Koty po odrobaczeniu mają biegunkę i wymiotują :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 09, 2021 13:08 Re: Koty po odrobaczeniu mają biegunkę i wymiotują :(

Witam wszystkich kociarzy :) Muszę się z Wami podzielić dobrymi i złymi wiadomościami. Zacznę od dobrej wiadomości, Kitunia rodzi ma 3 czarne kociaki. Nie przeszkadzam jej, chwilami zaglądam czy wszystko jest dobrze.
A z gorszych wieści to mój kocurek zachorował, od dwóch dni jest na antybiotyku, boję się że zarazi inne koty.
I jeszcze jedna niedobra wiadomość. Kurier miał dziś przywieść karmę dla kotów ale będzie dopiero w poniedziałek. Mam tylko 6 puszek :( Czy można dodać do niej gotowany makaron albo ryż aby przetrwać do poniedziałku?

Karolinap777

 
Posty: 15
Od: Pt maja 21, 2021 14:44

Post » Pt lip 09, 2021 13:52 Re: Koty po odrobaczeniu mają biegunkę i wymiotują :(

Karolinap777 pisze:I jeszcze jedna niedobra wiadomość. Kurier miał dziś przywieść karmę dla kotów ale będzie dopiero w poniedziałek. Mam tylko 6 puszek :( Czy można dodać do niej gotowany makaron albo ryż aby przetrwać do poniedziałku?

Lepiej surowego / gotowanego mięsa, mogą być podroby - żołądki, serca
Obrazek

andorka

 
Posty: 13112
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Pt lip 09, 2021 20:24 Re: Koty po odrobaczeniu mają biegunkę i wymiotują :(

Ok, dzięki :) To w takim razie dam fileta z kurczaka bo nie przepadają za podrobami.
Miłego weekendu ;)

Karolinap777

 
Posty: 15
Od: Pt maja 21, 2021 14:44

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 268 gości