Fip Smerfusia bardzo prosi o Waszą pomoc!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 24, 2021 14:40 Fip Smerfusia bardzo prosi o Waszą pomoc!

Witam Wszystkich. Proszę przeczytajcie.
Przychodzę do Was z gorącą prośbą o pilną pomoc w uzbieraniu pieniędzy na fiolki Gs , na leczenie mojej kotki Smerfusi, która właśnie zachorowała nam na fip.Oraz w pomocy w rozglosie zrzutki.
W tamtym roku walczyliśmy dzielnie z fip o życie naszego kocurka- Synusia, którego nie ma teraz już z nami i historie znacie. Bardzo nam wtedy pomogliście,za co jesteśmy wam dozgonnie wdzięczni. Dziękujemy z Całego Serca jeszcze raz. ❤️
Dlatego prosimy Was w tym roku też o pomoc, bez Was nie damy rady sami uzbierać tyle pieniędzy na leczenie. Chcemy zrobić wszystko ,aby uratować życie Smerfusi- jest z nami 7 lat, była mama Synusia i nie wyobrażam sobie że ja też mogę stracić.
Zdajemy sobię sprawe, że leczenie jest kosztowne i teraz też przez epidemie koronawirusa Wszystkim jest ciężko. Ale nasze kociaki też walcza z bezlitosnym koronawirusem.! I błagają nas o pomoc , też chcą walczyć o swoje życie,które też im się jak najdłuższe należy. I niestety same sobie z nim nie poradza. Robią zapłakane maślane oczka i proszą mama pomóż mi.
Na poczatku marca zdiagnozowalismy u niej fip na zwykłej wizycie kontrolnej. Serce mi stanęło , popłakałam się , poprostu nie moglam ustać na nogach. Pomyślałam wtedy dlaczego my- w tak krótkim czasie straciłam już trzy kotki. Jeden ktoś ukradł ,drugi się powiesił na oknie ,a trzeci to był Synuś. Dlaczego kolejny rok i znów tragedia , kolejny kotek chory. To miał być nowy lepszy, szczęśliwy rok.‼️ Weterynarz odrazu nam oznajmil że następna kotka Bambusia- siostra Synusia , też nam będzie mogła prawdopodobnie zachorowac na fip kiedyś. To już dobiło mnie całkowicie , prawie straciłam przytomność.
Proszę pomóżcie nam drugi raz , bez Waszej pomocy nie jesteśmy wstanie uzbierać wszystkich pieniędzy na leki. Niestety spłacamy jeszcze długi po leczeniu Synusia. Przez tą epidemie również narzeczony chwilowo ma małe dochody , a ja zachwile będę rodzić i też mi się zmienia dochody niestety. To miał być szczęśliwy rok , ale nam nie jest pisane chyba szczescie.
Koszt jednej fiolki to ok.500 zł , która przy jej obecnej wadze starcza nam tylko na 4 dni.
Dzisiaj dostanie 19/84 zastrzyku. Reaguje bardzo dobrze na leczenie. Biega , je, płyn w jamie brzusznej znacznie się zmniejszył już. Smerfusi podajemy leki i zastrzyki sami , by trochę zmniejszyć koszta. I jeździmy co chwilę na kontrole. Po świętach będziemy robić jej znów komplet wszystkich badań jak po 4 tygodniach leczenia wyglądają wyniki.

Będziemy wdzięczni nawet za najdrobniejsze wpłaty. Zbieramy na zakup kolejnych fiolek bo Zara nam się skończą. Każda złotówka przybliża nas do kolejnej dawki leku, do kupna fiolki i uratowania jej zycia. Niestety nie możemy przerwać leczenia , bo to grozi śmiercią kotka.

To jest Smerfusia,która bardzo prosi Was o wsparcie i drobne wpłaty. Od każdego grosik do grosika i uda nam się ocalić to małe śliczne bijące serduszko i podarować długie i szczęśliwe życie dalej z nami.

Tutaj link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/6ycngn

Tutaj nr.konta do wpłat,gdyby ktoś miał problemy wpłacić poprzez zrzutkę:

Justyna Ślęzak
PL 98194010765494980400000000

Justysia93

 
Posty: 6
Od: Śro mar 24, 2021 12:38

Post » Śro mar 24, 2021 15:08 Re: Fip Smerfusia bardzo prosi o Waszą pomoc!

jak kot mógł sam sie powiesic na oknie?, nie pytam z jakimś sarkazmem, tylko po to ,by ewentualnie u siebie zabezpieczyc, zeby cos takiego mi sie nie przytrafiło. Z powodu koteczki bardzo współczuję , rozeslę wiadomość w spr zrzutki wśród znajomych.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4808
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Śro mar 24, 2021 15:17 Re: Fip Smerfusia bardzo prosi o Waszą pomoc!

Witam , niestety jak wychodziliśmy z domu, zapomnieliśmy zamknąc jedno okno i zostało uchylone na lufciku, i kotek chciał wyjść przez nie na pole i się niestety zaklinował i udusił a jak wróciliśmy było już za późno
To jak masz kotka to pamiętaj żeby zamykać okna i nie zostawiać kota samego przy uchylonym, albo założyć sobie taką siatkę ochronna na okno żeby kotkowi nic się nie stało. Można kupić przez internet. Kiedyś o tym nie wiedziałam. Dziękujemy bardzo każda pomoc się liczy i jak największy rozgłos , bo niestety słabo idzie narazie zrzutka , a tu potrzebuje na dniach zamówić fiolki. ❤️

Justysia93

 
Posty: 6
Od: Śro mar 24, 2021 12:38

Post » Śro mar 24, 2021 15:41 Re: Fip Smerfusia bardzo prosi o Waszą pomoc!

Mogę tylko udostępnić. Bardzo Wam współczuję.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60201
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 24, 2021 16:00 Re: Fip Smerfusia bardzo prosi o Waszą pomoc!

Zaznaczę.
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3714
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Śro mar 24, 2021 17:38 Re: Fip Smerfusia bardzo prosi o Waszą pomoc!

Dziękujemy za każdą pomoc , również udostępnianie .

Justysia93

 
Posty: 6
Od: Śro mar 24, 2021 12:38

Post » Śro mar 24, 2021 19:20 Re: Fip Smerfusia bardzo prosi o Waszą pomoc!

‼️SOS‼️
Bardzo prosimy o pomoc w uzbieraniu pieniążków na kolejne fiolki, byśmy zdażyli je zamówić .Lek nam się zaraz skończy. A nie możemy przerwać leczenia, bo grozi to śmiercią.
Proszę pomóżcie.!
Każdy grosik się liczy!
Smerfusia liczy na wasze wsparcie‼️‼️

Tutaj link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/6ycngn


Tutaj nr.konta do wpłat,gdyby ktoś miał problemy wpłacić poprzez zrzutkę:

Justyna Ślęzak
PL 98194010765494980400000000






Cytuję:
" Kotu potrzeba niewiele,
Pogłaskać go tylko w niedzielę,
W poniedziałek, w wtorek i w środę ,
Leciutko podrapać go w brodę,
W czwartek, w piątek i w sobotę ,
Pobawić się trochę z kotem,
I w niedzielę znów niewiele.

A jeśli ci się uda , go pokochać troszeczkę ,
I tym co mu smakuje , napelniez mu miseczke,
I mocno postanowisz , nie oddać go nikomu,
I zgodzisz się by czasem, porzadzil trochę w domu.
To zauważysz potem ( to zresztą przyjdzie z wiekiem) że będąc bliżej z kotem , jesteś bardziej człowiekiem... "

Justysia93

 
Posty: 6
Od: Śro mar 24, 2021 12:38

Post » Czw mar 25, 2021 13:37 Re: Fip Smerfusia bardzo prosi o Waszą pomoc!

Proszę Was pomóżcie UDOSTĘPNIAJCIE Smerfusie , zrzutka stoi , już niewiem jak ja rozkręcać a w przyszłym tygodniu musimy zamówić fiolki , bo się kończą , i żeby zdążyła dojść dostawa , nie możemy przerwać leczenia ... Macie jakieś pomysły jak nagłośnić zrzutkę ? Pomóżcie proszę , jestem załamana

Justysia93

 
Posty: 6
Od: Śro mar 24, 2021 12:38

Post » Pt mar 26, 2021 18:38 Re: Fip Smerfusia bardzo prosi o Waszą pomoc!

Proszę Was bardzo o wsparcie , każdy grosik sie liczy, UDOSTĘPNIAJCIE , po weekendzie muszę fiolki zamowić , brakuje mi 800 zł

Justysia93

 
Posty: 6
Od: Śro mar 24, 2021 12:38

Post » Pt mar 26, 2021 20:48 Re: Fip Smerfusia bardzo prosi o Waszą pomoc!

Udostępniam. Niestety, nie mogę pomóc. Może jakieś fundacje by udostępniły?
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60201
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], kasiek1510, Majestic-12 [Bot] i 314 gości