Klinika Strzeleckiego pytanie o wetów

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 28, 2021 8:23 Klinika Strzeleckiego pytanie o wetów

Czy ktoś może ma jakieś doświadczenia z wetami, którzy tam pracują?
Konkretnie na Strzeleckiego.
Bardziej ogólni mnie interesują.
Czy jest ktoś kogo moglibyście polecić?

https://www.klinikavet.pl/personel/?fbc ... A9_ts2yKeE
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13727
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 28, 2021 9:39 Re: Klinika Strzeleckiego pytanie o wetów

Omijać tą lecznicę szerokim łukiem.

Tylko Ci weci polecani: Lekarz weterynarii Paweł Grudziński, kardiologia, echo serca- ale dostępny też w Elwet na Niepodległości.
Lekarz weterynarii Tomasz Anioł - raz miałam kontakt, b.miły ,choć trudno oceniać merytoryczność po jednym kontakcie

Reszta tragedia. Technicy tragedia, zwłaszcza jedno koszmarne babsko. Miałam niestety do czynienia sporo,bo mieli umowę na sterylizacje gminne. Właścicielka napalona tylko na kasę, tragiczne warunki szpitalika,brak okien, narzędzia zardzewiałe. Koszmar.
Po tygodniowym "leczeniu" oddali mi kocięta z pchłami. Psa od bezdomnych wyrzucili (tak WYRZUCILI) w połowie leczenia po kastracji doskonale wiedząc,że mieszka w syfie z bezdomnymi na wysypisku śmieci i zakazi ranę,a chlory nic nie ogarną. Dlaczego wyrzucili? Bo kasę łyknęli i więcej by nie dostali. A tłumaczyli swoją decyzję faktem,że bezdomny przychodził pijany odwiedzać swego psa. Chociaż cały personel przez 5dni nie potrafił sam psa obsłużyć, ani wyprowadzić go na spacer, pies też odmawiał jedzenia bez opiekuna.

Nie polecam absolutnie tego miejsca. Choć same sterylizacje robią ok. Zwłaszcza Dejnarowicz.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto wrz 28, 2021 11:02 Re: Klinika Strzeleckiego pytanie o wetów

Dzięki...
Mam tę klinikę pod oknami i od lat mam o niej takie samo zdanie.
Ale z tego powodu tam nie chodzę, więc nikogo nie znam....pomyślałam, że może coś się zmieniło.
Dlatego zapytałam o wetów...nawet w marnej klinice może się trafić doskonały rodzynek.
Oni nawet grafiku nie mają....w tym tygodniu nie maja jeszcze grafiku do końca tygodnia, taką odpowiedź dostałam :(
Kardiologa zapamiętam, chociaż mam nadzieję, że nie będzie potrzebny, odpukać :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13727
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 28, 2021 11:12 Re: Klinika Strzeleckiego pytanie o wetów

Kardiolog ok,chodzę z psem. Z tym,że do Elwetu bo na Strzeleckiego mam koszmarne uczulenie. Lek.wet. Grudziński z dużą empatią,patrzy całościowo na zwierzę, a do tego merytorycznie ok.,wypisy z wizyt pełna profeska i miły jako człowiek,w przeciweństwie do Niziołka-też speca kardiologii. Niestety mega gbura.

Strzeleckiego oprócz remontu na górze nie zmieniło nic. W piwnicy dalej koszmar. W personelu też. Trzepanie kasy się liczy i otwieranie kolejnych filii (po Popularnej,mają już od niedawna kolejną w Ursusie).
Gdybyś potrzebowała tylko pobrania krwi,to wet. M.Pietrzak dobrze się wkłuwa. I tyle.
Diagnostycznie nikt. I mają b.kiepskie opinie w google.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto wrz 28, 2021 11:18 Re: Klinika Strzeleckiego pytanie o wetów

No właśnie ostatnio byłam na pobranie....nie było problemów, ale mam wrażenie, że to techniczki pobierały.
Dlatego pytałam ich o grafik, bo tego M. Pietrzaka w tym tygodniu nie wymieniła.
Jak nie ma grafiku, to nawet nie można sobie upatrzyć weta do stałej opieki :(
No nic...pewnie zostanę tam gdzie chodzę :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13727
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 28, 2021 11:19 Re: Klinika Strzeleckiego pytanie o wetów

Pietrzak jest kobietą :wink:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto wrz 28, 2021 11:20 Re: Klinika Strzeleckiego pytanie o wetów

tabo10 pisze:Pietrzak jest kobietą :wink:

:)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13727
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Chanelka, kasiek1510, Majestic-12 [Bot], ryniek, Vi i 518 gości