Potrzebny lek - cerenia

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 19, 2021 15:22 Potrzebny lek - cerenia

Witajcie, mam kotkę z zapaleniem trzustki, która cierpi z powodu mdłości. Powinna przyjmować cerenię - lek przeciwwymiotny, ale cerenii w postaci tabletek (są dla psów - ale czasami kotom też się daje), zabrakło w hurtowniach.

Nie znacie kogoś, kto może mieć zapas tych tabletek (właściciel kota lub wet), albo kogoś za granicą, kto ma dostęp do leków weterynaryjnych i mógłby przysłać cerenię?

Pozdrawiam,
Adam

AMJun

 
Posty: 56
Od: Sob gru 12, 2020 1:27

Post » Śro paź 20, 2021 7:21 Re: Potrzebny lek - cerenia

Skąd jesteś? Ile tabletek byś potrzebował? Mogę spytać u weta,ale być może potrzebny będzie wypis z wizyty Twojego kota w którym mowa o zapaleniu trzustki i zaleceniach podawania tego leku.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt paź 22, 2021 11:21 Re: Potrzebny lek - cerenia

tabo10 pisze:Skąd jesteś? Ile tabletek byś potrzebował? Mogę spytać u weta,ale być może potrzebny będzie wypis z wizyty Twojego kota w którym mowa o zapaleniu trzustki i zaleceniach podawania tego leku.


Dziękuję, przynajmniej na razie. Zaprzyjaźniona pani doktor podzwoniła po znajomych i jej koleżanka miała trzy tablety dla mnie. Czyli zapas jest na jakiś czas. Braki leków wynikają prawdopodobnie z kryzysu w Chinach. Może zabraknąć także ludzkich leków.

AMJun

 
Posty: 56
Od: Sob gru 12, 2020 1:27




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 198 gości