TESKNIE ZA KOTEM

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 14, 2021 17:59 TESKNIE ZA KOTEM

tesknie za moim kotem RICGARD nazywal sie richard i byl mily grzeczny uczciwy i tak dalej cz y to dobrze?mam teraz dwa koty alenone to zlo wcielone!richard byl grzeczny i nie biegal jak a tamte to sa wscikniete jakies
riczars napewno jest w niebie dla kotow ja to tak mowie sobie i patrzy na mnie on kiedys tak patrzal i wzial poszedl umarl a le teraz patrzy i mowi sobie miau miau miau miay miau miay. na pewno to czyta teraz i mysli o mnie i miarczy Grazyna
jak przestac tesnkic za kotem ?/

Grazyna_1964

 
Posty: 8
Od: Nie gru 06, 2020 0:00

Post » Pt maja 14, 2021 18:25 Re: TESKNIE ZA KOTEM

Czy wykastrowałaś oba koty, jak radziliśmy Ci w tym wątku?: viewtopic.php?f=1&t=206457&p=12425032

Trudno cokolwiek radzić osobie, która pisze zdania wyrwane z jakiegoś ciągu, nie odpowiada na pytania i obwinia swoje koty o złe intencje, chociaż one po prostu są kotami. Richard nic nie zrzucał, a zły i niedobry Pimpek zrzuca. A skoro zrzuca, to jest złem wcielonym. Taki tok rozumowania wynika z Twoich postów, a przecież takie założenia są absurdalne.

Skąd jesteś?
Jeśli chcesz jakichkolwiek porad, napisz chociaż tyle. Bo zaczynam się zastanawiać, czy aby na pewno nie mam do czynienia z kimś młodym, kto co pół roku w przerwie od szkoły wpada na forum coś napisać i cieszyć się tym, że inni się wysilają na odpowiedź.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10676
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt maja 14, 2021 19:32 Re: TESKNIE ZA KOTEM

Coś mi sie wydaje, ze tak własnie jest, ktos cierpi na nadmiar wolnego czasu i piszę sobie na forum, to co przyjedzie mu do głowy. no jest jeszcze inna opcja....
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4810
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Sob maja 15, 2021 23:53 Re: TESKNIE ZA KOTEM

Myszorek pisze:Coś mi sie wydaje, ze tak własnie jest, ktos cierpi na nadmiar wolnego czasu i piszę sobie na forum, to co przyjedzie mu do głowy. no jest jeszcze inna opcja....


Nie sądzę. To nie jest styl młodej osoby (spójrzcie na nick). Raczej rzeczywiście jest to osoba starsza, samotna, nieobeznana z komputerem. Nikt młody nie podrobi takiej nieporadności internetowej.
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7777
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510, Meteorolog1, włóczka i 290 gości