UWAGA ciepła, zimowa ODZIEŻ potrzebna dla IZY i DAMIANA!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw gru 16, 2021 13:35 Re: UWAGA ciepła, zimowa ODZIEŻ potrzebna dla IZY i DAMIANA!

Zazusia pisze:Paczkę umieściłam w paczkomacie o godz.11.30. Mam nadzieję że szybko dojdzie i to co w środku nada się dla Was :1luvu:



Ogromnie dziękujemy. :1luvu: :1luvu: :1luvu: Dam znać. :D
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw gru 16, 2021 13:50 Re: UWAGA ciepła, zimowa ODZIEŻ potrzebna dla IZY i DAMIANA!

JózefK. pisze:Jeśli ktoś ma fb to jest taka grupa Uwaga śmieciarka jedzie, są w wielu miastach, można tam poszukać ubrań albo wstawić na podgrupie post, że dla dwóch kociarzy potrzebne są takie i takie rzeczy. Ludzie potrafią tam na prawdę bardzo pomagać. Tylko trzeba mieć na to czas, żeby konfrontować z P.Izą czy Damianem brać coś czy nie brać, zresztą jak się ciuchy czy buty nie nadadzą to można oddać dalej. Koce też można zdobyć w ten sposób.


Myślę że raczej -teraz zwłaszcza w okresie przedświątecznym -mało Kto znajdzie na to czas.Poza tym może przesadzam- ale w okresie zwiększonego wzrostu zachorowań -trochę to dla mnie obawa- brać rzeczy z trzeciej czy czwartej ręki.Ludzie oddają też rzeczy po zmarłych.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw gru 16, 2021 14:00 Re: UWAGA ciepła, zimowa ODZIEŻ potrzebna dla IZY i DAMIANA!

Ale to chyba tak jak ze szmateksu, tylko lepiej bo to nie są odpady wwożone do Polski, i te rzeczy ze śmieciarki NA FB sa często czyste, wyprane, w świetnym stanie. Po prostu ludzie oddają worek ubrań, który nie jest im potrzebny.
Wiadomo, że lepiej wyprać , ale rzeczy ze szmateksu czy tym bardziej nowe ze sklepu też trzeba wyprać przed pierwszym założeniem.
Moja córka kilka razy brała worek ubrań ze śmieciarka FB, w swoim rozmiarze, i mówiła, że to były świetne rzeczy - w świetnym stanie. Tylko trzeba było po nie pojechać i brało się cały worek na raz.

Każdy ma oczywiscie inne odczucia i to rozumiem,; ja mam większość ubrań/garderoby, jakies 90 procent ze szmateksu - z jednego konkretnego, bo te ubrania nie tylko były dużo tańsze niż podobne w sklepie, ale przede wszystkim są dużo lepszej jakości -lepiej uszyte, trwalsze, lepiej ufarbowane, z lepszych materiałów.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27075
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw gru 16, 2021 14:04 Re: UWAGA ciepła, zimowa ODZIEŻ potrzebna dla IZY i DAMIANA!

Ale to moze byc bardzo dobry sposob na pozyskanie fajnych rzeczy.
Nawet jesli po zmarlych, to chyba dobrze, ze komus jeszcze beda sluzyc?
To nie te czasy, kiedy Europejczycy podrzucali miejscowym plemionom rzeczy celowo zainfekowane ospa czy innymi groznymi chorobami ;).

Olx ma chyba tez opcje roznych rzeczy do oddania?

FuterNiemyty

 
Posty: 3413
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

Post » Czw gru 16, 2021 14:34 Re: UWAGA ciepła, zimowa ODZIEŻ potrzebna dla IZY i DAMIANA!

Patmol pisze:Ale to chyba tak jak ze szmateksu, tylko lepiej bo to nie są odpady wwożone do Polski, i te rzeczy ze śmieciarki NA FB sa często czyste, wyprane, w świetnym stanie. Po prostu ludzie oddają worek ubrań, który nie jest im potrzebny.
Wiadomo, że lepiej wyprać , ale rzeczy ze szmateksu czy tym bardziej nowe ze sklepu też trzeba wyprać przed pierwszym założeniem.
Moja córka kilka razy brała worek ubrań ze śmieciarka FB, w swoim rozmiarze, i mówiła, że to były świetne rzeczy - w świetnym stanie. Tylko trzeba było po nie pojechać i brało się cały worek na raz.

Każdy ma oczywiscie inne odczucia i to rozumiem,; ja mam większość ubrań/garderoby, jakies 90 procent ze szmateksu - z jednego konkretnego, bo te ubrania nie tylko były dużo tańsze niż podobne w sklepie, ale przede wszystkim są dużo lepszej jakości -lepiej uszyte, trwalsze, lepiej ufarbowane, z lepszych materiałów.


Otóż to masz jedną zaufaną ciuchbudę której nie zmieniasz.Ja podobnie od wielu lat i to jest zasadnicza różnica.

Czasu ani możliwości na przeszukiwanie-odbieranie -nie mamy.Ani też samochodu pod ręką.Co innego mi się wydaje obebrać od jednej Osoby nawet worek- kiedy ma się możliwość przewieżć i czas na to a co innego zbierać wszystko od różnych Osób.

Mam obawy- bo nikt za mnie[NAS] nie pójdzie i kotów nie nakarmi.Nie stać mnie na dwa tygodnie kwarantanny.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw gru 16, 2021 14:37 Re: UWAGA ciepła, zimowa ODZIEŻ potrzebna dla IZY i DAMIANA!

FuterNiemyty pisze:Ale to moze byc bardzo dobry sposob na pozyskanie fajnych rzeczy.
Nawet jesli po zmarlych, to chyba dobrze, ze komus jeszcze beda sluzyc?
To nie te czasy, kiedy Europejczycy podrzucali miejscowym plemionom rzeczy celowo zainfekowane ospa czy innymi groznymi chorobami ;).

Olx ma chyba tez opcje roznych rzeczy do oddania?


Zmarłych miałam na myśli w wyniku epidemii.Jakby nie było śmiertelność w ciągu ostatnich dwóch lat bardzo wzrosła.Chyba nie sadzisz ze ludzie te rzeczy palą.Matko jedyna dajmy spokój z tym niepotrzebnym pisaniem.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw gru 16, 2021 15:51 Re: UWAGA ciepła, zimowa ODZIEŻ potrzebna dla IZY i DAMIANA!

Chciałabym krótko wyjaśnić problem.

Co roku- zabezpieczam nas w odzież jesienno-zimową.Już latem staram się powoli do zimy szykować.W tym roku jednak było inaczej.Zaadoptowaliśmy dla kotów kilka pomieszczeń.Trzeba było je wyszykować od podstaw.Do tego masa budek w terenie.

Wszytko można obejrzeć na naszych dwóch wątkach.Cała masa porządnych posłań- kocy -włochatych chodniczków i innych cudów.

Nie zdążyłam nas przez to zabezpieczyć.Ale zabezpieczyliśmy 2 altanki-4 stryszki w altankach,komórkę,szopkę i ponad 50 budek pojedyńczych podwójnych i poczwórnych.


Proszę sobie wyobrazić jaka masa rzeczy jest do tego potrzebna.A karton polarków które kupiłam w tym roku nie nadawał się do niczego.

Teraz na zabezpieczenie jest za póżno.To czas najtrudniejszy dla nas do przetrwania.Dodatkowo ceny w ostatnim czasie tak wywaliły w kosmos- ze ledwo dajemy rade dziennie koty wykarmić.

Za jakiś czas powinniśmy wrócić do normy i nie prosić o takie rzeczy jak teraz.Teraz jednak sytuacja jest wyjątkowa.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw gru 16, 2021 15:59 Re: UWAGA ciepła, zimowa ODZIEŻ potrzebna dla IZY i DAMIANA!

Zazusia pisze:Paczkę umieściłam w paczkomacie o godz.11.30. Mam nadzieję że szybko dojdzie i to co w środku nada się dla Was :1luvu:


Dostałam informację że paczka nadana. :D :1luvu:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw gru 16, 2021 21:37 Re: UWAGA ciepła, zimowa ODZIEŻ potrzebna dla IZY i DAMIANA!

Izo prosić o pomoc kiedy potrzeba, to żaden wstyd.Nie masz się co tłumaczyć

aania

 
Posty: 2737
Od: Pt lis 11, 2005 22:48

Post » Czw gru 16, 2021 21:38 Re: UWAGA ciepła, zimowa ODZIEŻ potrzebna dla IZY i DAMIANA!

Napiszę więcej jak do domu wrócę pisanie z komórki przy moich oczach to męczarnia

aania

 
Posty: 2737
Od: Pt lis 11, 2005 22:48

Post » Czw gru 16, 2021 21:53 Re: UWAGA ciepła, zimowa ODZIEŻ potrzebna dla IZY i DAMIANA!

Mam nadzieje, ze nie zostalo to zle odebrane.
Na pewno nie bylo pisane ze zlej woli. Przychodza do glowy rozne pomysly, rozwiazania i stad proby podzielenia sie.
Tylko tyle.

FuterNiemyty

 
Posty: 3413
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

Post » Czw gru 16, 2021 22:31 Re: UWAGA ciepła, zimowa ODZIEŻ potrzebna dla IZY i DAMIANA!

aania pisze:Izo prosić o pomoc kiedy potrzeba, to żaden wstyd.Nie masz się co tłumaczyć
Staram się wytłumaczyć obecną sytuację- bo nie wiem czy została dobrze zrozumiana.

Mamy kryzys i potrzebujemy odzieży.Wytłumaczyłam najlepiej jak potrafię dlaczego do tego doszło.Jest to pierwsza taka sytuacja- że mam z tym problem.Przez lata radziłam sobie raz lepiej raz gorzej ale teraz mnie to przerosło.Zabrakło mi czasu i środków aby o nas zadbać- bo myślałam głównie o kotach.


Ta sytuacja wróci do normy -ale nie teraz- bo tak się zbiegło -że teraz jest na to najtrudniejszy moment.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt gru 17, 2021 10:09 Re: UWAGA ciepła, zimowa ODZIEŻ potrzebna dla IZY i DAMIANA!

Zapraszam do pomocy.Męskie- damskie -ciepłe bawełniane bluzy.Ciepłe podkoszulki-również z długim rękawem- mile widziane.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt gru 17, 2021 12:45 Re: UWAGA ciepła, zimowa ODZIEŻ potrzebna dla IZY i DAMIANA!

Płaszczyk dotarł choć to nie płaszczyk tylko taka kurtka za tyłek.

LimLim :1luvu: dziękuję. :1luvu:


Niestety tego się obawiałam- tak to jest z kupowaniem na odległość. :roll: To nie jest zimowa kurtka -tylko bardziej jesienna parka.Najcieplejszy w niej jest kaptur.Od razu tak czułam jak wyjęłam paczkę z paczkomatu- bo wydała mi się za mała.Kurteczka bardzo fajna-ale nie na mrozy.I na pewno nie na deszcz.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt gru 17, 2021 18:45 Re: UWAGA ciepła, zimowa ODZIEŻ potrzebna dla IZY i DAMIANA!

Bardzo dziękuję JózefK za wrzucenie 40zł do SKARBONKI :1luvu:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35104
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 132 gości