Załatwione okolice Morąga, Dobre Miasto, Olsztyn mały kotek

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 04, 2021 8:14 Załatwione okolice Morąga, Dobre Miasto, Olsztyn mały kotek

Uwaga
Bardzo pilnie proszę o pomoc.
Około pół godziny temu w lesie koło Miłakowa (rejon Morąga, Dobrego Miasta, nie tak daleko Olsztyn i Elbląg) mój TZ wracając rowerem do bazy po 610km brevecie non stop bez spania, znalazł wyrzuconego małego kociaka, płaczącego rozpaczliwie. Kotek jest malutki. TZ będzie tam musiał zostać do jutra czekając na kuzyna, a potem 10 godzin drogi powrotnej na południe Polski.
Nie wiemy czy kociak pod niefachową opieką wytrzyma tyle.
Czy ktoś w tej okolicy nie podjąłby się podjechać i zaopiekować kociakiem w warunkach domowych, żeby dać mu szansę,
na razie kotek uratowany, ale TZ nie ma dla niego nic, żadnego jedzenia, ani nie ma pojęcia o małych kotkach.
Ostatnio edytowano Nie lip 04, 2021 10:41 przez Baltimoore, łącznie edytowano 1 raz

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie lip 04, 2021 10:11 Re: PILNE !!!! okolice Morąga, Dobre Miasto, Olsztyn mały ko

10 godzin to duzo, można podjechać do weta, ktory obejrzy kociaka
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4813
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Nie lip 04, 2021 10:33 Re: Załatwione okolice Morąga, Dobre Miasto, Olsztyn mały ko

Bardzo bardzo dziękuję za pomoc:
Gusiek1, która nie bacząc na wszystko inne wsiadła w samochód, żeby zabierając ze sobą jedzenie kitten i transporter, awaryjnie przywieźć kociaka do Warszawy, :1luvu: :1luvu: :1luvu: gdy kilka osób do których zadzwoniłam nie było w stanie pomóc
Woluntariuszce Stowarzyszenia Dobre Miasto dla Zwierząt, która znalazła DT dla koteczka w okolicy i zawiezie go do tego DT :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Ala123 z Dogomanii która napisała i rozesłała info o kotku na FB :1luvu: :1luvu: :1luvu:
TZtowi Ali123, który szukał w internecie organizacji pomocowych w rejonie i znalazł namiar na woluntariuszkę :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Ostatnio edytowano Nie lip 04, 2021 11:49 przez Baltimoore, łącznie edytowano 1 raz

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie lip 04, 2021 10:41 Re: Załatwione okolice Morąga, Dobre Miasto, Olsztyn mały ko

Myszorek pisze:10 godzin to duzo, można podjechać do weta, ktory obejrzy kociaka


Niedziela rano, żaden okoliczny wet nie był czynny, schronisko do którego jakiś inny kolarz zadzwonił, też odmówiło.
A ten brevet rowerowy trwa nadal.


Wariant z zabraniem kociaka do nas był bardzo awaryjny, z uwagi na odległość i ciężką podróż dla kotka.
Bardzo się cieszę, że udało się go zaopiekować bliżej i że są tacy super ludzie. Pomożemy z Gusiek1 znaleźć kotkowi dom, gdyby w regionie się nie udało.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie lip 04, 2021 16:42 Re: Załatwione okolice Morąga, Dobre Miasto, Olsztyn mały ko

Super, ze kociak zaopiekowany, beznadziejnie , ze w niedziele nie mozna żadnego weta uświadczyć, myślałam, ze tylko u mnie tak jest
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4813
Od: Czw sie 08, 2019 8:34




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: magnificent tree i 496 gości