Problem z kocurkiem oznaczającym teren w domu.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob gru 25, 2021 14:49 Problem z kocurkiem oznaczającym teren w domu.

Mam w domu 6 kotów: 4 kotki i 2 kocurki. 3 kotki z 4 są wysterylizowane (z wyjątkiem najmłodszej bo jest jeszcze mała, ma rok ale jest malutka), kocurki nie są sterylizowane. Żaden z kotów nie ma problemu z załatwianiem się, jedynie jeden kocurek (wiek: 1 rok) stale podsikuje mi meble (i nie tylko, sika też na tv, okno balkonowe, buty). Czytałem że kot może być zestresowany, szuka bezpieczeństwa. Koty wiodą raczej spokoje życie: jedzenie, picie, spanie, głaskanie. Mają swoje czyste miseczki, mają stały dostęp do karmy suchej i mokrej oraz wody, maja stałe godziny jedzenia. Mają swoje legowiska, a raczej miejsca gdzie mogą się bez obawy, bezpiecznie położyć. Co zrobić aby kotek przestał podsikiwać? Czytałem że po sterylizacji koty również podsikują, Może jakiś koci psycholog?
Co powinienem zrobić? :201461

watus1992r

 
Posty: 3
Od: Wto lis 26, 2019 11:14

Post » Sob gru 25, 2021 18:13 Re: Problem z kocurkiem oznaczającym teren w domu.

Wykastrować.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob gru 25, 2021 18:18 Re: Problem z kocurkiem oznaczającym teren w domu.

Nie wyobrażam sobie życia z niewykastrowanymi, niewysterylizowanymi kotami. Może być smród nie do pozbycia się. A roczna kotka nie jest już w ciąży przypadkiem? Chcesz być kocią babcią/dziadkiem?
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55004
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, polalala i 276 gości