Behawiorysta - Łódź - nieaktualne, dziękuję :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 25, 2021 20:13 Behawiorysta - Łódź - nieaktualne, dziękuję :)

Zwracam się z wielką prośbą o doradzenie jakiegoś dobrego, sprawdzonego, zaufanego behawiorysty dla kotów z Łodzi :)
Idealnie gdyby miał/miała wiedzę weterynaryjną przy okazji.
Wyadoptowana przeze mnie kilka miesięcy temu Zuzia ma problem. Czuje się bardzo dobrze, bardzo fajnie poukładała sobie kontakty z pozostałą dwójką kotów, wygląda jak pączek w maśle, ma cudowny dom z którym cały czas jestem w codziennym kontakcie z jego inicjatywy :)
Uważam że jest bardzo szczęśliwa.
Niestety - Zuzia się depiluje a w ostatnim czasie zakres wystrzyżonego - bo to nawet nie jest wylizane, futerka się poszerza, na początku trzymał się zakresu zmienionego chorobowo wtedy gdy ją ratowałam.
Zdrowotnie jest wszystko idealnie, miała nawet badanie cytologiczne skóry. Wszystko jest ok.
Możliwe że to jakieś powikłanie po tym co się działo ze skórą, może czuje tam jakieś mrowienie np. a futerko dodatkowo jest słabsze. Może po latach życia w stresie i wiecznej niepewności odreagowuje to teraz gdy poczuła się tak bezpiecznie i szczęśliwa.
Ale to jakoś dziwnie wygląda.
I dlatego opiekunka Zuzi chciałaby - bardzo rozsądnie - by przed dalszym doszukiwaniem się problemów zdrowotnych rzucił na nią okiem doświadczony behawiorysta. Obiecałam się podpytać :)
My z Zuzią mamy wspólną historię, może przy mnie nie zachowywać sie naturalnie - dlatego myślę że nie znany jej behawiorysta może więcej zauważyć i lepiej ocenić całokształt. Zresztą nie chcę jej swoim widokiem dokładać emocji.

Dlatego byłabym wdzięczna za doradzenie kogoś godnego polecenia i sprawdzonego kto jest na miejscu i mógłby towarzystwo poobserwować :)
Ostatnio edytowano Śro maja 26, 2021 12:32 przez Blue, łącznie edytowano 1 raz

Blue

 
Posty: 23482
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Wto maja 25, 2021 20:34 Re: Behawiorysta - Łódź

Blue pisze:Zwracam się z wielką prośbą o doradzenie jakiegoś dobrego, sprawdzonego, zaufanego behawiorysty dla kotów z Łodzi :)
Idealnie gdyby miał/miała wiedzę weterynaryjną przy okazji.
Wyadoptowana przeze mnie kilka miesięcy temu Zuzia ma problem. Czuje się bardzo dobrze, bardzo fajnie poukładała sobie kontakty z pozostałą dwójką kotów, wygląda jak pączek w maśle, ma cudowny dom z którym cały czas jestem w codziennym kontakcie z jego inicjatywy :)
Uważam że jest bardzo szczęśliwa.
Niestety - Zuzia się depiluje a w ostatnim czasie zakres wystrzyżonego - bo to nawet nie jest wylizane, futerka się poszerza, na początku trzymał się zakresu zmienionego chorobowo wtedy gdy ją ratowałam.
Zdrowotnie jest wszystko idealnie, miała nawet badanie cytologiczne skóry. Wszystko jest ok.
Możliwe że to jakieś powikłanie po tym co się działo ze skórą, może czuje tam jakieś mrowienie np. a futerko dodatkowo jest słabsze. Może po latach życia w stresie i wiecznej niepewności odreagowuje to teraz gdy poczuła się tak bezpiecznie i szczęśliwa.
Ale to jakoś dziwnie wygląda.
I dlatego opiekunka Zuzi chciałaby - bardzo rozsądnie - by przed dalszym doszukiwaniem się problemów zdrowotnych rzucił na nią okiem doświadczony behawiorysta. Obiecałam się podpytać :)
My z Zuzią mamy wspólną historię, może przy mnie nie zachowywać sie naturalnie - dlatego myślę że nie znany jej behawiorysta może więcej zauważyć i lepiej ocenić całokształt. Zresztą nie chcę jej swoim widokiem dokładać emocji.

Dlatego byłabym wdzięczna za doradzenie kogoś godnego polecenia i sprawdzonego kto jest na miejscu i mógłby towarzystwo poobserwować :)

Zapytam siostrzenice, pracuje jako weterynarz w Aleksandrowie Łódzkim w Lecznicy Braci Mniejszych może kogoś poleci.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 25, 2021 20:36 Re: Behawiorysta - Łódź

Gosiagosia pisze:Zapytam siostrzenice, pracuje jako weterynarz w Aleksandrowie Łódzkim w Lecznicy Braci Mniejszych może kogoś poleci.


Byłabym bardzo wdzięczna :)

Blue

 
Posty: 23482
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Wto maja 25, 2021 20:37 Re: Behawiorysta - Łódź

Poleca
Znam :) piesnamiare.szkola.pl bardzo bardzo polecana.
Lub Aleksandra Marciniak także polecam.
Postaram się o kontakt.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 25, 2021 20:39 Re: Behawiorysta - Łódź

Gosiagosia pisze:Poleca
Znam :) piesnamiare.szkola.pl bardzo bardzo polecana.
Lub Aleksandra Marciniak także polecam.
Postaram się o kontakt.

Podobno bardziej specjalizują się w psach ale już myśli kto dla kota.
Rozmawiałam i popyta w pracy o kociego behawioryste.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 26, 2021 4:41 Re: Behawiorysta - Łódź

Ja wprawdzie z Łodzi, ale behawiorysty nie znam. Spróbuję popytać.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60131
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro maja 26, 2021 12:32 Re: Behawiorysta - Łódź

Dziękuję za namiary które dostałam tu i na pw :)
Przekaże info domkowi Zuzi, już mamy grunt i będziemy działać :)
Ostatnio edytowano Śro maja 26, 2021 16:08 przez Blue, łącznie edytowano 1 raz

Blue

 
Posty: 23482
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Śro maja 26, 2021 12:57 Re: Behawiorysta - Łódź

Blue pisze:Dostałam za namiary które dostałam tu i na pw :)
Przekaże info domkowi Zuzi, już mamy grunt i będziemy działać :)

Ok dziękuję za wiadomość, przekażę siostrzenicy żeby już nie szukała.
Mocno trzymam kciuki za zdrowie Zuzi. :ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 26, 2021 14:40 Re: Behawiorysta - Łódź

Blue pisze:Dostałam za namiary które dostałam tu i na pw :)
Przekaże info domkowi Zuzi, już mamy grunt i będziemy działać :)

Jakby coś nie wypaliło, to napisz do mnie. Iwona, którą chciałam Ci podesłać zajrzała do wątku i stwierdziła, że na chwilę obecną temat ogarnięty, to się nie pcha ;)
Obrazek

andorka

 
Posty: 13110
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Śro maja 26, 2021 16:07 Re: Behawiorysta - Łódź

andorka pisze:Jakby coś nie wypaliło, to napisz do mnie. Iwona, którą chciałam Ci podesłać zajrzała do wątku i stwierdziła, że na chwilę obecną temat ogarnięty, to się nie pcha ;)


Ależ ja na kontakt z nią właśnie liczyłam w pierwszej kolejności :strach:
Napisałam że nieaktualne bo kilka propozycji już padło, nie chciałam robić kłopotów i by ktoś się dowiadywał o kolejnych :)

Blue

 
Posty: 23482
Od: Pt lut 08, 2002 19:26




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 119 gości