5 maluszków 2,5mieś.Wszystkie w DS. Zwrot z adopcji po 1,5 r

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 02, 2021 21:16 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Kocica po sterylizacji.

O rany, gdzie domki są dla takich śliczności :roll: I to trzy rudasy, które powinny już dawno domki znaleźć. Co się dzieje?

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10245
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto sie 03, 2021 21:00 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Kocica po sterylizacji.

olaa pisze:Śliczne maluchy. Za dobre domki :ok: :ok:

Dziękuję :)

Koki-99 pisze:O rany, gdzie domki są dla takich śliczności :roll: I to trzy rudasy, które powinny już dawno domki znaleźć. Co się dzieje?

Wakacje?

Męża łóżko zaanektowane. :wink:
Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto sie 03, 2021 21:23 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Kocica po sterylizacji.

czy z nimi jest mama, ?bo doliczyłam się 6 sztuk
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4810
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Wto sie 03, 2021 21:29 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Kocica po sterylizacji.

Myszorek pisze:czy z nimi jest mama, ?bo doliczyłam się 6 sztuk

Nie, ich mama wysterylizowana i wypuszczona w miejsce bytowania pod opieką znajomej.
Ta kotka z maluszkami to Wiki z rudery viewtopic.php?f=1&t=208606
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto sie 03, 2021 21:31 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Kocica po sterylizacji.

Cudne, zrelaksowane, widac , ze im dobrze u Ciebie, jednak mam nadzieję, że szybko znajda domki swoje własne
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4810
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Wto sie 03, 2021 21:53 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Kocica po sterylizacji.

Myszorek pisze:Cudne, zrelaksowane, widac , ze im dobrze u Ciebie, jednak mam nadzieję, że szybko znajda domki swoje własne

Też bym chciała, i to szybciej niż później, tym bardziej, że u mnie nie tylko one...ale one najbardziej adopcyjne niż te starsze i chore.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt sie 06, 2021 20:43 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Kocica po sterylizacji.

Hej maluchy, domów szukać i to już :mrgreen:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10245
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pt sie 06, 2021 21:23 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Kocica po sterylizacji.

Koki-99 pisze:Hej maluchy, domów szukać i to już :mrgreen:

We wtorek bodajże telefon
odbieram i słyszę wrzeszczące dzieci które młoda dziewczyna próbuje uciszyć, następnie mówi do mnie
-czy można dzisiaj po kociaki przyjechać?
Czyżby zabaweczki dla dzieci chciała?
Nie ze mną te numery, nie wydaję kotów byle wydać.
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt sie 06, 2021 22:45 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Kocica po sterylizacji.

Brawo. Też miałam taką sytuację jak szukałam domu dla tymczasa Trufla. Już pod domem u babki stałam, a jak usłyszałam dzieciory przez telefon, to w długą :wink:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10245
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie sie 08, 2021 12:51 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Kocica po sterylizacji.

Koki-99 pisze:Brawo. Też miałam taką sytuację jak szukałam domu dla tymczasa Trufla. Już pod domem u babki stałam, a jak usłyszałam dzieciory przez telefon, to w długą :wink:

Ja nie mam nic przeciwko dzieciom, ale czasami ich wychowanie pozostawia wiele do życzenia.

Białoruda trójka, 2 braci i siostrzyczka (ona ma uszy zaznaczone markerem).
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie sie 08, 2021 20:12 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Kocica po sterylizacji.

Wszystko własnie zalezy jak dzieciaki zostały wychowane. Jaki przykład maja obserwując stosunek domowników do zwierząt. ja ostatnio pokłociłam się z jakimś babskiem , bo inaczej o niej nie napiszę. Przyjechała z dzieciakami do mojej miejscowości na wakacje. dzieci takie ok 6, 5 lat. Mieszkają w gospodarstwie agroturystycznym gdzie sa małe koty. jak widziałam co te dzieciory wyprawiały z tymi maluszkami, to nie wytrzymałam i babe opieprzyłam na maksa. Nosiły za ogon, ciągnęły, no koszmar.Ale jak to mówia karma wraca, chciały zrobic to samo z psem i jedno dziecko zostało dosyc mocno pogryzione. Będzie miało nauczke chyba.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4810
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Nie sie 08, 2021 20:37 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Kocica po sterylizacji.

Myszorek pisze:Wszystko własnie zalezy jak dzieciaki zostały wychowane. Jaki przykład maja obserwując stosunek domowników do zwierząt. ja ostatnio pokłociłam się z jakimś babskiem , bo inaczej o niej nie napiszę. Przyjechała z dzieciakami do mojej miejscowości na wakacje. dzieci takie ok 6, 5 lat. Mieszkają w gospodarstwie agroturystycznym gdzie sa małe koty. jak widziałam co te dzieciory wyprawiały z tymi maluszkami, to nie wytrzymałam i babe opieprzyłam na maksa. Nosiły za ogon, ciągnęły, no koszmar.Ale jak to mówia karma wraca, chciały zrobic to samo z psem i jedno dziecko zostało dosyc mocno pogryzione. Będzie miało nauczke chyba.

Też bym się odezwała w takim przypadku, ale nie wiem czy do matki dotrze, że jej dzieci krzywdzą zwierzęta.
Mój wnusiu kocha kotki, ale nie pozwalam mu ich nosić, bo jeszcze nie ma wyczucia w raczkach i mógłby krzywdę zrobić. Jak chce je pokochać to biorę kotka na kolana, a on się tuli do nich(pilnuję docisku) i całuje mówiąc ''ja kocham kotki'' :)

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt sie 20, 2021 20:35 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Kocica po sterylizacji.Kotki szukaj

Bardzo dziękujemy za karmę dla maluszków od cioci alata :1luvu: :201461

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon sie 23, 2021 13:19 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Kocica po sterylizacji.Kotki szukaj

Mam problem i nie wiem co mam robić (w sumie wiem, ale ja jestem gorszy sort tutaj).
Kotki zaczęły rujkować, a mnie nie stać nie tylko na te zabiegi....a koszty zabiegów tej piątki to nie 100 czy 200zł. :(
Wierzcie mi, jest mi cholernie przykro gdy ludzie się do mnie zgłaszają z prośbą o sterylizacje rodzących kotek, a ja muszę odmawiać, tak jak to było z ostatnimi kocicami z miejscowości bez programu sterylizacji i nawet tutaj na forum miau te biedne, bezdomne i rodzące kocice nie mogły liczyć na pomoc (nie tylko tutaj, ale i fundacja kocia nie pomogła).
Ja naprawdę nie żyje z forum(mam rentę 1200 i nie potrzebuję pomocy)...a teraz mam w domu masę zwierząt i bezdomne, ale te zwierzęta same nie poproszą o pomoc, więc ja w ich imieniu proszę o pomoc dla nich.

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto sie 24, 2021 6:33 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Kocica po sterylizacji. PROBLEM-RUJ

Posłałam grosik.

Piękne koteczki :1luvu:
Oby szybko znalazły domki, takie swoje własne :ok:

makrzy

 
Posty: 968
Od: Sob sie 04, 2018 14:23
Lokalizacja: śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Szeska i 252 gości