Zbiórka na klatkę kennelową - PROSIMY O POMOC!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob kwi 10, 2021 12:24 Zbiórka na klatkę kennelową - PROSIMY O POMOC!!!

Przyjmujemy obecnie bardzo dużo kotów. Dziennie w okresie letnim otrzymujemy nawet kilka zgłoszeń. Są to koty po wypadkach, porzucone w lesie kocie rodziny, koty znalezione na śmietnikach i takie które błąkają się, poszukując pomocy.
Jedynym ograniczeniem jest brak klatek bytowych, gdzie nowe koty mogą trafić tuż po objęciu ich opieką. Jak wiadomo, nie mogą one od razu biegać z innymi - po pierwsze z powodów zdrowotnych, a po drugie: dla ich własnego komfortu psychicznego.
Koty przyjęte w ramach przeróżnych interwencji, potrzebują bezpiecznego schronienia, gdzie będą mogły odpocząć i powolutku zapoznać się z nową sytuacją.
Po ilości chorych kotów, jakie widzimy na co dzień, łatwo dojść do wniosku, że to KASTRACJA jest najlepszym i najskuteczniejszym środkiem, który pozwala ograniczyć cierpienie. Setki, tysiące kotów uratowanych od powolnej śmierci w męczarniach.
My wiemy, że rozmnażanie już się zaczęło, kocury już biegają za kotkami - dlatego spieszymy się! Im więcej kotów uda nam się wykastrować teraz, tym mniej kociąt będzie trzeba leczyć i ratować za kilka miesięcy!
Wszystkie koty które złapiemy muszą być przetrzymane w klatce, dlatego bardzo prosimy o pomoc w jej zakupie i jeśli ktoś może to pomoc w udostępnianiu :201494

https://zrzutka.pl/nccp24

Olaa881

 
Posty: 57
Od: Pt gru 04, 2020 11:32Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Taischa i 150 gości