Warszawa | Klatka-łapka do oddania // już zarezerwowana

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 26, 2021 14:37 Warszawa | Klatka-łapka do oddania // już zarezerwowana

Cześć,

Przychodzę z trochę dziwną, być może, prośbą, bo głównie chodzi o czas :(
Mam do sterylizacji w sumie trzy koty wolno żyjące (reszta już po), dość trudne przypadki, bo na 2 czaiłam się już w ubiegłym roku, trzeci pojawił się późną jesienią, nie wiem skąd. Najpilniejsza jest kotka, bo ewidentnie jest w ciąży :( Próbuję ją podejść już drugi tydzień i nic z tego - miejsce jest trochę ukryte, więc zostawiłam tam i transporter, i klatkę- łapkę, codziennie zostawiam trochę karmy tylko w transporterze, żeby koty musiały tam wchodzić i się przyzwyczaiły - ogólnie karma znika, ale póki co nie udało mi się żadnego „przydybać”, pewnie też dlatego, że chodzę tam w ciągu dnia, ale nie mam poza tym kiedy, praca na dwa etaty, a w weekendy szkoła...

O co więc chciałam zapytać: czy jest tutaj może ktoś z Warszawy (to okolice ul. Łopuszańskiej), kto miałby czas pomóc, tzn. złapać je, a przynajmniej tę najpilniejszą kotkę? To pewnie po prostu kwestia poczekania tam wystarczająco długo, bo kiedyś przyjść muszą... Chętnie bym się za to jakoś odwdzięczyła, no i całą resztę zrobiłabym sama (odwiezienie na zabieg, opłacenie go, odbiór po), chodzi naprawdę wyłącznie o łapankę, bo zwyczajnie nie mam kiedy tam iść i czekać dłużej niż tę godzinę-półtorej właśnie teraz w tygodniu :(
Ostatnio edytowano Pon mar 29, 2021 15:14 przez naelienn, łącznie edytowano 2 razy

naelienn

 
Posty: 59
Od: Pon wrz 06, 2010 10:07

Post » Pt mar 26, 2021 16:57 Re: Warszawa | Pomoc ze złapaniem kotki na sterylkę

Podniosę, może ktoś będzie w stanie pomóc.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt mar 26, 2021 17:53 Re: Warszawa | Pomoc ze złapaniem kotki na sterylkę

!!!
Napisz jaka to dzielnica. Może dopisz dzielnicę.
Gadałaś z fundacjami czy może ktoś pomóc? Jokot, Koty z Grochowa, Koty spod Mostu...
Choć może być trudno bo większość to wolontariusze. Też pracują, uczą się, mają rodziny i swoje koty do opieki i łapania.
Poza tym jest i inny aspekt. Obca osoba może koty wystraszyć. Trzeba poświęcić wspólny czas by nawykły. No i ...bywają koty prawie nie łapalne. Których zgarnięcie graniczy z cudem. Powodzenia :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon mar 29, 2021 14:53 Re: Warszawa | Pomoc ze złapaniem kotki na sterylkę

Donoszę, że już nieaktualne, bo szczęśliwie po weekendowych nocnych próbach dziś w ciągu dnia udało mi się kocicę złapać (na łapkę, trochę sposobem, bo najpierw zablokowałam wejście, więc tam weszła i się przekonała, że jest ok, a potem z powrotem odblokowałam :)), to ostatnia niesterylizowana kotka w tej okolicy, przynajmniej na tyle, na ile się orientuję, więc wreszcie powinna być spokojna wiosna i lato :D

Tymczasem zmienię temat, żeby nie zakładać nowego wątku, bo mam też inną sprawę. Czy ktoś zmotoryzowany z Warszawy albo okolic nie potrzebuje dużej łapki? Przesadziłam z rozmiarem i kupiłam taką, której nie da się przenosić samemu na większe odległości, a że nie mam samochodu, to chętnie oddam. O taka, ma aż 120 cm długości: https://rolmarket.pl/product-pol-15205- ... na-C7.html
Nie mam jej za bardzo jak wysłać, ale gdyby komuś się przydała i mógł odebrać (na Rakowie), to czeka :)

naelienn

 
Posty: 59
Od: Pon wrz 06, 2010 10:07

Post » Pon mar 29, 2021 14:54 Re: Warszawa | Klatka-łapka do oddania

Chetnie przygarne, rezerwuje juz teraz.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon mar 29, 2021 15:13 Re: Warszawa | Klatka-łapka do oddania

Szybko poszło, dzięki :) W takim razie będę czekać na PW, podam wtedy adres i tak dalej.

naelienn

 
Posty: 59
Od: Pon wrz 06, 2010 10:07

Post » Pon mar 29, 2021 15:19 Re: Warszawa | Klatka-łapka do oddania

naelienn pisze:Szybko poszło, dzięki :) W takim razie będę czekać na PW, podam wtedy adres i tak dalej.

Super!
Napisze, tylko musze sie dogadac co do autka, bo nasze w naprawie
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon mar 29, 2021 15:42 Re: Warszawa | Klatka-łapka do oddania // już zarezerwowana

naelienn pisze:Donoszę, że już nieaktualne, bo szczęśliwie po weekendowych nocnych próbach dziś w ciągu dnia udało mi się kocicę złapać (na łapkę, trochę sposobem, bo najpierw zablokowałam wejście, więc tam weszła i się przekonała, że jest ok, a potem z powrotem odblokowałam :)), to ostatnia niesterylizowana kotka w tej okolicy, przynajmniej na tyle, na ile się orientuję, więc wreszcie powinna być spokojna wiosna i lato

Bardzo się ciesze i gratuluję :ok:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Cosmos, Marionrap, pimpuś..wampirek i 212 gości