Czy koty mogły się zatruć?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon gru 20, 2021 0:43 Czy koty mogły się zatruć?

Witajcje, dzwoniłam już do dwóch klinik 24h i weterynarze mnie uspokajają, ale i tak strasznie się martwię... Moja córka ma w pokoju, do którego kocięta nie mają wstępu, afrykańskie drzewo mleczne. Natomiast dziś, pod moją nieobecność była u mnie moja mama ( już jej zabrałam klucze) i nie zauważyła, że zamknęła tam koty. Było to kilka godzin temu (dopiero wróciłam z pracy), kotki ponadgryzały liście, ale nie zjadły, weterynarze mnie uspokajają, że to dobrze, że jakby się zatruły, to już by miały objawy, a zachowują się jak zawsze... Nawet powiedzieli, że jak tylko pogryzły, to nie ma co prowokować wymiotów, tylko obserwować i jak do rana będzie wszystko OK, to nic im nie będzie... Wściekła jestem na siebie i czuję się winna, że dałam klucze tak nieodpowiedzialnej osobie...

Safija2

 
Posty: 3
Od: Śro lis 10, 2021 11:32

Post » Pon gru 20, 2021 2:37 Re: Czy koty mogły się zatruć?

Jeśli nie maja objawów i nie zjadły liści, to chyba rzeczywiście będzie dobrze. Ale może napisze ktoś bardziej kompetentny.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60408
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 20, 2021 2:57 Re: Czy koty mogły się zatruć?

Mam nadzieję... Z nimi nadal dobrze, za to ja, głupia, nie mogę spać... Ale to przez to, że kotkę dopiero co wyleczyłam z infekcji, na początku miała podejrzenie FIP, ale badania nie potwierdziły, tydzień temu skończyła antybiotyk i jak na razie wszystko gra. Ale po tym strachu o jej życie, chucham i dmucham na oba kotki.

Safija2

 
Posty: 3
Od: Śro lis 10, 2021 11:32

Post » Wto gru 21, 2021 2:22 Re: Czy koty mogły się zatruć?

:ok:
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4250
Od: Pon lip 09, 2012 10:26




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 468 gości