Gracja i Żabocik - prośba o rady

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 13, 2022 22:03 Re: Gracja i Żabocik - prośba o rady

To może drożdże piwne? To naturalny suplement z BARFu, zawiera poza pełnym pakietem witamin z grupy B też inne substancje odżywcze, nie mają smaku i łatwo wchodzą w karmie :)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pt sty 14, 2022 0:25 Re: Gracja i Żabocik - prośba o rady

Mogą być i drożdże, tylko ile dawać i gdzie je kupić? Mnie tam wszystko jedno, byle kotu nie zaszkodziło. W żarciu zwłaszcza Gracji wejdzie gładko, bo ona prawie zawsze wylizuje miskę do czysta i zezuje na Żabkę czy nic nie zostawiła, a w tabletkach też dam radę wcisnąć, zwłaszcza że witaminki duże nie są. Tylko puszki z kocim żarciem też są faszerowane witaminami chociaż akurat nie B, więc nie chciałabym przesadzić.

Necz

 
Posty: 924
Od: Nie wrz 03, 2006 11:06
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sty 14, 2022 0:30 Re: Gracja i Żabocik - prośba o rady

Myśle ,ze możesz spróbować z wit b

anka1515

 
Posty: 4045
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Pon sty 17, 2022 1:30 Re: Gracja i Żabocik - prośba o rady

Drożdże piwne można kupić w aptekach, ale też w sklepach z suplementacja dla zwierząt (pewnie niektórych zoologach, bo podaje je się kotom, ale też koniom), obstawiałabym tez wybrane sklepy z asortymentem do domowej produkcji alkoholi (kiedyś np banie i rurki do wina czy piwa można było kupić w ogrodniczych i tam też mogłyby być drożdże).

Ja podawałam dosłownie niecałe pół łyżeczki dziennie, rozwodnione.

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Wto sty 18, 2022 0:26 Re: Gracja i Żabocik - prośba o rady

Na razie jedziemy z witaminą B. Kupiłam specjalnie taką słabą, co to 4 razy dziennie człowiek powinien łykać, żeby zadziałała, więc mam nadzieję, że nie przedawkuję. Oczywiście Gracja dostaje raz dziennie. W sklepach zoologicznych to u nas w wielkim mieście Łódź karmę bezzbożową ciężko kupić, a suchą sprzedają z wielkich worów na wagę, więc ten... może i gdzieś drożdże by mieli, tylko kłopot w tym, że nie mam pojęcia gdzie. A w lokalu po ostatnim sklepie typowo ogrodniczym, o istnieniu którego słyszałam, to teraz jest biblioteka, w której pracuję. Pewnie w internecie bym coś znalazła, ale skoro już kupiłam tablety, to na razie przy nich zostanę. Przekonam się za parę dni czy coś pomagają.

Necz

 
Posty: 924
Od: Nie wrz 03, 2006 11:06
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 18, 2022 0:34 Re: Gracja i Żabocik - prośba o rady

Oczywiście, trzeba się przekonać, czy tabletki pomogą. :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59532
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 86 gości