Niedorośnięte futerko

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt cze 04, 2021 14:08 Niedorośnięte futerko

Hej.
W styczniu moje kocięta miały sterylkę, jednej futerko zarosło bardzo szybko, a u drugiej nadal widać ten kwadrat po goleniu. Zarosło jej podszerstkiem, ale nie futerkiem z wierzchu. Niedawno pojawiły się nieznaczne białe włoski, ale zastanawiam się czy są jakieś środki dla zwierząt, które mogą przyspieszyć wzrost? Kocham ją ze wszystkimi wadami, ale może jednak znajdzie się coś co pomoże jej z powrotem zarosnąć? :D

Szarlott

 
Posty: 18
Od: Pt paź 23, 2020 7:50

Post » Pt cze 04, 2021 22:28 Re: Niedorośnięte futerko

ruda z avataru po usg pęcherza dwa lata temu zarastała prawie rok, teraz ma wygoloną szyjkę po usg tarczycy - po dwóch miesiacach nie ma śladu odrostu, natomiast boczki po echu serca, wykonywanym w tym samym dniu, są już prawie niewidoczne. Ludziom też włosy rosną w różnym tempie.

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15059
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob cze 05, 2021 7:16 Re: Niedorośnięte futerko

Nie wiem, od czego to zależy, ale moja była tymczaska Daszka nie zarosła prawie po goleniu przed sterylką. Jest to dość widoczne, bo to czarna kotka. Na brzuszku ma podszerstek, ale futerko nędzne.

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob cze 05, 2021 15:29 Re: Niedorośnięte futerko

Okay, to przynajmniej wiem, że to normalne u kotków. Martwiłam się trochę, bo obie są tak samo karmione i pielęgnowane, a taka różnica w odrastaniu. Dziękuję za podpowiedź :)

Szarlott

 
Posty: 18
Od: Pt paź 23, 2020 7:50




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 259 gości