5 maluszków 2,5mieś.Wszystkie w DS. Zwrot z adopcji po 1,5 r

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 27, 2021 9:23 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Pilnie pomoc na szczepienia malców.

O matko, dobrze że już po sterylce :|

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10240
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie cze 27, 2021 18:23 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Pilnie pomoc na szczepienia malców.

aga66 pisze:Dobrze, że już nie będzie rodzić. Będziesz jej Aniu domku szukać?

Niestety wraca na miejsce bytowania Agniszka. :(
Tam jest w miarę bezpiecznie, a kotka dzikawa.

Koki-99 pisze:O matko, dobrze że już po sterylce :|

Też się cieszę, bo mi to spokoju nie dawało. :ok:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zarobaczona strasznie była, bo robale w kupsku wielkie wychodzą.
Wetka powiedziała, że miała też bardzo dużo pcheł i dlatego została jedną noc w lecznicy.
Kotki-jej dzieci nie poznały jej ani ona jej, bo prychają na siebie, a to dopiero 2 tygodnie od ich rozłąki.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie cze 27, 2021 19:33 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Pilnie pomoc na szczepienia malców.

Najważniejsze, że już będzie miała święty spokój, nawet jeśli wróci na wolność :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10240
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie cze 27, 2021 21:25 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Pilnie pomoc na szczepienia malców.

Koki-99 pisze:Najważniejsze, że już będzie miała święty spokój, nawet jeśli wróci na wolność :ok:

Zgadza się, kotka będzie miała tam opiekę, schronienie i jedzenie co pokazywałam na zdjęciach w pierwszym poście.

Obrazek Obrazek

A maluszki już takie śliczne szkrabiki są :D
Obrazek Obrazek

Głodomory straszne :strach:
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob lip 03, 2021 15:48 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Pilnie pomoc na szczepienia malców.

Zapraszamy na bazarek na dogo https://www.dogomania.com/forum/topic/3 ... apraszamy/ i równocześnie na miau viewtopic.php?f=20&t=211936

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10240
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie lip 04, 2021 11:32 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Pilnie pomoc na szczepienia malców.

Koki-99 pisze:Zapraszamy na bazarek na dogo https://www.dogomania.com/forum/topic/3 ... apraszamy/ i równocześnie na miau viewtopic.php?f=20&t=211936

Bardzo dziękujemy Koki-99 :D
Obrazek

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie lip 04, 2021 19:56 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Pilnie pomoc na szczepienia malców.

Maluchy zajęte wyłącznie michą, ale kotka patrzy podejrzliwie czy znów jej coś nie grozi :wink: Kiedy ją wypuszczasz?

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10240
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon lip 05, 2021 11:23 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Pilnie pomoc na szczepienia malców.

Koki-99 pisze:Maluchy zajęte wyłącznie michą, ale kotka patrzy podejrzliwie czy znów jej coś nie grozi :wink: Kiedy ją wypuszczasz?

Kotka już wypuszczona na swoje miejsce bytowania, ma zapewniony ''wikt i opierunek''. :wink:

Obrazek Obrazek

Jeden mały białorudy w piątek wieczorem nie chciał jeść, sobota rano też nic nie chciał, ja stres, bo nie mam auta i nie mam nawet jak dojechać do miasta. Koło południa ruszył z jedzeniem i ulga, że nie muszę szukać transportu.
Wczoraj wieczorem powtórka, czyli znowu nie chce jeść, rano też nic i do tego wymioty, apatyczność, znowu stras, bo nie wiem co się dzieje i od czego. Podejrzewałam zmianę karmy na tą które jedzą dorosłe, bo mokra już od cioci maczkowa już się wyczerpała i na cito musiałam zamówić kolejną z bitiby za 131,20 zł.
Karma przyszła w ekspresowym tempie (sobota zamówienie i dzisiaj już jest) dałam od razu maluszkom jedną puszeczkę i wszystkie poszły jeść, choć małego dostawiłam. Nawet nie wyobrażacie jaka ulga... :201494
Dzwoniłam do weta i mam mu dawać BioProtect i poobserwować.

Obrazek Obrazek

Już urzęduje po mieszkaniu :)
Obrazek

tutaj na dole przy drapaku
Obrazek

A tak mi załatwiły laptopa zwalając go na podłogę, wyłamując zawias, nie wiem co mam zrobić. :cry:
Iskry się sypią jak wyciągam wtyczkę. :(
Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon lip 05, 2021 11:33 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Pilnie pomoc na szczepienia malców.

:strach: nie możesz narzekać na nudę :(
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Pon lip 05, 2021 12:41 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Pilnie pomoc na szczepienia malców.

O kurczę :evil: Może by tak napisać na Koci-łapci, że poszukiwana gdzieś blisko osoba, która by sprawdziła lub naprawiła tanio ten laptop. Może na forum są tacy co się znają. o facetów mi głównie chodzi, a tam kilku zagląda. Chyba bym pozabijała swoje jakby mnie tak urządziły, wrr.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10240
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro lip 07, 2021 10:32 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Pilnie pomoc na szczepienia malców.

LimLim pisze: :strach: nie możesz narzekać na nudę :(

Raczej nie. :wink:

Koki-99 pisze:O kurczę :evil: Może by tak napisać na Koci-łapci, że poszukiwana gdzieś blisko osoba, która by sprawdziła lub naprawiła tanio ten laptop. Może na forum są tacy co się znają. o facetów mi głównie chodzi, a tam kilku zagląda. Chyba bym pozabijała swoje jakby mnie tak urządziły, wrr.


Nie opłaca się naprawiać, bo już stary....ale jeszcze ostatnimi siłami dychwi. Najgorzej, że mam przesrane w domu, bo ileż można.... :(

Rzeczywiście na nudę nie mogę narzekać, bo maluchy mają jakieś jednodniówki i dzisiaj już 3-ci chory ten białobury.
Ten ostatni który dotarł do mnie ma brzydkie czyli rzadkie kupy. Należałoby sprawdzić w labie co się tam dzieje a ja nie mam nawet na karmę która za moment zniknie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mają pełno ogłoszeń i cisza.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lip 07, 2021 12:37 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Pilnie pomoc na szczepienia malców.

No popatrz, a wyglądaja na takie milusie aniołki :1luvu:
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4808
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Czw lip 08, 2021 15:53 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Pilnie pomoc na szczepienia malców.

Bardzo dziękuję Paulinie Magdalenie G za 100 serduszek dla kociaków.Obrazek

Myszorek pisze:No popatrz, a wyglądaja na takie milusie aniołki :1luvu:

Pozory mylą. :wink:

Malutka jest chora. :(
Nie chce jeść, wymiotuje, jest apatyczna.
Na cito musiałam jechać do lecznicy gdzie dostała kilka zastrzyków i miała zrobione usg.
Nic złego w brzuszku nie widać aby się działo, jedynie kotka ma 2 przewody żółciowe(chyba nic nie pokręciłam).

Obrazek Obrazek

rachunki
Obrazek Obrazek Obrazek

Jutro na 11;40 mam znowu jechać na zastrzyki i bardzo proszę o pomoc dla malutkiej. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw lip 08, 2021 17:18 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Malutka chora, proszę o pomoc.

Biedna malutka. To chyba coś poważnego? Kurcze zawsze coś :(

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt lip 09, 2021 15:48 Re: 5 maluszków 2,5mieś. Malutka chora, proszę o pomoc.

Jak dzisiaj?

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10240
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 285 gości