Szukanie zaginionego kota - proszę o link do najlepszego wąt

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 04, 2021 13:49 Szukanie zaginionego kota - proszę o link do najlepszego wąt

Jak w tytule.

Szukam kotki (nie mojej) która wymknęła się z domu tydzień temu.
Trochę wiem jak szukać, ale chętnie przeczytałabym jakiś esencjonalny wątek na ten temat.
Przejrzałam forum, ale różne historie są porozrzucane po różnych wątkach, sam wątek o zaginionych kotach ma ponad 120 stron a ja niestety nie mam czasu wczytywać się w cały.
Wątek o "przerażonym kocie na otwartym terenie" przejrzałam.

Może ktoś jest w stanie podrzucić link do jakiegoś w miarę treściwego i nie tasiemcowego wątku gdzie będą konkretne wskazówki co i jak.

.Mia.

 
Posty: 771
Od: Wto sty 15, 2013 19:03
Lokalizacja: maz wsch

Post » Czw lis 04, 2021 16:58 Re: Szukanie zaginionego kota - proszę o link do najlepszego

Proszę: viewtopic.php?f=1&t=104532&hilit=odnalezionych
kompendium szukania i historii z happy endem
Obrazek

andorka

 
Posty: 13127
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Pt lis 05, 2021 10:11 Re: Szukanie zaginionego kota - proszę o link do najlepszego

Andorka, dzięki, o to mi chyba chodziło :)

.Mia.

 
Posty: 771
Od: Wto sty 15, 2013 19:03
Lokalizacja: maz wsch

Post » Pt lis 05, 2021 12:50 Re: Szukanie zaginionego kota - proszę o link do najlepszego

.Mia. pisze:Andorka, dzięki, o to mi chyba chodziło :)

Trzymam kciuki, żeby kicia szybko wróciła do domu :ok: :ok: :ok:
Szukajcie blisko domu i klejcie milion ogłoszeń.
Ale jednocześnie nie porzucajcie szukania dalej, ja kota, który zwiał z sąsiedniego bloku znalazłam jakieś 3 km dalej i po drugiej stronie jednej z największych łódzkich ulic
Obrazek

andorka

 
Posty: 13127
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ASK@, Google [Bot], kasik66, magnificent tree, Silverblue, Zeeni i 249 gości