Siku i qpa w łóżku dorosły kot - co to oznacza?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 05, 2021 20:06 Siku i qpa w łóżku dorosły kot - co to oznacza?

Dziś moja kotka 4-letnia zrobiła obie potrzeby do łóżka. Nigdy wcześniej tego nie robiła i jestem zaniepokojona.
Pościel została dziś rano zmieniona ale nie było ja niej żadnego chemicznego zapachu bo wyjęłam z szafy nowy komplet, wiec zapach raczej miała neutralny. Może ktoś wie, jak tłumaczyć takie zachowanie kotki. Żwirek w toalecie ma świeży, regularnie dosypywany. Badania ma robione regularnie raz w roku (ostatnio w lutym), wszystko w normie.
Obrazek
_Gusia_ dawniej "catsnkit"
www.koty.edu.pl

_Gusia_

 
Posty: 1160
Od: Nie gru 22, 2002 18:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 05, 2021 20:20 Re: Siku i qpa w łóżku dorosły kot - co to oznacza?

Czasem na świeżej pościeli kotom się to zdarza, jeśli się nie powtórzy, nie ma się czym przejmować.
A kotka wysterylizowana?
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14681
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Sob cze 05, 2021 20:58 Re: Siku i qpa w łóżku dorosły kot - co to oznacza?

mziel52 pisze:Czasem na świeżej pościeli kotom się to zdarza, jeśli się nie powtórzy, nie ma się czym przejmować.
A kotka wysterylizowana?

Tak, kotka oczywiście wysterylizowana już dawno, jako kociak. Ja właśnie pomyślałam, ze to może stres bo poza zmiana pościeli były tez dziś generalne porządki i przyszła pani, która mi pomagała przy tym. Kotka jej nie zna. Przez ostatni rok z powodu pandemii praktycznie nikt obcy się u nas w domu nie pojawiał. Jak ta pani była, kotka była usposobiona raczej przyjaźnie. Dała się nawet pogłaskać, choć zazwyczaj jest bardzo płochliwa.
Obrazek
_Gusia_ dawniej "catsnkit"
www.koty.edu.pl

_Gusia_

 
Posty: 1160
Od: Nie gru 22, 2002 18:12
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kuba93l i 257 gości