Lara i zakaźne zapalenie otrzewnej - prosimy o pomoc

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 10, 2021 18:04 Lara i zakaźne zapalenie otrzewnej - prosimy o pomoc

Witajcie,
przyszłam tutaj z bardzo ciężką sprawą :cry: Lara, kotka mojej przyjaciółki jest chora na FIP - zakaźne zapalenie otrzewnej. Niestety jesteśmy dopiero w liceum i nie mamy środków na leki wymagane do uratowania kociaka Dlatego też byłabym Wam niezwykle wdzięczna za wpłatę bądź udostępnienie zbiórki, a także, jeśli byliście kiedyś w podobnej sytuacji, za wszelkie rady - czy to dotyczące choroby czy organizacji zbiórek pieniędzy.

--------------------> https://zrzutka.pl/9cmeu5 <--------------------- (W opisie zbiórki bardziej szczegółowo opisana sytuacja)

Z góry bardzo dziękujemy! :kotek:

kajax

 
Posty: 1
Od: Wto sie 10, 2021 12:14

Post » Śro sie 11, 2021 22:05 Re: Lara i zakaźne zapalenie otrzewnej - prosimy o pomoc

Zbiórkę oczywiście udostępnię a najwięcej można się dowiedzieć na Facebooku w grupach FIP Polska, FIP Warriors itp.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84821
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw sie 12, 2021 9:08 Re: Lara i zakaźne zapalenie otrzewnej - prosimy o pomoc

Jakiś opis od weterynarza ? Potwierdzona diagnoza ?
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43915
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 24, 2021 14:57 Re: Lara i zakaźne zapalenie otrzewnej - prosimy o pomoc

kajax pisze:Witajcie,
przyszłam tutaj z bardzo ciężką sprawą :cry: Lara, kotka mojej przyjaciółki jest chora na FIP - zakaźne zapalenie otrzewnej. Niestety jesteśmy dopiero w liceum i nie mamy środków na leki wymagane do uratowania kociaka Dlatego też byłabym Wam niezwykle wdzięczna za wpłatę bądź udostępnienie zbiórki, a także, jeśli byliście kiedyś w podobnej sytuacji, za wszelkie rady - czy to dotyczące choroby czy organizacji zbiórek pieniędzy.

--------------------> https://zrzutka.pl/9cmeu5 <--------------------- (W opisie zbiórki bardziej szczegółowo opisana sytuacja)

Z góry bardzo dziękujemy! :kotek:


Witaj,

A gdzie zdobyłaś lek? Ja właśnie poszukuję u zdiagnozowanego na FIP kocurka 7,5 roku...

NIKA36

 
Posty: 2
Od: Pt wrz 24, 2021 14:11

Post » Pt wrz 24, 2021 18:52 Re: Lara i zakaźne zapalenie otrzewnej - prosimy o pomoc

NIKA36 pisze:
Witaj,

A gdzie zdobyłaś lek? Ja właśnie poszukuję u zdiagnozowanego na FIP kocurka 7,5 roku...


A patrzyłaś tutaj:
https://pl.curefip.com/testimonials

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie wrz 26, 2021 7:55 Re: Lara i zakaźne zapalenie otrzewnej - prosimy o pomoc

Dziękuję za odpowiedź. Tak widziałam ale nie wiem na ile to sprawdzone. Lekarka która wspominała mi o leku i o tym że lekarze nie mogą ich polecać, sprowadzać mówiła również żeby uważać na źródła gdzie sprzedają lek. Podobno już zdarzały się oszustwa:-(

NIKA36

 
Posty: 2
Od: Pt wrz 24, 2021 14:11




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 123 gości