Kotka chora na FIP- pomocy!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 06, 2021 20:18 Kotka chora na FIP- pomocy!

Kochani!

Kochani!
Mam ogromną nadzieję, że są tu ludzie o dobrym serduszku ❤️ Od zawsze pomagam zwierzakom, ale teraz sama potrzebuję pomocy.
Moja ukochana kotka Żanetka, z którą żyje już 6 lat zachorowała na śmiertelną chorobę FIP. Malutka jest dzielna, ma objawy neurologiczne, zapalenie mózgu, ale w jej oczkach widać chęć do życia. Z każdym dniem jest coraz lepiej.
Za to ja po mału tracę nadzieje, te wszystkie wizyty, badania i przede wszystkim najnowszy lek sprowadzany z zagranicy (GS-441524) kosztują krocie. Odmawiamy sobie z siostrą wszystkich przyjemności, żeby tylko było na zastrzyki dla Żanetki, jeden taki zastrzyk to około 250 zł, a potrzeba takich 84.
Edit: Niestety po zastrzykach pojawiają się ogromne, bolące, ropne odczyny. I będziemy musiały przejść na tabletki, które są jeszcze droższe, ich koszt to około 270 zł dziennie.
Proszę o pomoc, każda kwota, nawet 1 zł to dla nas krok do przodu.. Płatność BLIKiem to tylko kilka sekund, a dla nas znaczy tak dużo.
Już tak niewiele brakuje już do końca zrzutki...
Link do zbiórki:https://pomagam.pl/6n3t7e
Nie wyobrażam sobie życia bez tych małych kocich oczek wpatrzonych we mnie codziennie rano.
Dobro wraca. ❤️

pryb24

 
Posty: 2
Od: Czw maja 06, 2021 20:15



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue, włóczka, Wojtek i 203 gości