek.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro cze 08, 2022 17:46 Re: [*]Ropień,martwica -16-letnia kotka w stanie ciężkim POM

tabo10 pisze:
Myszorek pisze:Tabo wiedzisz, ja nie musze sie przechwalać jak ty , bo nie mam takiej potrzeby

Przede wszystkim nie masz czym. Oddanie chorego kota na pewną śmierć do schronu chlubą nie jest,więc lepiej zamilcz,zamiast się pogrążać podbijając ten martwy wątek.


Jak zwykle oceniasz , nie mając o niczym pojęcia, ale nie mam zamiaru się tobie tłumaczyc, bo nie jestes kimś , kogo cenię i na twoim zdaniu absolutnie mi nie zalezy. :ryk:
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4807
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Czw cze 09, 2022 7:51 Re: [*]Ropień,martwica -16-letnia kotka w stanie ciężkim POM

Myszorek pisze:Jak zwykle oceniasz , nie mając o niczym pojęcia, ale nie mam zamiaru się tobie tłumaczyc, bo nie jestes kimś , kogo cenię i na twoim zdaniu absolutnie mi nie zalezy. :ryk:
[/quote][/quote]
Ocenę to sobie sama wystawiłaś swoim skandalicznym postępowaniem i swoim wątkiem.
Nawet gdybyś chciała mi się tłumaczyć,to nie istnieją takie argumenty, które by oddanie kota do schronu na rychłą śmierć usprawiedliwiały. I bez obaw, nie zamierzam być kimś kogo cenisz i na czyim zdaniu ci zależy, bo dla mnie osoby postępujące jak ty z kotami są zerem niewartym słuchania.

A teraz skończ już te żałosne przepychanki dziewczyno,a kolejnym razem nie komentuj moich postów dla swego dobra- dobrze ci radzę-bo tylko się tu ośmieszyłaś.
Dla mnie koniec czasu dla ciebie.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw cze 09, 2022 10:02 Re: [*]Ropień,martwica -16-letnia kotka w stanie ciężkim POM

tabo10 pisze:
Myszorek pisze:Jak zwykle oceniasz , nie mając o niczym pojęcia, ale nie mam zamiaru się tobie tłumaczyc, bo nie jestes kimś , kogo cenię i na twoim zdaniu absolutnie mi nie zalezy. :ryk:
[/quote]
Ocenę to sobie sama wystawiłaś swoim skandalicznym postępowaniem i swoim wątkiem.
Nawet gdybyś chciała mi się tłumaczyć,to nie istnieją takie argumenty, które by oddanie kota do schronu na rychłą śmierć usprawiedliwiały. I bez obaw, nie zamierzam być kimś kogo cenisz i na czyim zdaniu ci zależy, bo dla mnie osoby postępujące jak ty z kotami są zerem niewartym słuchania.

A teraz skończ już te żałosne przepychanki dziewczyno,a kolejnym razem nie komentuj moich postów dla swego dobra- dobrze ci radzę-bo tylko się tu ośmieszyłaś.
Dla mnie koniec czasu dla ciebie.[/quo

jak bede chciała, to bedę komentowała, a ty nie masz nic do powiedzenia, flustratko
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4807
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Czw cze 09, 2022 10:03 Re: [*]Ropień,martwica -16-letnia kotka w stanie ciężkim POM

CO to jest flustratka ?
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10925
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw cze 09, 2022 10:04 Re: [*]Ropień,martwica -16-letnia kotka w stanie ciężkim POM

Jarka pisze:CO to jest flustratka ?


sprawdż sobie w sowniku
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4807
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Czw cze 09, 2022 10:11 Re: [*]Ropień,martwica -16-letnia kotka w stanie ciężkim POM

Jarka pisze:CO to jest flustratka ?

:ok: :20145

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw cze 09, 2022 10:27 Re: [*]Ropień,martwica -16-letnia kotka w stanie ciężkim POM

Myszorek pisze:
Jarka pisze:CO to jest flustratka ?


sprawdż sobie w sowniku


Flustratka? W sowniku? :lol:
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10925
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw cze 09, 2022 11:30 Re: [*]Ropień,martwica -16-letnia kotka w stanie ciężkim POM

jarka nigdy nie zrobiłas literówki?, popatrz na swoje posty ,na pewno znajdziesz.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4807
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 129 gości