Welur zwany Misiem - filmik i zdjęcia :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 13, 2021 13:30 Re: Misio wymknął się śmierci, potrzebny DT, nawet płatny, P

Nie patrzyłam wcześniej na komentarze, dopiero usiadłam przy komputerze.
O rany, nie spodziewałam się, że nadanie imienia to podpisanie aktu własności...
Bardzo dziękuję wszystkim za obronę! :1luvu:
I za udostępnianie! :1luvu:

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to Welurek trafi pod skrzydła fundacji w Tarczynie. Jestem umówiona, oby tylko nic się nie sknociło.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw maja 13, 2021 17:00 Re: Misio wymknął się śmierci, potrzebny DT, nawet płatny, P

Też odpowiedziałam i udostępniłam. Oby się znalazł domek! :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59699
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 13, 2021 17:31 Re: Misio wymknął się śmierci, potrzebny DT, nawet płatny, P

Trzymam kciuki żeby udało się zrealizować plan z fundacją!
Kiedy będzie coś wiadomo??

Blue

 
Posty: 23414
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Czw maja 13, 2021 21:20 Re: Misio dostał szansę na nowe życie! Dziękuję wszystkim! <

Welurek pojechał do Tarczyna - do Fundacji Zwierzokracji :) Został na noc w przychodni weterynaryjnej w szpitaliku, jutro pojedzie już do siedziby Fundacji.
Buczał sporo, ale nikogo do tej pory nie walnął pazurami ani nie ugryzł.
Pani technik, która go przepakowała do klatki w przychodni, powiedziała, że jak go trochę pomiziała, to się uspokoił.
Pani z Fundacji powiedziała, że jak będę mieć pytania, to mam dzwonić, wszystko mi opowie.

Bardzo wszystkim dziękuję! :1luvu: Za udostępnianie, za oferty pomocy, za wszystko :1luvu:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt maja 14, 2021 5:28 Re: Misio dostał szansę na nowe życie! Dziękuję wszystkim! ♥

Cudownie!!!
Niech chłopak wraca do zdrowia i zrasta się w try miga :)
Bardzo sie cieszę że głowka sama się pozbierała i że ma miejsce w którym będzie mógł spokojnie zdrowieć. Naprawdę, ma chłopak masę szczęścia :)
Które by nie miało szansy rozwinąć skrzydeł gdyby nie Ty :1luvu:
Byłaś we właściwym miejscu we właściwym czasie i zrobiłaś właściwe rzeczy.
Bardzo, bardzo się cieszę że kolejny Misio uratowany :)
Ja nie wiem co ja mam do tego imienia :)
Nie wiem czy on Misio czy Welurek ale dla mnie Misio :)

Blue

 
Posty: 23414
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Pt maja 14, 2021 6:37 Re: Misio dostał szansę na nowe życie! Dziękuję wszystkim! ♥

Dziękuję za ciepłe słowa :)

Ma na imię Welur, ale pieszczotliwie Misio :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt maja 14, 2021 11:55 Re: Misio dostał szansę na nowe życie! Dziękuję wszystkim! ♥

Wspaniałe nowiny, bardzo się cieszę!!! :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59699
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 14, 2021 14:07 Re: Misio dostał szansę na nowe życie! Dziękuję wszystkim! ♥

:)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt maja 14, 2021 14:57 Re: Misio dostał szansę na nowe życie! Dziękuję wszystkim! ♥

Świetnie, że kocurek pojechał do fundacji, mam nadzieję, ze wszystko będzie ok i fundacja jak juz kotek wyzdrowieje znajdzie mu wspaniały domek, za to trzymam kciuki
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Wto maja 18, 2021 15:27 Re: Misio dostał szansę na nowe życie! Dziękuję wszystkim! ♥

Dzwoniłam do Fundacji. Czekam jeszcze na kontakt od lekarza z przychodni, ma oddzwonić, jak będzie miał chwilę. Chcę potwierdzić, że dobrze zrozumiałam panią ze Zwierzokracji, a ona lekarza...
Welurek ma nie tylko złamaną miednicę, ale nogę również i jeszcze uszkodzenie kręgosłupa gdzieś w kości krzyżowej. Robili u siebie RTG. Cały czas jest na przeciwbólowych. W piątek mają być wyniki PCR na FIV. Jeśli wynik będzie ujemny, poddadzą kocurka zabiegowi i go poskładają. Mimo to nie jest wykluczone, że zostanie suwaczkiem :(
Mam czekać z zamówieniem karmy do piątku. Welurek obecnie je karmę typu gastro.

Myślałam, że udźwignę, ale chyba jednak nie dam rady... Jeśli będę zamawiać karmę gastro, to przy innych wydatkach (np. dziś jadę z Marcepanką do wet i możliwe, że będzie zrobiony posiew z osadu na pyszczku) niestety mi nie starczy :( Gdyby ktoś chciał się dorzucić do zamówienia, byłoby mi bardzo miło... :oops:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto maja 18, 2021 15:52 Re: Misio dostał szansę na nowe życie! Dziękuję wszystkim! ♥

Ojj, niefajne wieści :((( Szkoda Welurka, jeśli potwierdzi sie ten najgorszy komplet.

A z dorzuceniem, jak deklarowałam wcześniej. Daj nr konta plis, kiedyś coś od Ciebie kupowałam, ale raczej nie zachowało się.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto maja 18, 2021 16:13 Re: Misio dostał szansę na nowe życie! Dziękuję wszystkim! ♥

Bardzo dziękuję, już wysyłam :201494
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto maja 18, 2021 22:18 Re: Misio dostał szansę na nowe życie! Dziękuję wszystkim! ♥

Ale się porobiło :(
Faktycznie, miał ogrom szczęścia że wyrwałaś go śmierci, ale teraz sporo walki przed nim - teraz najważniejsze żeby wynik testu wyszedł negatywny.
Skoro wysłali PCR na FIV to pewnie paskowy wyszedł podejrzany lub dodatni? :(
Oby było jak z Zuzią i PCR sprawił wiele radości!

Rozmawiałaś już z lekarzem?
Jak on to faktycznie widzi? Pozytywny wynik zdyskwalifikuje Misia z operacji? :(
Tam pewnie jest dużo do składania, łapa, miednica, kręgosłup, będzie sporo ran i długa rekonwalescencja - ale się namieszało w kocim życiu :(
Nie wiesz, on ma czucie w tylnych łapkach?
Jak on się w ogóle czuje?
Oby ten test wyszedł negatywny i można było poskładać to biedne kocie ciałko bez problemów.

Biedny kocio :(
Jedna chwila i tyle nieszczęścia.

Też poproszę o numer konta.

Blue

 
Posty: 23414
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Wto maja 18, 2021 22:50 Re: Misio dostał szansę na nowe życie! Dziękuję wszystkim! ♥

Lekarz do mnie nie zadzwonił, więc będę się upominać jutro albo pojutrze.
Pani z fundacji powiedziała, że Welurek leży, nie próbuje się ruszać. Ostrzegawczo paca łapą, jak ktoś podchodzi, ale potem chętnie przyjmuje pieszczoty.
Jak opuszczał weta u mnie, to miał czucie w obu łapach (ale jeśli nie umieli zobaczyć na zdjęciu złamania łapy, to i czucie budzi moje wątpliwości...)
Na teście paskowym była taka jakby łuna, czyli wynik niepewny. Stąd PCR.

Bardzo dziękuję :201494
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto maja 18, 2021 23:03 Re: Misio dostał szansę na nowe życie! Dziękuję wszystkim! ♥

trzymam za misiaczka :ok: :ok: :ok: :ok:

Konto to samo, co za lizynę ?

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15023
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 98 gości