Poszukiwany Koci Opiekun - Warszawa Bemowo ( Forty Bema)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lip 05, 2021 8:45 Poszukiwany Koci Opiekun - Warszawa Bemowo ( Forty Bema)

Cześć, wraz z Mamą i jej dwoma cudownymi kotami, Bostonem i Bajką, szukamy zaufanego dochodzącego Opiekunka dla futrzaków. Oczywiście odpłatnie.

Podczas nieobecności Mamy, do kotów trzeba przychodzić dwa razy dziennie, więc osoby z Bemowa pewnie bedą miały łatwiej, ( Bostonowi trzeba podawać leki - bierze je grzecznie), jedzenie, kuwety, głaski. Mieszkanie osiatkowane w całości, dużo książek, dobra kawa, wspaniała atmosfera.

Mama wyjeżdża od 3 dni do kilku tygodni ( sanatorium). Pierwszy wyjazd na tydzień w 2 połowie lipca.

Ładnie prosimy o pomoc :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Ostatnio edytowano Pon lip 05, 2021 8:48 przez Madie, łącznie edytowano 1 raz
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 05, 2021 8:46 Re: Poszukiwany Koci Opiekun - Warszawa Bemowo

A która to część Bemowa?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lip 05, 2021 8:48 Re: Poszukiwany Koci Opiekun - Warszawa Bemowo

Obrońców Tobruku
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 05, 2021 8:52 Re: Poszukiwany Koci Opiekun - Warszawa Bemowo

Madie pisze:Obrońców Tobruku

troszkę będzie mi ciężko przyjeżdżać dwa razy dziennie...W takim razie zgłaszam swoją gotowość do bycia awaryjnie.
Mam nadzieję, ze się ktoś zgłosi :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lip 05, 2021 8:58 Re: Poszukiwany Koci Opiekun - Warszawa Bemowo

Marzenia11 pisze:
Madie pisze:Obrońców Tobruku

troszkę będzie mi ciężko przyjeżdżać dwa razy dziennie...W takim razie zgłaszam swoją gotowość do bycia awaryjnie.
Mam nadzieję, ze się ktoś zgłosi :ok:


Niestety z tego co kojarzę to Boston dostaje leki dwa razy dziennie - ale dopytam. Czy jakby było raz dziennie to bylabyś chętna? :) Dobrze mieć kogoś zaufanego :201494
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 05, 2021 9:06 Re: Poszukiwany Koci Opiekun - Warszawa Bemowo

Madie pisze:
Marzenia11 pisze:
Madie pisze:Obrońców Tobruku

troszkę będzie mi ciężko przyjeżdżać dwa razy dziennie...W takim razie zgłaszam swoją gotowość do bycia awaryjnie.
Mam nadzieję, ze się ktoś zgłosi :ok:


Niestety z tego co kojarzę to Boston dostaje leki dwa razy dziennie - ale dopytam. Czy jakby było raz dziennie to bylabyś chętna? :) Dobrze mieć kogoś zaufanego :201494

raz dziennie dam radę, częściej nie.. z tego co widzę to nie jest w żaden sposób blisko metra :wink:
ale moze się znajdzie ktoś lepszy? :mrgreen: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lip 06, 2021 13:36 Re: Poszukiwany Koci Opiekun - Warszawa Bemowo ( Forty Bema)

Podniose
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lip 06, 2021 14:13 Re: Poszukiwany Koci Opiekun - Warszawa Bemowo ( Forty Bema)

Dziękuję!!

Pierwszy termin gdzie potrzebna jest opieka to od 17 - 21 lipca. Raz dziennie. Plus wizyta zapoznawcza wcześniej :)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 207 gości