FIP Neurologiczny - proszę o pomoc!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 09, 2021 8:26 FIP Neurologiczny - proszę o pomoc!

Dzień dobry, jestem właścicielką dwóch kotów, Vivi i Yuuki, obydwa kociaki odratowane z ulicy, dogadują się świetnie, zanim nas FIP dopadł, zawsze razem rozrabiały.
Obrazek
Teraz niestety ich przyjaźń polega na zajmowaniu się Yuuki (mały biało-czarny), FIP neurologiczny na samym początku zupełnie go rozłożył, był jak sparaliżowany, od tego czasu Vivi zajmuje się myciem brata, bo sam wciąż nie jest w stanie
Obrazek
Diagnoza FIP jak zazwyczaj bo nie ma testu potwierdzającego FIP, toczyła się przez około 2 tygodnie podczas, których Yuuki walczył o życie, w końcu spotkaliśmy się z kocim neurologiem, zrobiliśmy rezonans magnetyczny mózgu co potwierdziło najgorsze przypuszczenia FIP. Nie chcieliśmy się poddać, więc szukałam po całym internecie lekarstwa i znalazłam GS, zaczęliśmy zastrzyki dzień po oficjalnej diagnozie, już jesteśmy na 25/84 dniu zastrzyków.
Yuuki czuje się coraz lepiej, zaczyna powoli chodzić, choć głównie tylko do miski z jedzeniem, je i pije bardzo dobrze, już przybrał na wadzę i nie ma niedowagi (zaczynał leczenie z 1,7 kg w 8 miesiącu życia), już się nie ślini i nie zgrzyta zębami co wcześniej robił ciągle, z bólu, jak podejrzewa weterynarz.
https://www.youtube.com/watch?v=9DN-oenrdOs
Niestety to również oznacza, że coraz więcej ml musimy podawać w zastrzykach, ml rosną z każdym dniem poddając 12mg/kg bo FIP neurologiczny, to nie jest mało i jedna fiolka na tylko 3 dni z kawałkiem , a kosztuje 78 euro, dlatego zaczęliśmy się martwić o pokrycie kosztów całego leczenia.. Wydaliśmy tysiące na badania, wizyty, rezonans, fiolki, jako dwójka młodych ludzi prawie rok po studiach fortuny niestety nie mamy.
Dlatego stworzyłam tą zbiórkę z prośbą o pomoc, byłabym naprawdę wdzięczna za każdą złotówkę, każde udostępnienie.
https://pomagam.pl/yuukifip
Dziękuję bardzo wszystkim, którzy poświęcili kilka minut by przeczytać ten post, życzę miłego dnia :)

NitkaQ

 
Posty: 2
Od: Śro cze 09, 2021 7:42

Post » Sob cze 12, 2021 7:25 Re: FIP Neurologiczny - proszę o pomoc!

Śliczne kociaki. Jestem z Wami.

bea3

 
Posty: 4143
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ankacom, magnolia.bb, skaz i 193 gości