Dziwna sytuacja

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw gru 30, 2021 11:51 Dziwna sytuacja

Hej
Mam 5-letnia kotkę i w sierpniu przygarnęłam druga malutką, kilkutygodniową. Po tygodniu poznawania się kotki się tak pokochały, że starsza zaczęła traktować młodszą jak swoje kociątko i nawet zaczęła ją karmić. Tylko się tak zastanawiam jak długo to może trwać? Czy czekać aż kotki same o tym zadecydują?

Malaata

 
Posty: 1
Od: Czw gru 30, 2021 11:44

Post » Czw gru 30, 2021 13:09 Re: Dziwna sytuacja

Malaata pisze:Hej
Mam 5-letnia kotkę i w sierpniu przygarnęłam druga malutką, kilkutygodniową. Po tygodniu poznawania się kotki się tak pokochały, że starsza zaczęła traktować młodszą jak swoje kociątko i nawet zaczęła ją karmić. Tylko się tak zastanawiam jak długo to może trwać? Czy czekać aż kotki same o tym zadecydują?

Bardzo często tak się zdarza że dorosła kotka zaczyna dbać o maleństwo i traktuje je jak swoje dziecko. Myślę że kotki same o tym zdecydują, natura jest cudowna i taka więź między kotkami jest super. :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 30, 2021 13:12 Re: Dziwna sytuacja

Też tak myślę.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60195
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw gru 30, 2021 15:00 Re: Dziwna sytuacja

Sytuacja absolutnie normalna :wink: . Mamy w tej chwili kociaki - matka zajmowała się nimi bite 2 tygodnie. Później ignorowała je co raz mocniej. Obecnie maluchy zaczynają z jeść mięso i zajmuje się nimi w 90% rok starsza siostra, a Sierra łaskawie dwa razy dziennie przychodzi dać cyca :lol: .
To samo zrobiła Tula jak pojechała do innej hodowli na krycie - kocur był fajny, ale podobno najbardziej pchała się do maluchów :ryk: .
Wiele kotek na widok maluchów zaczyna im matkować :wink: . Jak widać nie tylko ludzie zachwycają się maluchami :mrgreen:

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: DonaldBob, Google [Bot] i 301 gości