Puszek, przyjaciel dzieci potrzebuje pomocy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lis 20, 2021 20:11 Puszek, przyjaciel dzieci potrzebuje pomocy

Błagam o pomoc - udostępnianie, wpłaty, nasz Puszek, uroczy kotek i przyjaciel dzieci po wypadku musi miec na cito operację ktorej koszt wraz z dotychczasowymi wizytami lekarz oszacował na 2,5tyś zł.
Puszek jest po kilku konsultacjach i każdy lekarz powiedział, że na Citi konieczna jest operacja, aby nie doszło do martwicy i udało się uratować łapkę kotka. W przeciwnym razie konieczna jest wysoką amputacja konczyny. I tak już minęło sporo czasu od wypadku, łapka złamana jest w 3 mijscach, . Jedno to otwarte złamanie z przemieszczeniem i odpryskami. Operacja daje mu szanse by normalnie żył. Niestety stanęłam w sytuacji patowej, gdyż nie mam takich środków, a jednocześnie nie potrawie inaczej postąpić patrząc jak dzieci kochaja malucha, i jak teraz przeżywają.
https://zrzutka.pl/7spaaw

Katarzynka28@

 
Posty: 3
Od: Sob lis 20, 2021 19:57

Post » Sob lis 20, 2021 21:47 Re: Puszek, przyjaciel dzieci potrzebuje pomocy

Szkoda mi kota, ale zgrzytam zębami, bo do wypadku doszło z Waszej winy. „Przyjaciel dzieci” chodził sobie samopas. Aż przestał. Można było kota nie puszczać, tym bardziej, że to taki kochany pupil, jak sama o nim piszesz. I nawet nie wiecie, co go spotkało.
Jeśli uda się łapę uratować, a tego życzę, to gorąco zachęcam do zrezygnowania z puszczania kota. A do zrośnięcia się kości i tak nie można go puszczać. I należy ograniczyć ruch.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10664
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Nie lis 21, 2021 2:22 Re: Puszek, przyjaciel dzieci potrzebuje pomocy

Też ubolewam nad tym faktem, ale czasu nie da się cofnąć, choć bardzo byśmy chcieli. Nieszczęśliwy wypadek. Kotek nie chodzi samopas, jest domownikiem. Oczywiste jest że będzie miał ograniczony ruch i jest naszym oczkiem w głowie.
:201461
Dziękujemy wszystkim za wsparcie

Katarzynka28@

 
Posty: 3
Od: Sob lis 20, 2021 19:57

Post » Nie lis 21, 2021 9:32 Re: Puszek, przyjaciel dzieci potrzebuje pomocy

Mam nadzieję że uda się zebrać się potrzebna kwotę, by móc spłacić zobowiązania

Katarzynka28@

 
Posty: 3
Od: Sob lis 20, 2021 19:57




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 267 gości