RZESZÓW - potrzebne DT na kilka dni (ukaińskie koty)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob kwi 23, 2022 9:27 RZESZÓW - potrzebne DT na kilka dni (ukaińskie koty)

Kochani forumowicze, szukam domu tymczasowego, dosłownie na kilka dni,dla dwóch kotów.

Jak wszystko się uda, koty w niedzielę wieczorem przyjadą z Ukrainy (z miasta Winnica) do Rzeszowa. Osoba która je wiezie ma trasę Winnica- Kielce.
Koty mają zapewnione Dt tu w Katowicach, tylko w niedzielę wieczorem bedą miała kłopot je odebrać w Rzeszowie.

Zatem szukam takiego dosłownie na kilka dni miejsca dla tych kotów. Będę szukać albo jakieś transportu bliżej np. Rzeszów - Kraków albo jak się nic nie znajdzie, pojadę po koty w tygodniu do Rzeszowa.

Koty są od moich znajomych kociar z Winnicy. Tam te kotki mieszkają na ulicy, są dokarmiane, są już nawet wysterylizowane, ale nie mogą znaleźć im tam domu...w Polsce mają już zapewnioną opiekę i dt.

Jakby co to zostawiam mój nr 504 92 42 41
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Śro paź 26, 2022 13:09 Re: RZESZÓW - potrzebne DT na kilka dni (ukaińskie koty)

Do przesympatycznej Pani z Rzeszowa :1luvu:
po perturbacjach z telefonem nie mam nr... A chciałam poinformowac, że się wkoncu udało. Jedna z kotek znalazła dobry dom w Winnicy a druga przyjechała niedawno do Polski i już grzeje tyłek w ciepłe i tę zimę spedzi na kanapie a nie w kartonie na ulicy. Wieczorem wrzucę jej zdjęcia.
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Śro paź 26, 2022 20:34 Re: RZESZÓW - potrzebne DT na kilka dni (ukaińskie koty)

Ja mogłabym pomóc z transportem, będę jechać za Rzeszów 31.10 i wracać pewnie 02.11. Jadę do Bielska, mogę przejechać przez Kraków np

aania

 
Posty: 2758
Od: Pt lis 11, 2005 22:48




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jacek1982 i 245 gości